Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z 1 km czy 2 i Seb Loeb łyknął by Ogiera. Niesamowite , Fordy na prawdę wyszły z bloków mocno , każdy kierowca bardzo chwali auto ze jest niesamowite. Greensmith wziął sobie doserca komentarze z FB na temat jego prędkości , robi na prawdę swietna robotę. 

Hyundai w dupie I myślę ze jest to zwiazane z tym ze po odejściu Adamo nie ma kto kierować statkiem. Nikt nie wie dlaczego odszedł ale parda jest taka ze takiego lidera ciężko zastąpić I teraz za to płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, turdziGT napisał:

Hyundai w dupie I myślę ze jest to zwiazane z tym ze po odejściu Adamo nie ma kto kierować statkiem.

HYU woli wydać miliony $ w najbardziej okazały motorhome , ale "sępi" na ludziach, takie chodzą plotki, Msport przywiózł na Monte, dosłownie namiociki ( jak zwykle ) ale za fury szacun ! .  

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carfit napisał:

Msport przywiózł na Monte, dosłownie namiociki ( jak zwykle ) ale za fury szacun

Oni zawsze byli świetni w tworzeniu konstrukcji pod nowe przepisy - ot, 2017, żeby nie sięgać daleko pamięcią.

 

3 godziny temu, turdziGT napisał:

No to mamy 

Dla mnie to jak Gwiazdka w styczniu - dwaj ultra mistrzowie, na swoim terenie, w (chyba) równych sobie autach i do tego obydwaj mogą jechać bez większych kalkulacji, bo nie walczą o indywidualne tytuły na koniec sezonu.

Na takie starcie tych panów czekaliśmy od baaardzo dawna. Ależ się jaram :yahoo:

Edytowane przez WRC fan
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kukson napisał:

Tanak i i20 to nie jest udany duet. 

A zeby gorzej to nie maja z czym pracowac podczas rajdu bo caly zespuj musi jechac na jednym setupe dyfrow wiec jak cos nie gra i nie masz feelingu to masz o wiele mnie parametrow z ktorymi mozesz cos zrobic. Set up kazdego auta to w tej chwili kompromis calego zespolu. 

Akurat czy ta konkretna zmina jest dobra , nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier uderzyl w murek lewym tylem 500 m przed meta SS3. Ale ten gosc ma farta. Jest slusko i zdradliwie.

Therry sie kreclil 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WRC fan napisał:

Dla mnie to jak Gwiazdka w styczniu - dwaj ultra mistrzowie, na swoim terenie, w (chyba) równych sobie autach i do tego obydwaj mogą jechać bez większych kalkulacji, bo nie walczą o indywidualne tytuły na koniec sezonu.

Na takie starcie tych panów czekaliśmy od baaardzo dawna. Ależ się jaram :yahoo:

 

Wszyscy kierowcy podnieceni nowym sezonem, a na koniec i tak rajd wygrywa Seb. Monte Carlo będzie piękne, ale Loeb raczej dzwon/awaria. :)

 

2 minuty temu, Kukson napisał:

Dobrze że te zderzaki takie szerokie to chyba większych strat u Ogiera nie ma.

 

Spokojnie, to Ogier. Może nawet przywalić kołem w betonowy murek, a i tak pojedzie dalej z wyrwanym rantem bez kapcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gosc. Dla mnie to pokazuje tylko ze Hyundai musi byc bardzo specyficzny w prowadzeniu i dlatego anie Leob ani Tanak nigdy z nim nie kliknal.

 

M-sport chyba musi budowac jeszcze ejden egzemparz dla Formoux. Aut kompletnie odpisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...