Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei szukam czegoś centralnego co hałasowałoby podobnie do serii, a nie odstawałoby tak od podwozia - to jest obecnie najniżej zawieszony element w aucie i chciałbym coś z tym faktem zrobić. Sama rura to pod tym względem genialne rozwiązanie, ale nie chciałbym się męczyć w trasie :) Istnieje lek na taką przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a ja podraze jeszcze temat "koncowego" .... ma ktos z Was u siebie "dwururke"??? zastanawiam sie nad jakas basowa wlasnie dwururka, tylko nurtuje mnie pytanie czy wizulanie bedzie ok, czy raczej kicha w subaru ? <_< i lepiej do Forka zaaplikowac jakis fajny owal lub elipse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remap będzie koniecznością czy możliwością?

niestety koniecznosc , chyba ze kat sportowy , ale trzeba poznac logi , to moze byc niekonieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Swoim S-Turbo wczoraj wstawilem komplet supersprinta od 2.5xt: dp ze sportowym katem (dorobione mocowanie do lambdy ktora padla i zostala wymieniona na nowa - carfit dzieki za pomoc), cp +bb. Na seryjnej turbinie (wszystko inne tez seria) doladowanie wzroslo do 0,63bara i podobno moze tak zostać.

 

Dzis zrobiłem trasę ok. 250km i powiem ze jest super, stala przelotowa 120-130km/h i spokój, no chyba ze ostrzejsze przyspieszanie. W miescie milo mruczy, a jak sie pocisnie to... o to chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remap będzie koniecznością czy możliwością?

niestety koniecznosc , chyba ze kat sportowy , ale trzeba poznac logi , to moze byc niekonieczny

Carfit, w 2.0t w forku xt, wymieniony CP + BB na h&s tez wymaga remapu? Jeżeli tak, to może lepiej założyć seryjny CP i zostawić tylko końcowy? Wtedy obejdzie się bez mapowania?

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniony CP + BB na h&s tez wymaga remapu?

jak wymienisz DP (czyli wyrzucisz lub zmienisz katalizator) to tak (bo wzrasta doładowanie) .. jak masz seryjny DP z katem a wymieniłeś tylko catback, czyli CP+BB to zmiana nie jest taka duża i nie wymaga korekty mapy. Skontrolować warto zawsze, ale nie sądzę żeby remap był w Twoim przypadku konieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Swoim S-Turbo wczoraj wstawilem komplet supersprinta od 2.5xt: dp ze sportowym katem (dorobione mocowanie do lambdy ktora padla i zostala wymieniona na nowa - carfit dzieki za pomoc), cp +bb. Na seryjnej turbinie (wszystko inne tez seria) doladowanie wzroslo do 0,63bara i podobno moze tak zostać.

 

Dzis zrobiłem trasę ok. 250km i powiem ze jest super, stala przelotowa 120-130km/h i spokój, no chyba ze ostrzejsze przyspieszanie. W miescie milo mruczy, a jak sie pocisnie to... o to chodzilo.

 

Koledzy to jak w końcu w moim przypadku, jesli mam zmienione wszystko od turbo, tzw. turbo back?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym wydechu i nie obraźcie się (mowie do tych co tak maja)ale zamiast inwestować w jakieś tłumiki za parę groszy co potem wiszą z tyłu samochodu i ocierają o asfalt bo co chwila coś się urywa albo jakieś tam nasadki na daleką drogę lepiej zainwestujcie w naprawę silnika(wszędzie cieknie olej ale pierdzenie z tyłu musi być) i zadbanie o auto Jak widzę kolesia który kupuje nowy tłumik za 150 zł i co??to ma ładnie chodzić?Błagam czy pomruk subaru w orginale nie jest idealny?(pomruk z tłumikiem za 150 zł to raczej pierdzenie) i nie mówię tu o samochodach z podniesioną mocą bo tam już musi być modyfikacja przelotu.Pozdrawiam i nie idźcie w tandetę :coffee: :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jak w końcu w moim przypadku, jesli mam zmienione wszystko od turbo, tzw. turbo back?

 

Od turbo to remap konieczny i już.

 

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym wydechu i nie obraźcie się (mowie do tych co tak maja)ale zamiast inwestować w jakieś tłumiki za parę groszy co potem wiszą z tyłu samochodu i ocierają o asfalt bo co chwila coś się urywa albo jakieś tam nasadki na daleką drogę lepiej zainwestujcie w naprawę silnika(wszędzie cieknie olej ale pierdzenie z tyłu musi być) i zadbanie o auto Jak widzę kolesia który kupuje nowy tłumik za 150 zł i co??to ma ładnie chodzić?Błagam czy pomruk subaru w orginale nie jest idealny?(pomruk z tłumikiem za 150 zł to raczej pierdzenie) i nie mówię tu o samochodach z podniesioną mocą bo tam już musi być modyfikacja przelotu.Pozdrawiam i nie idźcie w tandetę :coffee: :coffee:

 

NoNo ja podziwiam tych co kupują tłumik za 1000zł do samochodu wartego 13tys albo montują LPG za 6500zł Pozdrawiam

Pierdzenia u siebie nie zaznałem wydech po roku nie wisi a i brzmi dużo ładniej aniżeli np supersprint

