Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Lokalesi pokazują jak ważne jest doświadczenie..

 

Był taki jeden bez doświadczenia w tym rajdzie, w błyszczącym Citroenie, który pokazał na kolejnych chyba sześciu odcinkach, że bez doświadczenia się też da ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi napisał:

 

Był taki jeden bez doświadczenia w tym rajdzie, w błyszczącym Citroenie, który pokazał na kolejnych chyba sześciu odcinkach, że bez doświadczenia się też da ;) 

O kosmitach nie rozmawiamy ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

Miko 2 min kary. Kuniec

dobrze że wszystkie odcinki przejechał i nabrał doświadczenia ! pisałem, to cholernie trudny i specyficzny rajd.

P.S. za co dostał 2 min ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, carfit napisał:

dobrze że wszystkie odcinki przejechał i nabrał doświadczenia ! pisałem, to cholernie trudny i specyficzny rajd.

P.S. za co dostał 2 min ? 

 

 

Podają tylko Steward's penalty.

 

No nie jest to chłopaków rajd :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja....

 

Niestety, załoga Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk otrzymali karę dwóch minut do ich wyniku w pierwszym etapie Rajdu Wysp Kanaryjskich 2020. Wszystko to zostało spowodowane obecnością menadżera zespołu Polaków w Renault Mégane na trasie oesu numer 2. 
 

 

Pan Wyrzykowski wyjaśniał:
“Jesteśmy małym zespołem z ograniczoną liczbą personelu oraz ograniczonym budżetem. Chciałem zobaczyć gdzie mógłbym wysłać nasze media na trasę i sprawdzałem warunki pogodowe. Byłem sam w samochodzie i nie miałem żadnych notatek.”

 

 

:(

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo szczegolnie że akurat 2 min i byli by na 10 miejscu przed Breen'em :(

no nic, tempo było solidne często na poziomie Mikkelsena, Breena czy Solberga. Kilometry zrobione ,a to najważniejsze na tym etapie.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P9 w generalne jednak przed Breen'em. Wielokrotnie chłopaki jechali tempem Mikkelsena, Breena czy Solberga , a dla mnie to oni są punktem odniesienia. Wielka przyszłość przed Mikołajem. To był rok nauki. Trzymać kciuki aby sponsor dopisał w 2021 i żebyśmy zobaczyli ich na starcie ERC.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie sie wydaje ze te odcinko w gorach na Monzie to bedzie mini Monte Carlo i ze jeszcze moze sie namieszac w mistrzostwach ? Tak na prawde Evans nie moze sobie pozwolic na blad musi byc w czolowce.Mam przeczucie ze bedziesie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans musiałby być bodajże szósty albo siódmy aby stracić tytuł przy wygranej Seba. Będzie gdzieś jakaś transmisja czy tylko WRC+ ?

Edytowane przez Kukson
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...