Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, carfit napisał:

W swoim wymieniłem tylko catback i jest bajka, a tak stoi pod wiatą:), ładuję akumulator, przebieg nie zmienny 434km. Nie mam nawet opon zimowych :P. W drugim GR należącym do mojejego serdecznego przyjaciela, a ja go częśto używam,  przebieg już pod 30 tys.km , drugi komplet tarcz klocków, 4 wymiana oleju . Coś myślimy teraz nad modami, ale bardziej napędu nowy sterownik Syvecs do napędów, OPF off itp. 

 

Olej jaki lejecie? ten zalecany 0w20 czy coś gęstszego? :) tarcze oem drogie w aso? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, FilipeK napisał:

Olej jaki lejecie? ten zalecany 0w20 czy coś gęstszego?

Lejemy 5W30 LSPI Millersa wymiana co max. 7,5 tys. km , nie ma problemów z gwarancja, tarcze + klocki coś 3tys. kpl. na przód więc totalny luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, OWOC napisał:

image.thumb.png.a0687945caf717b6b511511b4fa20ebe.png

A to ciekawe bo auta można zamawiać dopiero od jutra

image.png.e515b9e1f70334ac1562d92c0bfc3692.png

No, ale zamówienie u dealera juz mozna składać. Zobaczymy czy tym razem sie uda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tsunetomo napisał:

No, ale zamówienie u dealera juz mozna składać. Zobaczymy czy tym razem sie uda ;)

 

Życzę Ci tego z całego serducha!

 

U mnie jest kilkanaście chętnych na ten model, a w całym kraju jest 80 salonów Toyoty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, OWOC napisał:

Życzę Ci tego z całego serducha!

 

U mnie jest kilkanaście chętnych na ten model, a w całym kraju jest 80 salonów Toyoty. 

 

 

Dzięki. 

I rzecz jasna nie udało się :( 

Widać Toyota nie jest mi pisana ;)

Może pojawią się jeszcze jakieś, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 14:32, Tsunetomo napisał:

I rzecz jasna nie udało się :( 

szkoda :(, mi się udało i czekam odbiór 3 kwartał 2022, podobno .... 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, carfit napisał:

szkoda :(, mi się udało i czekam odbiór 3 kwartał 2022, podobno .... 

No to masz lepszego dilera niż ja ;)

mimo ze towar ten sam, to u Twojego dostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 11:43, carfit napisał:

szkoda :(, mi się udało i czekam odbiór 3 kwartał 2022, podobno .... 

do mnie miała Pani z Toyoty dzwonić jak coś będzie dokładnie wiadomo, i sie dowiedziałem z neta, ze sie wyprzedaly w pół minuty :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 19:23, Tsunetomo napisał:

No to masz lepszego dilera niż ja ;)

mimo ze towar ten sam, to u Twojego dostępny 

To nie kwestia lepszego czy gorszego dealera , a po prostu szczęścia danego doradcy.

Ja, jak i każdy z moich kolegów w tym samym czasie zaczęli zamawiać zaraz po otwarciu przez TMPL zamówień i na dziesięciu zamawiających u mnie udało się zamówić dwie sztuki<_<    

 

Generalnie TMPL wyznaje zasadę

image.thumb.png.91290af2cadfca9a3db9517b54441f28.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Jaca68 napisał:

Sucho, szeroko, prosto, a on bo barierkach się obijał. :krecka_dostal:

 

 

Z przodu stoi AUDI z rozwalonym przodem, GR rozwalony z przodu i z tyłu i ten pies na drodze... nie wiem co tu się stało. 

 

 

:edit: już wiadomo 

 

 

Jak ustalili tomaszowscy policjanci, 22-letnia mieszkanka Warszawy, kierująca toyotą, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad samochodem, uderzyła najpierw w barierki po prawej stronie jezdni, następnie zjechała na lewą stronę i po kolejnym odbiciu od barierek, doprowadziła do zderzenia z jadącym prawym pasem audi, po czym następnie znalazła się na barierkach po lewej stronie. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Osobom podróżującym audi nic się nie stało. Samochody zostały jednak mocno uszkodzone, a policja zabrała kierowcom dowody rejestracyjne. Młoda kierująca została ukarana mandatem w wysokości 1020 zł.

 

 

https://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/wypadek-na-s8-kolo-tomaszowa-maz-zderzenie-dwoch-samochodow/ar/c16-8768187?fbclid=IwAR3Ud0N7wdHFDzoq9lwdMG6KxPH5kJn8is7iD0WkGgqJgOpC4zGWGkYzeww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

 

Z przodu stoi AUDI z rozwalonym przodem, GR rozwalony z przodu i z tyłu i ten pies na drodze... nie wiem co tu się stało. 

 

 

:edit: już wiadomo 

 

 

Jak ustalili tomaszowscy policjanci, 22-letnia mieszkanka Warszawy, kierująca toyotą, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad samochodem, uderzyła najpierw w barierki po prawej stronie jezdni, następnie zjechała na lewą stronę i po kolejnym odbiciu od barierek, doprowadziła do zderzenia z jadącym prawym pasem audi, po czym następnie znalazła się na barierkach po lewej stronie. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Osobom podróżującym audi nic się nie stało. Samochody zostały jednak mocno uszkodzone, a policja zabrała kierowcom dowody rejestracyjne. Młoda kierująca została ukarana mandatem w wysokości 1020 zł.

 

 

https://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/wypadek-na-s8-kolo-tomaszowa-maz-zderzenie-dwoch-samochodow/ar/c16-8768187?fbclid=IwAR3Ud0N7wdHFDzoq9lwdMG6KxPH5kJn8is7iD0WkGgqJgOpC4zGWGkYzeww

Tak to jest jak dzieciaki rozbijają się samochodami którymi ewidentnie nie powinny jeździć. Jak miałem 22 lata to jeździłem maluchem a wielu z nas MPK

  • Super! 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubanow napisał:

 

bezpieczeństwa auta nie powinno się oceniać po takim wypadku gdzie całą prędkość wytraciło obijając się o barierki

 

 

To weź proszę rozbij fachowo, oceń i daj nam znać. :mrgreen:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Tak to jest jak dzieciaki rozbijają się samochodami którymi ewidentnie nie powinny jeździć. Jak miałem 22 lata to jeździłem maluchem a wielu z nas MPK

Liczy sie co ma sie w głowie a nie PESEL. Można być młodym i podchodzić z respektem do maszyny, można mieć drugie tyle lat i bezmyślnie butować gaz w podłogę. Nie ma zero-jedynkowej reguły;) Aktualny mistrz F1 ma 24 lata, a idąc Twoim rozumowaniem powinien dopiero co wsiadać do swojego pierwszego Type-R'a...

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...