Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety subaru już nie mam ale jeżeli przygarniecie mnie to i ja się zjawie :)

1. Shadowaty

2. WueM

3. Wolek1993 (Arczi) na 80%

4. Tomasz_555

5. sławko

6. monsieurboxeur

7.elias (99%)

8. Pablito79

9. mareq_c się zapisuje :) może wreszcie wypali

10. Swierzy - jak do tego czasu poskładam auto to wpadnę

11. Maniutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shadowaty

2. WueM

3. Wolek1993 (Arczi) na 80%

4. Tomasz_555

5. sławko

6. monsieurboxeur

7.elias (99%)

8. Pablito79

9. mareq_c się zapisuje :) może wreszcie wypali

10. Swierzy - jak do tego czasu poskładam auto to wpadnę

11. Maniutek

12. Dave89

 

Będę w końcu większa paczka nas się spotka, mam nadzieję, że wyrobię się do tego czasu i skończę moją skrzynię bo w tej chwili wygląda tak:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAVE! pokaż mi gdzie jest reduktor, ponoc tylko tomasz 555 widział rozebraną reduktorową skrzynie :P I potwierdź czy to faktycznie jest takie delikatne

 

Powiem Ci Matiz, że trudno powiedzieć czy jest delikatne, na pewno delikatnie wygląda synchronizator ale same tryby wyglądają na mocne, jedyne co na pewno jest słabe (wymieniam to od razu), to wszystkie uszczelniacze typu zimmery, oringi itp. tym bardziej, że mi już ciekło z półosi. Co najważniejsze założę w końcu cegry trzymające wałki do półosi na mechanizmie różnicowym, no i miejmy nadzieję, że uda mi się wszystko poskładać do kupy i nie padnie po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

To ja chętnie się zjawię z Blue. Kwestia godzin...Około południa czyli 12.00. Nagrywamy z przyjaciółmi materiał w studiu Radia Katowice i nie wiem dokładnie w jakich godzinach będą przerwy ale jeśli można pojawię się na 100%.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.00 na 3 stawach parking na samym dole majac lotnisko po prawej stronie a Real po lewej na rogu po lewej jakis dealer spokojnie duzo miejsca jest na zaparkowanie duuuuuuuuuuuzo subarynek :biglol: a i pojezdzic na malej petli tez jest gdzie.Z tego co widze wpisalo sie narazie 12 + nasze dwie subaryny z zona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4kę :) A tak poza tym składanie legasa na dobrym etapie skrzynia uszczelniona i poskładana, czeka na podpięcie do silnika i zalanie olejami, no i jeszcze regeneracja nieszczęsnego rozrusznika. Matiz miał okazję przestudiować otwartą skrzynię z reduktorem... :D Chyba się wyrobię do 11go, ale nie będziecie mnie gonić z siekierami jak przyjadę "zabytkiem" (galantem)?? :-/ Oczywiście tylko awaryjnie jakbym nie poskładał legasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...