Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Przyjedź nawet i na rowerze :P

Przynajmniej tym razem maski nie trzeba będzie klepać...sorki...taki żart :)

A jak tam sprawa Naprawy Imprezki? ogarnięte wszystko?

Pozdro i do zobaczyska ludziska :)

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Dzięki za akceptację ;D Udało się bezproblemowo wszystko załatwić, gościu okazał się być uczciwy i w pełni odpowiedzialny za swoje czyny, nie było najmniejszego problemu z płatnością czego się najbardziej obawiałem. Jeżeli chodzi o prostowanie, to gościu ode mnie z miasta zrobił naprawdę fachową robotę i wyprostował to perfekcyjnie bez lakierowania.

Mam nadzieję, że jak się spotkamy w paczce to maski zostaną proste :D

@dave89, No to git...wiedziałem, że uda się to ogarnąć bez lakierowania...i dobrze się zakończyło...U "nas" pełna kulturka będzie...po maskach nie będziemy skakać :P

Niby ma śnieg padać, nie chce mi się wierzyć... :) Zobaczymy jak co może kulig zrobimy :D

Challenge in progress... Może zdążę na 11go :D

transmission rebuild DAY_III

Widziałem tam tylko sedana od Zbigniewa...Nikogutko poza tym :P

Ale nie ważne...Odbijemy to sobie teraz :D

Tyle że mój to kombi był;) BTW jeździ po Podbeskidziu obecnie, jakby się ktoś zastanawiał.

Nie wiem czego Wam życzyć w kwestii pogody, chyba śniegu:D

12.00 na 3 stawach parking na samym dole majac lotnisko po prawej stronie a Real po lewej na rogu po lewej jakis dealer spokojnie duzo miejsca jest na zaparkowanie duuuuuuuuuuuzo subarynek :biglol: a i pojezdzic na malej petli tez jest gdzie

:)

Jak ktoś rzuci pomysłem....i ktokolwiek wyrazi chęc zespotowania się....Czyli nie tak często jakbyśmy chcieli..Ale spokojnie...Nie 11tego to innym razem....:D

Jak sie spotkamy 11go to ustalimy termin nastepnego spotka, a pogoda ma byc sloneczna choc troche chlodno 8-10st,chlopaki dopisywac sie do listy :P aby byla jakas czytelnosc ilu

1. Shadowaty

2. WueM

3. Wolek1993 (Arczi) na 80%

4. Tomasz_555

5. sławko

6. monsieurboxeur

7.elias (99%)

8. Pablito79

9. mareq_c się zapisuje :) może wreszcie wypali

10. Swierzy - jak do tego czasu poskładam auto to wpadnę

11. Maniutek

12. Dave89

o! to ja dopytam: czy ktoś ma złote brembo i rostaw śrub 5x100 i dałby radę się zamienić na 5 min na jedną fele? chce sprawdzić swoje, czy wchodzą w ogóle :) i klucz dynamometryczny, błaaaaaaaaaagam! :)