Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę oficjalnie przeprosić ekipę Sląską za nieobecność... fakin szit, tak to jest jak się sezon zaczyna i w robocie trzeba po godzinach siedzieć :(

 

Szofera za sterem GTka? Oj, powoziłbym ludzi, powoziłbym :D

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie ktoś krzywdę zrobił na torze w Sosnowcu: http://wiadomosci.onet.pl/slask/tragiczny-wypadek-na-torze-18-latka-wypadla-z-toru/zrvtz'

I oczywiście rozpoczęło się poszukiwanie winnego. Jak zawsze zaczęto od innych, nie od siebie. O ile dobrze pamiętam to na każdym torze w regulaminie jest te kilka sentencji o jeździe na własną odpowiedzialność itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę po południu na spota bym przyjechał....., tylko się wstydzę :blush: Forek pierdzi okropnie. :facepalm:

Podczas wymiany sprzęgła urwali mi szpilkę do mocowania wydechu razem z jej osadzeniem w głowicy, no i wydmuchało uszczelkę pod wydechem. Skubańce, zaklajstrowali to czymś, żeby się nie ujawniło od razu. :evil:

Teraz to chyba jedynie demontaż głowicy, i nadspawanie nowego mocowania szpilki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę po południu na spota bym przyjechał....., tylko się wstydzę :blush: Forek pierdzi okropnie. :facepalm:

Podczas wymiany sprzęgła urwali mi szpilkę do mocowania wydechu razem z jej osadzeniem w głowicy, no i wydmuchało uszczelkę pod wydechem. Skubańce, zaklajstrowali to czymś, żeby się nie ujawniło od razu. :evil:

Teraz to chyba jedynie demontaż głowicy, i nadspawanie nowego mocowania szpilki. :(

 

miałem to samo, dostałem szpilke z koła i nakretke na klucz 19 O_o

 

pewnie aso mikołów? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie ktoś krzywdę zrobił na torze w Sosnowcu: http://wiadomosci.onet.pl/slask/tragiczny-wypadek-na-torze-18-latka-wypadla-z-toru/zrvtz'

I oczywiście rozpoczęło się poszukiwanie winnego. Jak zawsze zaczęto od innych, nie od siebie. O ile dobrze pamiętam to na każdym torze w regulaminie jest te kilka sentencji o jeździe na własną odpowiedzialność itp.

Przed chwilą widziałem coś o tym w Uwadze TVN ale jak zwykle jednostronne szukanie taniej sensacji więc nie chciało mi się tego oglądać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie robiłeś, co by omijać z daleka? :P tylko nie mów że na rzepakowej ... :blink:

Na Chromika, na Zawodziu. Mój polecony na spocie i bardzo pozytywnie sprawdzony (na Górnej), akurat miał urlop, więc pojechałem na Chromika. W zasadzie to najważniejsze było, żebym tam mógł dojechać bez sprzęgła, czyli musiał być w miarę blisko i z łatwym dojazdem.

Dość dobry warsztat, znają się na Subaru. Takie ukręcenie śruby, tym bardziej przy wydechu nie ruszanym 15 lat, mogło zdarzyć się wszystkim, ale że się nie przyznali, to już świństwo.

 

Na spota chętnie bym przyjechał, choćby po to żebyście posłuchali mojego wydechu i ocenili, jak to brzmi, bo z wewnątrz to nie to samo, ale z tym pierdzącym kolektorem to porażka jest. :(

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Może się jednak zdarzyć, że przyjadę hybrydowym Yarisem (sic!). Oby jednak się poukładał korzystnie dzień i był czas podmienić wóz na chacie.

 

Pt 19 30:

 

1. Zbigniew

2. Pablito79

3. Mareq_c

4. Tomasz_555

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam prośbę: Kto ma do pożyczenia przepływkę z GTka MY97-98 oznaczenie 22680 AA280. Kupiłem użwykę i wywala błąd, nie wiem czy mi uszkodzoną przysłali czy coś innego mi wariuje :(

Postawię dobrą flaszkę za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...