Skocz do zawartości

Akcje serwisowe, cewka i zaworu PCV


prugi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, prugi napisał:

 

Dzień dobry.

Okazuje się że mamy akcje serwisową odnośnie sterowników cewki zapłonowej.

 

Wciąż czeka na ogłoszenie akcja znacznie poważniejsza. Zawór PCV.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

kurna...dopiero co wczoraj byłem na wymianie wężyków a tu wyskakuje, że i na cewkę się łapię :th_dash:

To ASO nie może sprawdzić na co się łapie samochód i zrobić parę rzeczy od razu ?! znowu parę godzin w plecy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bmbm napisał:

Moje auto się kwalifikuje, ale maila nie dostałem. Tak czy owak trzeba się umawiać do serwisu.

Mój Szary Mnich też się kwalifikuje, maila nie dostałem, ale jestem umówiony na przegląd po 15kkm i już "domówiłem" aktualizację sterowników cewki. Słusznie podejrzewałem, że sami na to nie wpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Szary Mnich też się kwalifikuje, maila nie dostałem, ale jestem umówiony na przegląd po 15kkm i już "domówiłem" aktualizację sterowników cewki. Słusznie podejrzewałem, że sami na to nie wpadną.

Jeżeli podałeś dla info Subaru swojego maila, to na pewno dostaniesz maila...prędzej czyż później ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości przejrzałem sobie opublikowane akcje przywoławcze producentów samochodów na stronce UOKiK, trochę tego jest. Dużo akcji Volvo na pierwszy rzut oka, Subaru w mniejszości...ale to marka niszowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, moominko napisał:

W końcu mnie też wylosowało ;) trzeba będzie z początkiem stycznia odwiedzić ASO z hamulcami to się przyokazyjnie upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu.

Poczekajmy, może i trzecia się trafi ;) skoro Subaru deklaruje takie ilości aut do wezwania w związku z zaworem PCV. U mnie jeszcze 5k do przeglądu 45k to może uda się ogarnąć wszystko za jednym (zapewne całodniowym) podejściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na podanej stronie po numerze VIN. Moje auto kwalifikuje się na akcję serwisową z cewką.

Co ciekawe, nie ma informacji o akcji wymiany przewodów hamulcowych. Czy to możliwe, że nie muszę ich wymieniać?

Mimo podania adresu, nie dostałem w sprawie akcji żadnej wiadomości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na podanej stronie po numerze VIN. Moje auto kwalifikuje się na akcję serwisową z cewką.
Co ciekawe, nie ma informacji o akcji wymiany przewodów hamulcowych. Czy to możliwe, że nie muszę ich wymieniać?
Mimo podania adresu, nie dostałem w sprawie akcji żadnej wiadomości. 
 

Jeżeli po VIN się nie kwalifikuje to nie masz się czym martwić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

Mimo podania adresu, nie dostałem w sprawie akcji żadnej wiadomości. 

Kilka dni roboczych od ogłoszenia akcji schodzi zanim takie powiadomienie przyjdzie na maila. Poczekaj cierpliwie o ile jest do czegoś Ci jeszcze potrzebne - w końcu sprawdziłeś sam na stronie i wiesz, że się łapiesz na akcję. Wystarczy teraz umówić się w ASO na aktualizację softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, aflinta napisał:

Kilka dni roboczych od ogłoszenia akcji schodzi zanim takie powiadomienie przyjdzie na maila.

Miałem tu na myśli akcję wymiany przewodów hamulcowych. Okazuje się, że chyba się na nią nie łapię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To raczej do poprzednich modeli, chociaż końcówka 2018 brzmi złowieszczo Samochód na gwarancji jeszcze jest a jak zawołają po numerze VIN, znowu karnie stawię się w ASO i stracę parę godzin z życia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...