Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja wzorem igiego też się pochwalę dźwiękiem wydechu podczas bok'a ;)

Wydech to WM Sport z wylotem 10cm - kat wycięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora pochwalić się moim nabytkiem. Wydech firmy K&K, przypłynął zza wielkiej wody, oczywiście kwasiak. Od ostatniej flanszy zrobiony na 2,75'. Na wolnych obrotach mruczy, na wyższych prowokuje ;)

 

Edytowane przez hellrazor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Panowie, nie chodzi o tuning, padł mi wydech w Forku 2005 2,0 158KM (oczywiście wolnossak). W ostatni piątek wydech rozszczelnił się od korozji (mniej więcej pod fotelem kierowcy). Szczęsliwie pospawali mi to w warsztacie, ale groźba dalszej degrengolady jest bardzo namacalna (facet od warsztatu powiedział żeby nikomu nie mówić ze to on spawał). Muszę wymienić wydech przed dalekim wyjazdem planowanym na drugą połowę sierpnia. W warsztacie pokazywał mi gość że wydechy do tego rocznika są niedostępne. Już pisałem wcześniej na forum że w dodatku mam problem z sondą alfa. Ktoś jakiś pomysł? Ale tak żeby majątku nie puścić?

Gdzie w Warszawce można to dobrze załatwić?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, nie chodzi o tuning, padł mi wydech w Forku 2005 2,0 158KM (oczywiście wolnossak). W ostatni piątek wydech rozszczelnił się od korozji (mniej więcej pod fotelem kierowcy). Szczęsliwie pospawali mi to w warsztacie, ale groźba dalszej degrengolady jest bardzo namacalna (facet od warsztatu powiedział żeby nikomu nie mówić ze to on spawał). Muszę wymienić wydech przed dalekim wyjazdem planowanym na drugą połowę sierpnia. W warsztacie pokazywał mi gość że wydechy do tego rocznika są niedostępne. Już pisałem wcześniej na forum że w dodatku mam problem z sondą alfa. Ktoś jakiś pomysł? Ale tak żeby majątku nie puścić?

Gdzie w Warszawce można to dobrze załatwić?

z góry dzięki

To w którym miejscu dokładnie. Na kolektorze wydechowym? Ja swój sprawny kolektor z katalizatorem sprzedawalem za 150zl myślę ze do 300zl kupisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem co użytkownik zdolny. rdzewieje mi tłumik końcowy i zastanawiam sie nad jego wymianą ale nie znam sie na tych wszystkich pipach:) moze być tuning ale nie totalny gdzie musiałbym wymienic amortyzatory, hamulce itp. zalezy mi na dobrych czesciach które nie wpłyną negatywnie na niezawodnosc forka. co byscie doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wydech z kwasówki /tłumik/ się zużywa? blachy to wiadomo ale co z wnętrzem są tam jakieś bebechy przecież.

Mi, w H&S, po 6 latach zaczęła brzęczeć jakaś przegroda w środku. Trzeba było tłumik rozciąć i pospawać co się tam obluzowało. Teraz jest jak nowy i znowu pięknie brzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob poleca Prodrive, ktory delikatnie podkresla boxera, ale nie urywa glowy. Ponoc z Imprezy pasuje po przespawaniu jednego wieszaka.

Uzywka bb mozna kupic za ok. 500pln.

 

Pasuje, oprócz wieszaka brakuje trochę kolektora, jakieś 8 cm. Mam prodrive'a i bardzo sobie chwalę - dobrze sprawdza się w mieście i w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...