Skocz do zawartości

Kubica w DTM


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, carfit napisał:

jest.... w tym roku w styczniu 2020 miałem okazję z nim zjezdzać na prawym z Teide na Teneryfie za jego przyjaciółmi kolarzami. zwykłym jakiś gównem chyba Peugeot Partner czy coś w tym stylu. No nie ogarniesz za nim :biglol:

Sporo bym dał żeby usiąść u niego na prawym. W czymkolwiek. Szczerze zazdroszczę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał:

Sporo bym dał żeby usiąść u niego na prawym. W czymkolwiek. Szczerze zazdroszczę! 

miałem tą przyjemność i jechałem na prawym w WRC , to było niewiarygodne !!!!!!! na testach przedz rajdem alzacji ..... to było kosmiczne 15km :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carfit napisał:

miałem tą przyjemność i jechałem na prawym w WRC , to było niewiarygodne !!!!!!! na testach przedz rajdem alzacji ..... to było kosmiczne 15km :) 

To już całkiem musiał być kosmos... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

To już całkiem musiał być kosmos... 

No był , wyobraź sobie że wtedy Evans dzisiejszy zwycięzca rajdu Turcji , był ok 5 sek. gorszy na tym samym odcinku....  A Robert ze mną na pokładzie był 5 sek. gorszy jak z Mackiem :) 

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, carfit napisał:

No był , wyobraź sobie że wtedy Evans dzisiejszy zwycięzca rajdu Turcji , był ok 5 sek. gorszy na tym samym odcinku....  A Robert ze mną na pokładzie był 5 sek. gorszy jak z Mackiem :) 

 

IMG_4834.MOV

Żołądek wytrzymał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na insta jest pełne okrążenie. Pieknie dojechsl dwie 911 GT3 RS :biglol:

 

Znam ring na pamięć i powiem tylko jap.......

 

https://www.instagram.com/tv/CFXb5DJi6B6/?igshid=10b1jvfmnh7ti

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy gdyby Robert pozostał w wrc to gdzie byłby dziś? Nie miał lekko ale powrót do wyścigów przyniósł mu drugie wejście do F1,punkt ostatni dla Wiliamsa ,dobre startu do GP i straszne męki w wyścigach oraz to DTM gdzie oprócz kilku przebłysków formy też jest zwykle pod górę.A sezon powoli się kończy.Może to jest to co Robert kocha i co daje mu szczęście ale zaryzykuje stwierdzenie że pomimo braku wielkich ofert zostanie w wrc  dało by lepsze wyniki sportowe. Hm ,o gorsze trudno .... Robert mega driver ale wyniki go omijają szerokim łukiem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdziGT napisał:

Znam ring na pamięć

 

 

Tak mi się przypomniało:

Kolega na prawym:

- Wolniej! Hamuj! Zabijemy się!

Ja:

- Spokojnie, wiem co robię

- Ale nie znasz toru, jesteś tu pierwszy raz!

- Znam, z playstation!

Kurtyna :)

9 godzin temu, turdziGT napisał:

i powiem tylko jap.......

 

Pełna zgoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jacky X napisał:

Pytanie czy gdyby Robert pozostał w wrc to gdzie byłby dziś? Nie miał lekko ale powrót do wyścigów przyniósł mu drugie wejście do F1,punkt ostatni dla Wiliamsa ,dobre startu do GP i straszne męki w wyścigach oraz to DTM gdzie oprócz kilku przebłysków formy też jest zwykle pod górę.A sezon powoli się kończy.Może to jest to co Robert kocha i co daje mu szczęście ale zaryzykuje stwierdzenie że pomimo braku wielkich ofert zostanie w wrc  dało by lepsze wyniki sportowe. Hm ,o gorsze trudno .... Robert mega driver ale wyniki go omijają szerokim łukiem niestety.

 

Przemarsz wojsk Radzieckich... w obecnych, "sterylno-idealnych" czasach tak się wyników ani kariery nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, skwaro napisał:

M4, które do tej pory miało podawany czas 7:50 musi trochę zweryfikować temat bo Robert zrobił takim M4 z wypożyczalni 7:20 BTG :)

 

12 godzin temu, Adi napisał:

Zadałem pytanie, ciekawe, czy Robert w M4 zbliży się do tego czasu....a tu o ponad 10 sekund szybciej...i jeszcze rezerwa. 

 Nie ujmując nic jeździe Roberta, wyniki producentów nie są BTG, także nie róbcie „taaakiej ryby”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zyzol napisał:

 

 Nie ujmując nic jeździe Roberta, wyniki producentów nie są BTG, także nie róbcie „taaakiej ryby”

Wiem że nie są, dlatego dodałem że Roberta czas jest BTG. Różnica między full lap a BTG jest 20 do 30s w zależności od auta. Do tego full lap jest robiony na pustym torze, BTG podczas jazd publicznych, gdzie musisz wyprzedzać spowalniające Cię auta. Więc jeśli Robert wpada autem z wypożyczalni i podczas jazd publicznych robi czas porównywalny albo lepszy niż próba bicia rekordu na pustym torze to jest "taaka ryba: jakbyś nie kombinował. Szczególnie że Robert nie jest stałym bywalcem tego toru, a znajomość 160 zakrętów pozwalająca kręcić rekordy toru nie przychodzi po kilku kółkach.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

