Jump to content

Colin McRae R.I.P. [*]


akow
 Share

Recommended Posts

Przypuszczalnie cztery osoby zginęły w katastrofie śmigłowca, jaka wydarzyła się dzisiaj po 16:00, dwa kilometry na północ od Lanark, w Szkocji. Śmigłowiec był zarejestrowany na Colina McRae. Policja na razie nie może potwierdzić, czy Colin, posiadający licencję pilota, znajdował się na pokładzie.

 

Na miejsce wypadku udał się śmigłowiec Scottish Ambulance Service, a także trzy karetki i jednostka Strathclyde Fire Brigade. Dwusilnikowy francuski śmigłowiec Twin Squirrel eksplodował i został w znacznym stopniu zniszczony. Tuż po wypadku policja nie potrafiła odpowiedzieć, ile osób zginęło, ani ile znajdowało się na pokładzie.

 

Wypadek miał miejsce na terenie posiadłości Jervis Wood, należącej do Colina McRae. Śmigłowiec spadł 200 metrów od XVII-wiecznego dworu, w którym mieszka sławny rajdowiec.

 

Według BBC, identyfikacja zwłok może nastąpić dopiero jutro. Policja otoczyła dom Colina 600-metrowym kordonem. Nad miejscem wypadku rozpięto namiot. Przyjaciele i bliscy rodziny McRae zebrali się w domu sąsiadów, 300 metrów dalej. :sad:

http://www.autoklub.pl/16999,hotnews.html oj mam paskudne przeczucia czy mógłby ktoś na szybko przetłumaczyć ten tekst? http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/scot ... 996860.stm

Link to comment
Share on other sites

akow, przeklejam do wątku "Spekulacje rajdowe", gdzie już napisano o tym.

ok Ty tu ustalasz reguły sądząc jednak po ilości wyświetleń chyba w ten sposób jest bardziej widoczny....a dla każdego fana Subaru Colin jest kimś wyjątkowym

Link to comment
Share on other sites

Zginął Colin McRae

 

Jak informuje Times powołując się na informacje otrzymane od mendżera Colina McRae, Jean-Eric'ka Freudigera, Colin poniósł śmierć w wypadku śmigłowca, pół mili od swojego domu w Lanarkshire.

 

Colin osobiście prowadził śmigłowiec Twin Squirrel. Podobno na pokładzie znajdowali się także syn Colina, 5-letni Johnny oraz przyjaciel rajdowca ze swoim synem. Policja poinformowała, że nikt nie ocalał w wypadku.

 

http://www.autoklub.pl/17002,hotnews.html :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...