Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@@Pablito79, wchodzisz u góry w zakładkę Galerie, potem po prawej jest czarny guzik "Dodaj obrazek", a dalej masz opcję wstawienia albumu itp (no tam już sam sobie ogarniesz). A jeżeli chcesz wrzucić zdjęcia do wątku to oczywiście w każdym wątku jest taka opcja.

Mam nadzieje, że pomogłem, chyba, że o coś innego chodzi.

 

Czemu sprzedajesz Wannę ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc Tomku :) .

Dam ogłoszenie po urlopie, bo dzisiaj w nocy jadę do Włodawy nad jeziorko, oczywiście GieTkiem.

A powód sprzedaży tylko jeden, będę się rozglądał za WRXem, chociaż coraz częściej krąży mi po głowie Forek z Turbinką :rolleyes: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powód sprzedaży tylko jeden, będę się rozglądał za WRXem, chociaż coraz częściej krąży mi po głowie Forek z Turbinką :rolleyes:

W takim razie lubię to ! :)

 

Ja wczoraj wydałem prawie 2000zł na przegląd po 150 000km. Cóż, po 8 latach z Forka powoli wychodzą jakieś drobiazgi. Nie mniej nigdy mnie nie zawiódł.

W końcu wysrała się sonda lambda przed katem (850zł). Notorycznie zmagam się z osłonami termicznymi wydechu. Kiedyś spawanie pomagało na rok, a teraz co chwilę coś brzęczy. Klamka bagażnika nie odbija - smarowanie pomaga do pierwszego deszczu. Pewnie za jakiś czas będzie trzeba ją wymienić. Zużycie oleju na 15 000km to około 0,4-0,5l. Zatem chyba tragedii jeszcze nie ma. Wybiłem po raz kolejny sworzeń wahacza przedniego - tym razem nie wiem jak i kiedy. Pełny serwis klimy 250zł + filtr 50zł. No i cuda-na-kiju czyli wciąż mam fabryczny akumulator. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notorycznie zmagam się z osłonami termicznymi wydechu. Kiedyś spawanie pomagało na rok, a teraz co chwilę coś brzęczy.

 

Wywal te osłony w diabły i obandażuj bandażem termicznym, po czym omaluj srebrzanką, żeby oleju nie zbierało i innych syfów. U mnie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powód sprzedaży tylko jeden, będę się rozglądał za WRXem, chociaż coraz częściej krąży mi po głowie Forek z Turbinką :rolleyes:

W takim razie lubię to ! :)

 

Ja wczoraj wydałem prawie 2000zł na przegląd po 150 000km. Cóż, po 8 latach z Forka powoli wychodzą jakieś drobiazgi. Nie mniej nigdy mnie nie zawiódł.

W końcu wysrała się sonda lambda przed katem (850zł). Notorycznie zmagam się z osłonami termicznymi wydechu. Kiedyś spawanie pomagało na rok, a teraz co chwilę coś brzęczy. Klamka bagażnika nie odbija - smarowanie pomaga do pierwszego deszczu. Pewnie za jakiś czas będzie trzeba ją wymienić. Zużycie oleju na 15 000km to około 0,4-0,5l. Zatem chyba tragedii jeszcze nie ma. Wybiłem po raz kolejny sworzeń wahacza przedniego - tym razem nie wiem jak i kiedy. Pełny serwis klimy 250zł + filtr 50zł. No i cuda-na-kiju czyli wciąż mam fabryczny akumulator. :D

 

Jakby doba miała 48 a ja garaż na 5 aut to bym brał GTka:] Póki co mieszkam praktycznie w Legacy...

 

Też mi Lambda wypadała i osłony grały póki nie byłem w MG. Teraz chyba nie mam w ogóle nic na rurze i działa. Aż dziwne że nie byłem od tego czasu na spocie z Wami, bo u połówki zrozumienia w sprawie wydechu nie znajdę...

 

Moja klamka też dostała lagów ostatnio.

 

Mam prawie 135 tys już i też wydałem prawie dwa właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandaż jest na Forum, ktoś sprzedaje, 2x5m za 50zł - nawet by chyba tylko 5m wystarczyło ;)

Wycięcie tych osłon - sam nie wiem, to kwestia dogadania ze spawaczem :P

Srebrzanka z 10-15zł ;) I metalowe opaski zaciskowe - z 5zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, myślałem, że te bandaże to jak złoto sobie liczą. Ale jak patrzę na zdjęcia podwozia to dochodzę do wniosku, że trochę jednak tego trzeba kupić. Chyba, że te osłony, które są na kolektorach nie będą wymagały usunięcia - mam je osłonięte aluminiową płytą więc woda tak bardzo tam nie szaleje.

