Skocz do zawartości

Navi w Google głos z...


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też, z całkiem przyjemnego głosu, który mówił mi gdzie skręcić i za ile dojadę do celu, zmienił się na głos, który mam wrażenie coś mi każe, albo o coś oskarża?

Czuję się jakbym oglądał Wiadomości w reżimówce. Tam też taki głos mówi zawsze coś o Tusku....i Niemcach...i o UE ;) 

Da się to jakoś doprowadzić do stanu poprzedniego? Jakby dało się jeszcze cofnąć o 5 lat...no dobra, za dużo bym chciał, na początek powrót do normalnego lektora;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos mam często wyłączony.... Ale teraz włączyłem i już wiem, że nawet na długich trasach nie włączę. Ta synteza jest koszmarna. Kiedyś była Ivona (kupił to Amazon), która już dawno temu umiała pięknie intonować i akcentować. I komu to przeszkadzało?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie odniesienia do polityki:facepalm:

 

9 godzin temu, aflinta napisał:

Kiedyś była Ivona (kupił to Amazon), która już dawno temu umiała pięknie intonować i akcentować. I komu to przeszkadzało?

No własnie. Wedlug mnie byla naprawde spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień na tłoki! Mikro człowiek w naszej Navi domaga się UPG orbitującego przez maskę! 

Tak serio, to kompletnie nie pamiętam poprzedniego głosu, z reguły jeżdżę bez 

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

 

Ciężko zgłębić która to prawa i lewa, a tu cztery strony trzeba... :P

Kierowcy z rajdową przeszłością widać mają problemy z jazdą bez pilota :P

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zwróciłem uwagę na inną rzecz. Tylko w języku polskim nie ma kobiecego narratora dla Gmaps. Jakoś lubię kiedy moim wirtualnym pilotem jest kobieta i wiem, że kiedyś była też i tutaj. Z ciekawości sprawdziłem kilka innych dostępnych języków i są damskie. Stąd ustawiłem sobie English (Australia), wydaje mi się najbardziej miły, niemniej jednak czuć, że jest to syntezator mowy, miejmy nadzieję, że niebawem rozwinie się na tyle, że nie będzie słychać tej różnicy. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Orear napisał:

Jakoś lubię kiedy moim wirtualnym pilotem jest kobieta

 

Mam to samo..

Kiedyś ustawiłem panią z Francji - nie rozumiałem ani słowa, ale w samochodzie zrobiło się nieprzyzwoicie miło :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mam to samo..
Kiedyś ustawiłem panią z Francji - nie rozumiałem ani słowa, ale w samochodzie zrobiło się nieprzyzwoicie miło :biglol:
Mowisz że pani robiła Ci dobrze po francusku? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Orear napisał:

A ja zwróciłem uwagę na inną rzecz. Tylko w języku polskim nie ma kobiecego narratora dla Gmaps. Jakoś lubię kiedy moim wirtualnym pilotem jest kobieta i wiem, że kiedyś była też i tutaj. Z ciekawości sprawdziłem kilka innych dostępnych języków i są damskie. Stąd ustawiłem sobie English (Australia), wydaje mi się najbardziej miły, niemniej jednak czuć, że jest to syntezator mowy, miejmy nadzieję, że niebawem rozwinie się na tyle, że nie będzie słychać tej różnicy. 

może w Polsce nie znaleźli takiej kobiety która potrafiłaby poprawnie określać kierunki:P

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...