Skocz do zawartości

Colin McRae R.I.P. [*]


akow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wierzę... :cry: Jeszcze we czwartek oglądałem filmiki z jego występami w Sierce Cosworth i Legacy RS...śmiałem się z niby-dacha na X-games...Nie wierzę...

 

To ironia losu, że tyle razy ocierając się o śmierć na rajdowych trasach, zginął w katastrofie śmigłowca.

 

Nic dodać nic ująć...

 

 

[']

 

 

Szerokości na niebieskich OS'ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!!! Czy to forum onetu, albo innego badziewia???

 

Nie stac was na nic wiecej, niz wklepanie trzech durnych znakow, ktore moga znaczyc wszystko i nic? A moze by tak wysilic paluchy i cokolwiek napisac???

 

A moze by kazdy tak troche wspomnial o swoich wspomnieniach zwiazanych z CMR? Co utkwilo najbardziej w pamieci?

 

No i zaczne od siebie. Co mi z wystepow Colina najbardziej zapadlow w pamiec? Nie. Nie kolejne spektakularne wypadki, wspaniale zwyciestwa - tylko on board z roku chyba 97, rajd Malezji (albo czegos podobnego) i McRae jadacy od boka, do boka. Ogladajac film wydawalo sie, ze z kontrami dochodzil do odbicia (czy jak to tam nazwac) i jechal tak zakret w zakret. Sprawialo to niesamowite wrazenie, ze przy kazdym z tych zakretow ratuje sie przed wypadnieciem z drogi...

 

g.

 

ps. Tak to juz jest...

 

ps2. Jak komus sie nie podoba moj post, to niech jedzie po mnie na PW, a nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...