Kwestie spawania czy montażu mam za grosze u Gawrońskich w Kato. Przed zimą to ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy nie zalegają Wam fotele (praktycznie bylejakie, stan dowolny - byle mocowania i "kołyska" w dobrym stanie, LHD) z Imprezy GD/Forka SG? Potrzebuję "dawców" do nieszczęsnych kubełków z WRX GD, które nabyłem, a którym "trochę" brakuje, żeby je zamontować (a moje z GC nie pasują na dawców). Dowolne, niekoniecznie kubełki, jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

 

Wybieramy sie na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

 

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam chętnych (koszt 50,- zł od samochodu)

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

 

a tak było ostatnio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

 

Przypominam, że wybieramy się na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

Termin wyjazu już zatwierdzony

 

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam

Koszt 80,- zł od samochodu - z uwagi na małą liczbę chętnych - tym samym więcej upalania dla nas ;-))

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

 

PS. Zapraszam osoby które pisały do mnie na PW oraz pozostałych chętnych na torowe szaleństwo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no to ekipa z Chorzowa pokazała co potrafi

http://trojmiasto.ga...nskiego.html#MT

będzie mega afera, posypią się głowy. Gdynia chyba jest cała monitorowana, wyłapią wszystkich. Aż ciężko uwierzyć, że w PL jest aż tylu idiotów.

To co się wydarzyło odbije się szerokim echem po świecie. Co roku do Gdyni przypływały dziesiątki turystów z całego globu. To co się wydarzyło, podejrzewam, że wpłynie na ruch turystyczny. Bardzo szeroka grupa biznesowa z pewnością to odczuje i pewnie nie zapomni. Myślę, że panowie po tym jak wytrzeźwieją mogą się zacząć bardzo poważnie martwić. To, że nie przyjechał żaden patrol z pewnością spowoduje lawinę na krzesełkach a i to nie zostanie zapomniane. Będzie grubo, Jak znam Szczurka (prezydent Gdyni) będzie chciał "krwi" .Tutaj była kiedyś jakaś akcja, że na turniej dziecięcy wpadali kibole i zrobili zadymę i bijatykę...oj, nie ciekawe skończyli...Ciekawe jest to, że jedni kibole nie uczą się na błędach drugich kiboli ale chyba zbyt dużo oczekuję...

Od jutra się pewnie zacznie...i aż cały tydzień do znęcana się...Jakoś nie pojmuję tego, pełno kamer a mistrzowie race odpalają i jeszcze bijatykę wszczynają.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no to ekipa z Chorzowa pokazała co potrafi (...)

 

 

Z nagrań monitoringu wynika, że to Meksykanie sprowokowali wczorajszą bójkę na gdyńskiej plaży

(...)

Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski potwierdził, że wbrew wcześniejszym relacjom świadków, to nie kibice Ruchu Chorzów pierwsi zaatakowali Meksykanów

(...)

Okazuje się, że meksykańscy marynarze w niekulturalny sposób zaczepiali młode kobiety i obrażali plażujących kibiców. Po kilku minutach jeden z nich nie wytrzymał i odepchnął Meksykanina

 

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/pomorskie/news/rmf24-to-meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,1943338,223#z

 

Jeżeli to okaże prawdą, to jedziesz z przeprosinami dla "ekipy z Chorzowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszyscy pisali, że kibice zrobili burdę, a dziś już czytałem, że na podstawie monitoringu i relacji innych świadków są podejrzenia, że jednak meksykanie sprowokowali... Nie chcę kiboli bronić w żadnym wypadku, ale poczekałbym na jakieś oficjalne stanowisko prokuratury o tym kto dostanie zarzut. Swoją drogą kolejny raz media robią młyn.

Tak czy owak wstyd, że to "przedstawiciele" Śląska są w to zamieszani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to okaże prawdą, to jedziesz z przeprosinami dla "ekipy z Chorzowa"

za nic nie będę przepraszać bo nie mam za co. Oczywiście lepiej to brzmi kiedy ekipa stanęła w obronie kobiet ale ta obrona to nie było uspokojenie kilku mexyków ale totalny walec/szturm. nie wiedzieli, że jest całkowity monitoring? W głupi sposób maja przechlapane, jak i kibole tak i policja.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączcie do grupu z Podbeskidzia na

Summer Cars Party w Katowicach

w dniach 7-8 września 2013 roku

http://www.summercarsparty.pl/

wzorem lat ubiegłych zapraszam wszystkich w sektor Japan Cars Podbeskidzie

http://www.summercar...uby-summer-cars

można jeszcze nabyć zniżkowe dwudniowe bilety dla Klubów

20,- zł kierowca + pojazd

15,- zł pasażer

zapraszam wszystkich fanów Subaru aby wspólnie razem pokazać się na tej imprezie

u mnie można rezerwować bilety - zostało niewiele czasu na zniżkowy zakup

wszelkie informacje na PW

serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...