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym wydechu i nie obraźcie się (mowie do tych co tak maja)ale zamiast inwestować w jakieś tłumiki za parę groszy co potem wiszą z tyłu samochodu i ocierają o asfalt bo co chwila coś się urywa albo jakieś tam nasadki na daleką drogę lepiej zainwestujcie w naprawę silnika(wszędzie cieknie olej ale pierdzenie z tyłu musi być) i zadbanie o auto Jak widzę kolesia który kupuje nowy tłumik za 150 zł i co??to ma ładnie chodzić?Błagam czy pomruk subaru w orginale nie jest idealny?(pomruk z tłumikiem za 150 zł to raczej pierdzenie) i nie mówię tu o samochodach z podniesioną mocą bo tam już musi być modyfikacja przelotu.Pozdrawiam i nie idźcie w tandetę :coffee: :coffee:

 

NoNo ja podziwiam tych co kupują tłumik za 1000zł do samochodu wartego 13tys albo montują LPG za 6500zł Pozdrawiam

Pierdzenia u siebie nie zaznałem wydech po roku nie wisi a i brzmi dużo ładniej aniżeli np supersprint

 

 

Jeżeli auto jest warte 13.000 i jest w idealnym stanie to czemu nie kupić do niego tłumika za 1000 zł?A co do LPG to zapewne nie masz zielonego pojęcia o tym tylko z pewnością czytałeś idiotyczne gazety lub słyszałeś opinie ludzi którzy zakładali gaz u pana "Zenka" w stodole a potem "czemu mi auto nie chodzi" .No i z tego co widzę dla ciebie "dużo ładniej " zapewne oznacza głośniej.(do tego pewnie tuba w bagażniku za 50 zł i jedziemy):)bez urazy

PS: i nie piszę tak bo mam 1 000 000 dolarów na koncie (mam auto warte pewnie jakieś 15.000-bez wycieków,mechanicznie w stanie bardzo dobrym)jak robić coś z samochodem to robić to dobrze.i czytaj ze zrozumieniem pisze do tych ludzi którzy maja dokładnie to co opisałem/ poruszyłeś się moją wypowiedzią czyli rozumiem że wolisz wpakować 400 zł w głośniki niż zrobić zawieszenie które wali?Pozdrawiam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pszemq, proszę o więcej kultury, mniej szydery i zero osobistych wycieczek i komentarzy nie na temat.

Przepraszam bardzo czy w moich komentarzach jest brak lub mało kultury???????!!!!!zero osobistych wycieczek? Powiedziałęm moje zdanie a jeżeli ktoś się poczuł urażony tzn że moje komentarze były trafione i właśnie do tej osoby/ Pozdrawiam.

PS pewnie przeczytałeś to co drugie słowo i jak wszyscy nie zrozumiałeś

Edytowane przez pszemq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pszemq,odnoszę się do następujących wypowiedzi:

 

No i z tego co widzę dla ciebie "dużo ładniej " zapewne oznacza głośniej
co do LPG to zapewne nie masz zielonego pojęcia o tym tylko z pewnością czytałeś idiotyczne gazety
rozumiem że wolisz wpakować 400 zł w głośniki niż zrobić zawieszenie które wali?

 

to są tzw osobiste złośliwe wycieczki, niemile widziane na tym forum, nie znasz człowieka to nie oceniaj i nie szydź. skup się na temacie wątku.

 

 

Koledze trzeba wybaczyć "Śnieżynka"

dlatego ma szansę na poprawę i przemyślenia bez przymusowego urlopu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA no to trzeba było tak od razu że nowe osoby są głupie i tępe (Świeżynki) i trzeba je olać i zapewne nic nie wniosą dobrego do forum!!!Dzięki za informacje.

A moje wypowiedzi dotyczyły buraków z rurami od centralnego ogrzewania i naklejkami NIKE na tylnej szybie (czy muszę to aż wprost napisać??) i nie mam pojęcia o co wam chodzi z tym rozrzucaniem kasy??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA no to trzeba było tak od razu że nowe osoby są głupie i tępe (Świeżynki) i trzeba je olać i zapewne nic nie wniosą dobrego do forum!!!Dzięki za informacje.

A moje wypowiedzi dotyczyły buraków z rurami od centralnego ogrzewania i naklejkami NIKE na tylnej szybie (czy muszę to aż wprost napisać??) i nie mam pojęcia o co wam chodzi z tym rozrzucaniem kasy??!!

 

Byłem wczoraj na dużym spocie w Trójmiescie (RDR Project) i widziałem tam wszystko, od odpicowanego mustanga z 60'go któregoś, przez zaklatkowane rajdówki, auta na 1/4 mili, Volkswageny z kierowcami z krokiem w kolanach po terenówki z rurami pcv zamiast snorkeli. Budżety były różne, wygląd aut też, gusta w doborze naklejek bardzo rozbieżne, ale nie widziałem ani jednego buraka... za to wszyscy uśmiechnięci.

Mnie się nie podobają zglebione auta na wielkich felgach, a auta rat-style uważam za strasznie brzydkie, ale każdy niech sobie robi z autem co chce, jego sprawa i dopóki drugiej osobie się krzywda nie dzieje to nie widzę problemu. Miałem okazję kiedyś na polu namiotowym pogadać z typowym, stereotypowym z wyglądu dresem - kark, tatuaże, dresiki, stara beemka w dieslu poskładana z 2 przystanków z napisem Pioneer na pół szyby i karykaturalnym wydechem - była to jedna z bardziej sympatycznych, wieczornych rozmów przy piwie i ognisku w moim życiu...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...