Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2022 o 22:09, czekker napisał:

709286466_Screenshot_20220522-220220(1).thumb.jpg.1e760ce422f2d8590899cc1e5e36227b.jpg

 

671657584_Screenshot_20220522-220228(1).thumb.jpg.307126cc908ba841d7905a1c54d2fe89.jpg

 

1383435623_Screenshot_20220522-220237(1).thumb.jpg.bbe60eae8e4eb066a667830c0545a4bb.jpg

 

783696698_Screenshot_20220522-220246(1).thumb.jpg.9f14d2940c601e488d810bd104e4ccaa.jpg

 

764097807_Screenshot_20220522-220255(1).thumb.jpg.d5832d54d9d9495f17ac763681a5b5de.jpg

 

193438980_Screenshot_20220522-220303(1).thumb.jpg.d6e0fb1b79436d6d2b8f43ebd9fc3eea.jpg

 

 

Nie wiem co widzicie w tych samochodach.To już kolejna fotka...Okropnie się tym jeździ.Miałem przez rok.Po bułki miało jeździć.Nie nadaje się do takiej jazdy .Sprzedałem .Zapomniałem.

Kto jest oczarowany wyglądem,na ochłodę polecam się przejechać.

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AK80 napisał:

Nie wiem co widzicie w tych samochodach.To już kolejna fotka...Okropnie się tym jeździ.Miałem przez rok.Po bułki miało jeździć.Nie nadaje się do takiej jazdy .Sprzedałem .Zapomniałem.

Kto jest oczarowany wyglądem,na ochłodę polecam się przejechać.


 

Rozprawa rozwodowa, sędzia pyta powoda:
- Dlaczego rozchodzi się pan z żoną ?
- Proszę sądu, żona nie odpowiada mi pod względem seksualnym.
Głos z sali z publiczności :
- Paczcie jaki wybredny, wszystkim w mieście odpowiada tylko jemu nie...

 

:mrgreen:
 

A na poważnie to słyszałem mądra opinie od człowieka, który się zna na tych sprzętach, że dobra Integralka to bajka a zła to faktycznie koszmar. ;) 
 

 

A co do ochłody to sooon, very soooon ale mam nadzieje ze jednak będzie bajka ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AK80 napisał:

Nie wiem co widzicie w tych samochodach.To już kolejna fotka...Okropnie się tym jeździ.Miałem przez rok.Po bułki miało jeździć.Nie nadaje się do takiej jazdy .Sprzedałem .Zapomniałem.

Kto jest oczarowany wyglądem,na ochłodę polecam się przejechać.

Kwestia oczekiwań?

Ja jeździłem 16V i podkręcona EVO i mogl bym z tym zyc zwłaszcza EVO :biglol: no ale rozumiem cie , ja byłem kompletnie rozczarowany 911 pre 996 zwłaszcza w odniesieniu wrażenia z jazdy - cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:


 

Rozprawa rozwodowa, sędzia pyta powoda:
- Dlaczego rozchodzi się pan z żoną ?
- Proszę sądu, żona nie odpowiada mi pod względem seksualnym.
Głos z sali z publiczności :
- Paczcie jaki wybredny, wszystkim w mieście odpowiada tylko jemu nie...

 

:mrgreen:
 

A na poważnie to słyszałem mądra opinie od człowieka, który się zna na tych sprzętach, że dobra Integralka to bajka a zła to faktycznie koszmar. ;) 
 

 

A co do ochłody to sooon, very soooon ale mam nadzieje ze jednak będzie bajka ;) 

W Integrale trzeba przymknąć oczy na dwie rzeczy , bo reszta to jak by oczywiste , żadne auto nie słucha sie jak ma luzy w zawieszeniu czy karoserię która nie ma sztywności.

 

Pierwsza to pozycja za kierownicą jak w każdym włoskim aucie tego okresu , jak nie jesteś szympansem czyli ktorkie nogi i długie ręce to będzie ci źle a dodatkowo i pedaly i kierownicą nie sa w lini tylko przesunięte do środka auta. Dla mnie pedały były tez za blisko siebie.  Kierownicę da sie poprawic zakladajac dystans do naby to jak by must inaczej nie da sie tym szybciej jeździć zwłaszcza jak jest sie niskim. 

Druga sprawa to plastiki i wnetrze. Nie ma tam elemetu deski czy boczków ktory by nie trzeszczał albo nie wydawał jakiś dźwięków. Nie do opanowania , wnętrze zyje swoim zyciem dziwne bo mialem Ritmo Abarth z tego samego okresu i tam nie bylo tak zle. Poza tym bajka.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, markos007 napisał:

Niby Fiat, trochę Subaru a wyszło z tego prawie Porsche z silnikiem za/nad tylną osią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie we Fiacie 131 siedzało się nadspodziewanie dobrze, choć miał lekko "wyjechane" siedzenia, ale pozycja za kierownica niedościgniona. Zdarzyło mi się raz prowadzić "Malucha"....nie wiem jak można mieć sentyment do tego samochodu - to jest kompletna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, faza20 napisał:

Niby Fiat, trochę Subaru a wyszło z tego prawie Porsche z silnikiem za/nad tylną osią.

Tylko w Porsche przez te kilkadziesiat lat ogarnęli jak zrobić, żeby to się w miarę prowadziło.

W Malarze już seryjny 40kg silnik z tyłu powoduje, że naprawdę trzeba umieć tym jeździć szybko. Nie chcę myśleć jak bardzo źle prowadzi się coś takiego.

Mi zawsze chodził po głowie pomysł, by wstawić tam 2 cylindrowego boxera z BMW GS. To by był idealny silnik do tego auta, bo jednak nie wisiałby tak strasznie z tyłu i był niżej.

Niemniej na myśleniu się skończyło, a tymczasem niedawno już na dobre pożegnałem mojego Boncura. Poszedł na żyletki, bo się tak utlenił, że nie było sensu naprawiać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...