Skocz do zawartości

Akcje serwisowe, cewka i zaworu PCV


prugi

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Snuff napisał:


Do 8 schładza ? No to nieźle Ci ta klima działa emoji1.png
Dobrze, że@bmbm tego nie widzi haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie jaraj się tak - do ośmiu schładza w wylocie a sonda termometru który mi pokazano miała z 15 cm długości. Co ma @bmbm że nie może tego zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaraj się tak - do ośmiu schładza w wylocie a sonda termometru który mi pokazano miała z 15 cm długości. Co ma @bmbm że nie może tego zobaczyć?

Z tego co pamiętam, to @bmbm czeka miesiąc na sprężarkę klimy a Ty do 8 schodzisz w te upały…oczywiście na wylocie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aflinta napisał:

Ostatnio nie miał sprężarki ;)

 

5 minut temu, Snuff napisał:


Z tego co pamiętam, to @bmbm czeka miesiąc na sprężarkę klimy emoji2.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co mam robić, wstydzić się że moja działa :biglol: ?! PS. Może nie ustawiał temperatury wewnętrznej na 22 stopnie C jak ja tylko na... osiem?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szürkebarát napisał:

 

To co mam robić, wstydzić się że moja działa :biglol: ?! PS. Może nie ustawiał temperatury wewnętrznej na 22 stopnie C jak ja tylko na... osiem?

Czy te awarie sprężarek / układu klimatyzacji nie są przypadkiem wynikiem zastosowania nowego - bardziej agresywnego - czynnika chłodniczego ?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blixten napisał:

Czy te awarie sprężarek / układu klimatyzacji nie są przypadkiem wynikiem zastosowania nowego - bardziej agresywnego - czynnika chłodniczego ?  

 

Nie wiem. W znanych mi przypadkach awarii klimatyzacji samochodowych uszkadzały się chłodnice i prawie zawsze z tego samego powodu. Były instalowane zbyt blisko chłodnicy silnika przez co w szczelinę między nimi dostawało się błoto, które tam zostawało i w tym miejscu chłodnica korodowała. Kiedyś mi o tym powiedział jeden Mechanik Starej Daty, który wymieniając chłodnice klimatyzacji powiększał ten dystans na tyle na ile było to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
1 minutę temu, lepew napisał:

a czy sprawdzał ktoś na Crosstrekach jak z załapaniem się na akcje serwisowe? zwłaszcza w okolicach Warszawy? zdycha mi sprężarka klimy i zacina się kluczyk w stacyjce ...

W większości przypadków auta z USA nie łapią się na akcje w EU (w sensie na koszt producenta). Możesz swoje sprawdzić na https://srt.subaru.pl/ a potem na podobnej stronie w usa: https://www.subaru.com/vehicle-recalls.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta zaglądałem tam - "Informacja o wykonaniu danej naprawy dotyczy wyłącznie aut z oficjalnej polskiej dystrybucji. W celu weryfikacji wykonania danej naprawy w pojazdach pochodzących z innych rynków prosimy o kontakt z ASO Subaru" - dlatego pytam jak to wygląda w praktyce w przypadku wozów z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lepew napisał:

aflinta zaglądałem tam - "Informacja o wykonaniu danej naprawy dotyczy wyłącznie aut z oficjalnej polskiej dystrybucji. W celu weryfikacji wykonania danej naprawy w pojazdach pochodzących z innych rynków prosimy o kontakt z ASO Subaru" - dlatego pytam jak to wygląda w praktyce w przypadku wozów z USA

 

Wydaję mi się, że w ASO Subaru będziesz miał najlepsze info - w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, AdaSch napisał:

Ciekawostka, dawno temu byłem na wymianę poduszek a nadal jestem "wzywany"

ktoś robi aktualizację tej https://srt.subaru.pl bazy?

Ktoś robi, u mnie wszystkie cztery akcje są zgodnie ze stanem faktycznym oznaczone jako wykonane. Ale jak problem Cię nurtuje to napisz do @Flipper - może trzeba jakiś trybik popchnąć, bo się zaciął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...