Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio założyłem końcowy H&S reszta seria różnica jest dość spora i mruczy fajnie ale...troche wydaje się cicho i bulgot nie ten :) Co powinienem zmienić żeby była jeszcze większa różnica i czy po takich zmianach trzeba stroić silnik itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta pierwsza od backboxa w stronę silnika (czyli kat do usunięcia i środkowy tłumik) dobrze rozumiem ??? a jakieś zmiany w sofcie ?

 

...http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13783-wydech-do-forestera/page__st__800 tak jak na foto ma wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta pierwsza od backboxa w stronę silnika (czyli kat do usunięcia i środkowy tłumik) dobrze rozumiem ??? a jakieś zmiany w sofcie ?...http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13783-wydech-do-forestera/page__st__800 tak jak na foto ma wyglądać ?

Usuwasz tylko środkowy tłumiłk, kat zostaje bez zmian, wtedy nie musisz kombinować z remapem.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno robi się dopiero jak wywalisz katalizator. Remap nie jest konieczny po samym tłumiku. U mnie jest przelot 2,5 cala, turbo VF39 i cały dół od GTka a mapy jeszcze nie robiłem. Mój doktor zaleca lać 98 albo lepiej bo FM tedy jest niższy. Pamiętaj, że z przeglądem problem a samochodem ciężko pojechać dalej bo jest dość głośno (poszukaj wątku o wyciszaniu - warto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wydech za 150zł taki jak na filmiku który dałem wcześniej :) i wywal drugi Katalizator

 

no kumam :) a cos takiego podejdzie? http://allegro.pl/tl...html?source=mlt

 

duzo jest przerabiania i dorabiania wieszakow przy montowaniu?

 

myslalem tez o "dwururce", ale zastanawiam sie nad efektem wizualnym jak to bedzie wygladac w subaru :rolleyes:

gdzies na Forum widzialem wlasnie Forka z dwururka i nawet mialo to sens :)

Edytowane przez Artur Wróbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno robi się dopiero jak wywalisz katalizator.

Całą robote robi końcowy tłumik, mam wywalone wszystkie 3 katalizatory i cały wydech seria, nie zauważyłme żeby choć troszkę było głośniej

 

znajome zdjecie z awatara... czy tego Forka nie kupiles czasem z Jeleniej Gory? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą robote robi końcowy tłumik, mam wywalone wszystkie 3 katalizatory i cały wydech seria, nie zauważyłme żeby choć troszkę było głośniej

Mam trochę inne odczucia. Wymieniłem końcowy na Milltek i zrobiło się odrobinę głośniej, oczywiście dźwięk boxera podkreślony, w środku niemalże bez różnicy. Zatem poszedłem dalej i wymieniłem center na kawał rury bez żadnej puszki (ponownie Milltek). No i tutaj zrobiło się głośno. Powyżej 3krpm jest dla mnie zbyt głośno, szczególnie przy dłuższej jeździe. Reszta wydechu seryjna, katalizatory na swoim miejscu. Przy najbliższej okazji wracam do seryjnego center, chyba że trafi się coś ciekawego z jakąś małą puszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...