No był , wyobraź sobie że wtedy Evans dzisiejszy zwycięzca rajdu Turcji , był ok 5 sek. gorszy na tym samym odcinku....  A Robert ze mną na pokładzie był 5 sek. gorszy jak z Mackiem :) 

 

IMG_4834.MOV

Dlatego ogromna szkoda, że odszedł z WRC. Gdyby w odpowiednim czasie nie miał sentymentów i wykorzystał propozycję Citroena dziś wszystko wyglądałoby inaczej... Szkoda bardzo, bo chyba nam wszystkim o wiele bliżej do rajdów :(

 

14 godzin temu, carfit napisał:

lekko nie było ;) ale fakt faktem, miałem już dość pod koniec odcinka :) 

Ten pamiętny film jak z auta wysiadasz :biglol:

 

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Wiem że nie są, dlatego dodałem że Roberta czas jest BTG. Różnica między full lap a BTG jest 20 do 30s w zależności od auta

Jak sam zauważasz, ilość zmiennych jest tak duża, że takie porównania nie mają żadnego sensu poza udowodnieniem na siłę z góry założonej tezy. Na podstawie tego, co napisałeś, kolega Adi wysnuł jakiś absurdalny wniosek bez pokrycia w rzeczywistości. 
Dodatkowo pominąłeś fakt, że owe M4 z wypożyczalni to nie jest seria.

A jak chcemy pomijać zmienne, to może wkleimy jakiegoś noł-nejma

 

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Wiem że nie są, dlatego dodałem że Roberta czas jest BTG. Różnica między full lap a BTG jest 20 do 30s w zależności od auta. Do tego full lap jest robiony na pustym torze, BTG podczas jazd publicznych, gdzie musisz wyprzedzać spowalniające Cię auta. Więc jeśli Robert wpada autem z wypożyczalni i podczas jazd publicznych robi czas porównywalny albo lepszy niż próba bicia rekordu na pustym torze to jest "taaka ryba: jakbyś nie kombinował. Szczególnie że Robert nie jest stałym bywalcem tego toru, a znajomość 160 zakrętów pozwalająca kręcić rekordy toru nie przychodzi po kilku kółkach.

Jak gras w jakis symulator to sie szybko nauczysz. Ja znam ring na pamiec i z zamknietymi oczami moge jechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to śpiewali Staszewscy:

"Padniemy, ale zgódźmy się,
Że z tylu różnych dróg przez życie,
Każdy ma prawo wybrać źle..."

 

Trochę męczy i pachnie stetryczeniem takie gadanie typu "ooo panie, a w '56 jak byliśmy w komandosach...". Pojechał jak pojechał, to było lata temu. Trzeba żyć dalej. Nadeszło nowe pokolenie, a skakanie z dyscypliny do dyscypliny nie sprzyja zbieraniu doświadczenia.  Można mieć jakieś ogólne predyspozycje, ale to zawsze będzie za mało w porównaniu do tych którzy będą równo i wytrwale pracować, pracować, pracować.

Poważnie mówiąc, to czym się tu ekscytować? Wyniki jakie są w ostatnich latach każdy wie. Było parcie na F1 - da się to zrozumieć, są gorsze grzechy. Tylko że to trochę tak jakby się uprzeć że lepiej być sprzątaczką w biurach korporacji zamiast chodzić po domach. A trudność złapania kilku srok za ogony rośnie chyba wykładniczo z ilością owych srok.

Był taki okres w polskiej piłce, zdaje się pod koniec lat '90 gdzie furrorę robiło stwierdzenie "przegraliśmy mecz ale odnieśliśmy moralne zwycięstwo" bo zawsze było "coś" i w zasadzie to "mistrzowie my".

Nie zapominajcie kto powstrzymał Anglię na Wembley.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zyzol napisał:

Dodatkowo pominąłeś fakt, że owe M4 z wypożyczalni to nie jest seria.

Tak, ma zmienione zawieszenie, fotele na kubły Recaro i zamiast kanapy klatkę. Jechał na oponach Nankang AR1. Moc seryjna. 

 

A co do filmiku to pewnie wiesz że internety mówią że M2C jest na torze szybsze niż M4 :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdziGT napisał:

Jak gras w jakis symulator to sie szybko nauczysz. Ja znam ring na pamiec i z zamknietymi oczami moge jechac :)

Nie wiem czy byłeś osobiście, ja zrobiłem trochę godzin na NR na Playstation, włącznie z Endurance 24h. Pojechałem na żywo, też mi się wydawało że mogę jechać z zamkniętymi oczami, ale różnice wysokości, których nie widać na TV robią na tyle duże wrażenie że zdejmujesz nogę z gazu bo w rzeczywistości zakręt wygląda zupełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, skwaro napisał:

Nie wiem czy byłeś osobiście, ja zrobiłem trochę godzin na NR na Playstation, włącznie z Endurance 24h. Pojechałem na żywo, też mi się wydawało że mogę jechać z zamkniętymi oczami, ale różnice wysokości, których nie widać na TV robią na tyle duże wrażenie że zdejmujesz nogę z gazu bo w rzeczywistości zakręt wygląda zupełnie inaczej...

Nie no to na pewno ale symulator daje poglad na konfiguracje toru.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaca68 napisał:

Manipulacja. Pytanie: ile aut wyprzedził Robert? :ph34r:

Ty chyba naprawdę masz jakiś problem, ułatwię Ci temat, lista ignorowanych użytkowników urosła właśnie o jedną pozycję.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...