Skocz do zawartości

Kubica w DTM


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nisko musiałem zejść, żeby znaleźć ten temat....a przecież wczoraj był następny z serii wielce emocjonujących wyścigów :facepalm: Dojechało 13-tu, który Robert...hmmmm.

I właśnie, w kontekście tych wielkich emocji, zajebistości tych serii i miejsca w nich Roberta to wiadomość:

https://pl.motorsport.com/dtm/news/zagwarantowana-przyszlosc-dtm/4877961/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1

jest bardzo niepokojąca. Oby nie przyszło mu do głowy wystawić w przyszłym roku swojego super teamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adi napisał:

Ale nisko musiałem zejść, żeby znaleźć ten temat....a przecież wczoraj był następny z serii wielce emocjonujących wyścigów :facepalm: Dojechało 13-tu, który Robert...hmmmm.

I właśnie, w kontekście tych wielkich emocji, zajebistości tych serii i miejsca w nich Roberta to wiadomość:

https://pl.motorsport.com/dtm/news/zagwarantowana-przyszlosc-dtm/4877961/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1

jest bardzo niepokojąca. Oby nie przyszło mu do głowy wystawić w przyszłym roku swojego super teamu. 

Jezeli patrzysz na sam wynik to tak ale jezeli sie zagłębi w przebieg wyścigu to ogolnie weekend pozytywny i tempo tez było tyle ze były kary i inne przygody. Robert był w dobrym chumorze w kazdym razie. Zobaczymy co bedzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pablonas napisał:

Ale oglądałeś wyścig

 Nie oglądałem, dzisiejszego też nie zamierzam.

Dałem szanse kilku pierwszym, ale nie porwały mnie w żaden sposób, a walka Roberta, o to by nie być ostatnim, obraża jego talent i nie mogę na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adi napisał:

 Nie oglądałem, dzisiejszego też nie zamierzam.

Dałem szanse kilku pierwszym, ale nie porwały mnie w żaden sposób, a walka Roberta, o to by nie być ostatnim, obraża jego talent i nie mogę na to patrzeć.

Mówisz że dzisiejsze 7 miejsce w kwali najgorszym autem w stawce obraża jego talent? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adino daj spokój. Nie wpisuj się w rolę typowego Polaka kibica który kocha tylko zwycięzców. Interesujesz się motorsportem nie od dziś i wiesz jak wiele czynników wpływa na wynik.

Wyścigi można nawet do piłki nożnej porównać. Niby zawsze jest piłka, dwie bramki i tyle samo zawodników ale jakoś każdy mecz wygląda inaczej. I ludzie to oglądają i tym się pasjonują. Nawet jeśli ich drużyna przegrywa.

 

Przyznam się, że też specjalnie wyścigów nigdy nie lubiłem. Nudziły mnie. Zawsze wolałem rajdy. Ale od kiedy usiadłem do iRacing i się w to wciągnąłem to zacząłem całkiem inaczej na wyścigi patrzeć. Dotarło też do mnie jak całkiem inne umiejętności są w wyścigach potrzebne. Wydawało mi się, że jak w RBR i w realu w rajdach amatorskich sobie radziłem to w wyścigach też sobie poradzę bo "nie ma w tym nic trudnego".  A okazało się, jestem leszczykiem :P 

 

A tymczasem w quali u Roberta P7. Słabo, nie? ;) Impreza całkiem pozbawiona emocji.;)

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał:

Mówisz że dzisiejsze 7 miejsce w kwali najgorszym autem w stawce obraża jego talent?

 

Tak. W szerszym kontekście.

Cieszenie się z 7 miejsca w stawce kilkunastu zawodników, w przeciętnej serii, również obraża.

 

@pablonas

Nie rozumiesz mnie chyba. Nie "opluwam" Roberta za słabe wyniki. I nie przestaje mu kibicować, bo jest ostatni. Uważam tylko że jest tu, gdzie nie powinien, juz 3 rok w złych decyzjach. Wyrażam też swój ból, nad marnującą się karierą naszego najlepszego kierowcy w historii.

Nie chce wiwatować z 7 miejsca w Q w jakiejś serii wyścigowej, która mnie nie porywa.

Z 7 miejsca w dzisiejszym rajdzie Turcji byłbym szczęśliwy....dlatego pokłony przed Kajtem ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

 

Tak. W szerszym kontekście.

Cieszenie się z 7 miejsca w stawce kilkunastu zawodników, w przeciętnej serii, również obraża.

 

@pablonas

Nie rozumiesz mnie chyba. Nie "opluwam" Roberta za słabe wyniki. I nie przestaje mu kibicować, bo jest ostatni. Uważam tylko że jest tu, gdzie nie powinien, juz 3 rok w złych decyzjach. Wyrażam też swój ból, nad marnującą się karierą naszego najlepszego kierowcy w historii.

Nie chce wiwatować z 7 miejsca w Q w jakiejś serii wyścigowej, która mnie nie porywa.

Z 7 miejsca w dzisiejszym rajdzie Turcji byłbym szczęśliwy....dlatego pokłony przed Kajtem ;) 

Ale widzisz, ja się nie tyle cieszę z P7, co stwierdzam że P7 takim autem przy takiej konkurencji to olbrzymi wyczyn, do tego rzadko spotykany w dowolnej serii wyścigowej czy rajdowej, żeby prywatny team klepał fabryki. Owszem, wolałbym Kubicę w rajdach, bo te są mi jakoś bliższe, ale nie uważam że to co robi obraża jego talent. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P7-grubo.Myślę ,że to jest zauważone przynajmniej w światku wyścigowym. No i fabryka BMW ma o czym myśleć. Mnie cieszy przed wyścigiem że Robert powiedział,że po raz pierwszy auto jest takie jak powinno być.Przydał by się dobry wynik w wyścigu ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...