Skocz do zawartości

Legacy - szybkie pytania


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, aplam13 napisał(a):

Ja mam szybkie pytanie czy ktoś ma sprawdzone dodatkowe światło przeciwmgłowe na tył na styl F1? Moje chińskie wytrzymało jeden rok z groszami, podoba mi się i chętnie bym przy tej opcji został tylko bardziej trwałe żeby było ;)

 

Nie możesz go rozebrać i wymienić tylko wnętrza na jakiś trwały LED lub zwykłą żarówkę?

Chyba, że to klejone i zgrzane na amen jak wszystko dzisiaj w erze ekologii i recyklingu.

Wtedy nie było pytania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PotężnyWarmianin napisał(a):

Ja bym kombinował, żeby to zlecić komuś kto przerabia lampy na customy(w Polsce Lumen Noise tylko kojarzę) i dobrać z innego auta albo nawet żeby tego chińczyka przerobić. Pewnie będzie sporo drożej, z drugiej pewnie przeżyje auto :P

Tego co mam kupiłem na testy, i tak długo wytrzymał, muszę nowy uchwyt zrobić najlepiej z nierdzewnej stali. Właśnie myślę dość jakoś OEM z innego samochodu tylko nie wiem z czego by było dobrze zamontować pod zderzakiem;)

1 godzinę temu, Orear napisał(a):

 

Nie możesz go rozebrać i wymienić tylko wnętrza na jakiś trwały LED lub zwykłą żarówkę?

Chyba, że to klejone i zgrzane na amen jak wszystko dzisiaj w erze ekologii i recyklingu.

Wtedy nie było pytania. :P

Da się - chyba - bo przed montażem uszczelnilem silikonem, to na bank spróbuję zrobić ale z tego co pamiętam jakość tego badziewia to ekhm:toobad:

 

 

Coś takiego trójkątnego szukam może ktoś trafił na jakiś markowy produkt lub OEM jakiejś marki który dałoby się zamontować?

20230921211524_159A0534.thumb.jpg.b9407940eda9e497f9f6197849e459e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aplam13 napisał(a):

Tego co mam kupiłem na testy, i tak długo wytrzymał, muszę nowy uchwyt zrobić najlepiej z nierdzewnej stali. Właśnie myślę dość jakoś OEM z innego samochodu tylko nie wiem z czego by było dobrze zamontować pod zderzakiem;)

Da się - chyba - bo przed montażem uszczelnilem silikonem, to na bank spróbuję zrobić ale z tego co pamiętam jakość tego badziewia to ekhm:toobad:

 

 

Coś takiego trójkątnego szukam może ktoś trafił na jakiś markowy produkt lub OEM jakiejś marki który dałoby się zamontować?

20230921211524_159A0534.thumb.jpg.b9407940eda9e497f9f6197849e459e4.jpg

 

A BRZ nie ma takiego? 

Albo któraś Toyota? Gdzieś to na ulicy widziałem już w tym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orear napisał(a):

 

A BRZ nie ma takiego? 

Albo któraś Toyota? Gdzieś to na ulicy widziałem już w tym miejscu. 

Niby też to widziałem na pewno nowe wrxy to mają tylko one są montowane typowo w dyfuzor zderzaka ja nie mam takiego przywileju niestety, tak jak widzisz mam zamontowane do dolnej krawędzi zderzaka;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 21:48, PotężnyWarmianin napisał(a):

Ja bym kombinował, żeby to zlecić komuś kto przerabia lampy na customy(w Polsce Lumen Noise tylko kojarzę) i dobrać z innego auta albo nawet żeby tego chińczyka przerobić. Pewnie będzie sporo drożej, z drugiej pewnie przeżyje auto :P

jeszcze kojarzę RDW Garage i Auto Gamma z firm, które przerabiają lampy

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ron napisał(a):

jeszcze kojarzę RDW Garage i Auto Gamma z firm, które przerabiają lampy

Tylko przerobić w moim wypadku to ciężko bo eu ma w zderzaku a ja mam tylko odblask, musiałbym rzeźbić zderzak itp, założyłem hella jutro zobaczę jak się prezentuje w dzień:upside-down-face_1f643-small:

IMG_20230928_214638.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 11:26, Danko napisał(a):

https://whitelineperformance.com/products/kca334-bushing-kit?variant=31709271982122

Czy taki zestaw faktycznie pozwoli mi na zwiększenie konta wyprzedzenia zwrotnicy? Cena jest bardzo okej, inne anti lift kity widywałem 2x drożej, stąd zwątpienie 

Siemka, założyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy IV

 

Zmiana jasności ekranu nawigacji. Domyślnie jest możliwość zrobienia tylko w trakcie postoju, w trakcie jazdy  ekran po naciśnięciu skrajnego lewego przycisku jest pusty. 
 

Wydaje mi się, że czytałem o możliwości zmiany tego, trzeba było zmostkować któryś przewód z wiązki ekranu. Poratuje ktoś wskazówkami, który? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Glodzio napisał(a):

Cześć.

Od tygodnia jest szczęśliwym posiadaczem Legacy IV 2.0 165koni.

Szybkie pytanie.

Czy to normalne, że będąc przy tyle auta słychać pompę paliwa? Takie syczenie, najpierw myślałem że oponę przebiłem i powietrze schodzi :facepalm:

 

Normalne, u mnie słychać odkąd mam ten samochód (2017) i nic złego się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yato004 napisał(a):

Czy ktoś z obecnych bawił się w przerabianie OEM grilla? Myślę czy zwykłą szlifierką jak wytnę środek to czy czegoś nie zepsuje :biglol:

Jak ktoś korzystał z innego patentu to słucham polecajek :D

Nie zepsujesz... chyba że masz dar do spie.....nia najprostszych rzeczy;)) 

Robiłem w zeszłym roku w moim legacy. Kratka kupiona na alledrogo. Trochę trzeba pokombinować z mocowaniem kratki do ramki grilla 

IMG_20221001_153117.jpg

IMG_20230411_185302.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jojo80 napisał(a):

Nie zepsujesz... chyba że masz dar do spie.....nia najprostszych rzeczy;)) 

Robiłem w zeszłym roku w moim legacy. Kratka kupiona na alledrogo. Trochę trzeba pokombinować z mocowaniem kratki do ramki grilla 

IMG_20221001_153117.jpg

IMG_20230411_185302.jpg

Planuje to połączyć klejem na gorąco. Myślę, że spoko opcja.
Z czego Ty korzystałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Yato004 napisał(a):

Czy ktoś z obecnych bawił się w przerabianie OEM grilla? Myślę czy zwykłą szlifierką jak wytnę środek to czy czegoś nie zepsuje :biglol:

Jak ktoś korzystał z innego patentu to słucham polecajek :D

 

Jak chcesz to Ci mogę sprzedać fabryczny grill żebyś miał na podmiankę gdybyś jednak coś popsuł. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yato004 napisał(a):

Planuje to połączyć klejem na gorąco. Myślę, że spoko opcja.
Z czego Ty korzystałeś?

Wykorzystałem istniejące mocowania na wkręty. Wkleiłem do kratki uchwyty z drutu miedzianego i zrobiłem oczka żeby przykręcić. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy V.
Czy oryginalne śruby amortyzatorów tylnich pozwalają założyć dystans 1cm? Czy potrzeba dłuższych? Jeśli tak to gdzie dostanę odpowiednie ?
Carfit nie ma.
Wybaczcie że post pod postem i cytuje sam siebie, ale tak wyszło :D
Sprawdziłem, nie pozwalają, potrzeba dłuższych.
786617f27ebb559dfaa254053ac748c4.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...