Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem sobie prezent na urodziny w tym roku,  test drive Integrale Evo II. Jeździłem wszystkimi generacjami tego auta i jestem bardzo ciekaw jak odbiorę to auto po ponad 15 latach od ostatniego razu. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdziGT napisał(a):

 

Kupiłem sobie prezent na urodziny w tym roku,  test drive Integrale Evo II. Jeździłem wszystkimi generacjami tego auta i jestem bardzo ciekaw jak odbiorę to auto po ponad 15 latach od ostatniego razu. 

 

Gdzie coś takiego organizują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od znajomego zdjęcie, z wczorajszych, pierwszych testów po remoncie Integralki... spostrzeżenia podobne do moich.  ;) 

 

Legacy to oryginalny RS TypeRa, jakiś rok a może już dwa lata temu sprowadzony z JP, ślęczeliśmy nocami nad zdjęciami i decyzją czy brać, czy nie brać... warto było zaryzykować. 

 

Ostatni na zdjęciu to Mitsubishi Galant VR-4, 2,0T. 

 

Jak się poznaliśmy miał Mitsu i szukał Legacy turbo, odezwał się widząc gdzieś w necie zdjęcie mojego Legacy w trakcie poszukiwań części z pytaniami a dalej to już poszło z górki... :mrgreen:

 

 

341129793_255672303481053_4346775167593625893_n.jpg

  • Super! 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gazik napisał(a):

Zapomniałeś wspomnieć ze modelka była mistrzynią NRD w martwym ciągu emoji6.png
 

 

to jest reklama tych "szpilek" co ta mistrzyni ma na nogach ;)

 

6 godzin temu, radekk napisał(a):

dziwna ta walizka:unsure:

 

Przeciwwaga, par excellence :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał(a):

Właśnie dostałem od znajomego zdjęcie, z wczorajszych, pierwszych testów po remoncie Integralki... spostrzeżenia podobne do moich.  ;) 

 

Legacy to oryginalny RS TypeRa, jakiś rok a może już dwa lata temu sprowadzony z JP, ślęczeliśmy nocami nad zdjęciami i decyzją czy brać, czy nie brać... warto było zaryzykować. 

 

Ostatni na zdjęciu to Mitsubishi Galant VR-4, 2,0T. 

 

Jak się poznaliśmy miał Mitsu i szukał Legacy turbo, odezwał się widząc gdzieś w necie zdjęcie mojego Legacy w trakcie poszukiwań części z pytaniami a dalej to już poszło z górki... :mrgreen:

 

 

341129793_255672303481053_4346775167593625893_n.jpg

 

Będąc w Irlandi rozważałem import Mitsu Legnum VR4...ale powstrzymywały mnie kwoty podatku drogowe jaki od tego musiałbym płacić, plus nie miałem nikogo zaufanego w okolicy, któremu mógłbym powierzyć serwis pojazdu AWD z silnikiem V6....a Lancer EVO w kombiaku już wtedy był dosyć drogi, choć jeszcze niewiele osób kojarzyło, że coś takiego istnieje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tommo napisał(a):

Jaguar XJ13

 

FB_IMG_1681802801144.jpg

 

Od dawna nie mogę się zdecydować czy najbardziej podoba mi się Alfa Romeo 33stradale czy Jaguar XJ13. Oba są zjawiskowe chociaż XJ13 nigdy na żywo nie widziałem.

 

Na dziś Triumph Spitfire:

Screenshot_20230418_154149_Photos.thumb.jpg.74383fb9c13801bb2fd08da4692c3c03.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tinuviel napisał(a):

 

Od dawna nie mogę się zdecydować czy najbardziej podoba mi się Alfa Romeo 33stradale czy Jaguar XJ13. Oba są zjawiskowe chociaż XJ13 nigdy na żywo nie widziałem.

 

Niby wole włoskie...ale ten Jag jest tak wyjątkowy...jakby był czerwony to mozna byłoby go wziąć za włoski pojazd, choc jednak taki bardziej muskularny jest.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał(a):

Niby wole włoskie...ale ten Jag jest tak wyjątkowy...jakby był czerwony to mozna byłoby go wziąć za włoski pojazd, choc jednak taki bardziej muskularny jest.

 

fajne repliki robią:

 

https://www.gieldaklasykow.pl/jaguar-xj13-tempero-1966-usa/

 

bo na oryginał to mnie trochę nie stać... na replikę zresztą też... nawet na XJ13 w Gran Turismo nie bardzo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tinuviel napisał(a):

 

fajne repliki robią:

 

https://www.gieldaklasykow.pl/jaguar-xj13-tempero-1966-usa/

 

bo na oryginał to mnie trochę nie stać... na replikę zresztą też... nawet na XJ13 w Gran Turismo nie bardzo :P 

 

Ooo, a w którym GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2023 o 22:59, Neutrino33 napisał(a):

 

Ooo, a w którym GT?

 

GT7 + fotel + kiera z pedałami i shifterem + ps vr2 i naprawdę jest sztos. Niestety paleta aut w GT6 o wiele bardziej mi odpowiadała. 

 

na dziś:
Alfa Romeo 1900 C52 Disco Volante (czyli latający spodek) z (a jak) Muzemu Alfy:

Screenshot2023-04-20at19_30_33.thumb.png.95be147aa8c1e65a65193063dd3500bf.png

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tinuviel napisał(a):

 

GT7 + fotel + kiera z pedałami i shifterem + ps vr2 i naprawdę jest sztos. Niestety paleta aut w GT6 o wiele bardziej mi odpowiadała. 

 

na dziś:
Alfa Romeo 1900 C52 Disco Volante (czyli latający spodek) z (a jak) Muzemu Alfy:

Screenshot2023-04-20at19_30_33.thumb.png.95be147aa8c1e65a65193063dd3500bf.png

 

Jak dla mnie to wybór pojazdów w GT4 był super...potem było już coraz słabiej. Mnie najbardziej rajcowały te zwykłe samochody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Jak dla mnie to wybór pojazdów w GT4 był super...potem było już coraz słabiej. Mnie najbardziej rajcowały te zwykłe samochody :D

 

Mam to samo, jakimiś ferrari czy lambo to raz się przejechałem a jakimiś zwykłymi autami masę kilometrów nakręciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommo napisał(a):

AR 164

FB_IMG_1682017256376.jpg

 

Skoro o deskach... :D

Na którejś grupie na FB taki Kadylak:

FB_IMG_1681483524533.jpg

FB_IMG_1681483535482.jpg

FB_IMG_1681483528100.jpg

FB_IMG_1681483635086.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...