Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do oddania końcowy i środkowy robiony w RM MOTORS, oraz końcowy z El-Teca,  kawał dobrej roboty. Wszystko oczywiście pełny przelot. I również koćowa seria z 2.5xt.

Mam 2.5xt z remapem i szukam wydechu z pomrukiem boksera. Seria niestety zbyt cicha. Jeśli nadal chcesz sprzedać daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Witam. Szukam kogos z okolic krakowa, chrzanowa z koncowym tłumikiem prodrive itp. Chcialbym posłuchać jak gada. Mam serie ale szukam czegos fajniejszego ale w miarę cichego. Odsłuchać na żywo. Pozdro

 

Gdybyś faktycznie zarzucił prodrive'a to wrzuć jakiś filmik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do której generacji ten Prodrive ... Wydaje mi się ze w drugiej nie jest tak schowany mocno jak w 1. Zobacz w wątku owada ... herostrates tez moim zdaniem ma Prodriva .

Jeśli chodzi o 1 gen to u mnie w wątku masz jeszcze nie wydłużony Prodrive ale słabo widać .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Witam. Szukam kogos z okolic krakowa, chrzanowa z koncowym tłumikiem prodrive itp. Chcialbym posłuchać jak gada. Mam serie ale szukam czegos fajniejszego ale w miarę cichego. Odsłuchać na żywo. Pozdro

Gdybyś faktycznie zarzucił prodrive'a to wrzuć jakiś filmik.

Założylem ale nie prodrivea. Tylko cichy el- tec odkupiony od jednego forumowicza. Faktycznie cichy. Mysle że aż za cichy. Jak chcesz to z czasem zapodam filmik jak chodzi.

post-23404-0-11906500-1450023961_thumb.jpg

Tak leży na forku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy wydech od wrx.z 2001 podejdzie do 2,5 xt my04 bez jakiś większych przeróbek?

Pewnie trzeba będzie przespawać wieszaki i sam w sobie długościowo przez końcowy nie będzie tak wystawał poza zderzak...jak się mylę to pewnie ktoś mnie poprawi..

 

A ja zapytam jeszcze czy center-pipe w imprezie i foresterze jest taki sam? Wydaję mi się że tak ale ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...