Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo szybki, brakuje mu zwyczajnie doświadczenia i kilometrów. Wie ze nie może cisnąć na maksa bo jak popełni błąd to traci cenne kilometry. 
 

Tym razem walczy o 3 miejsce w sezonie i mam nadzieje ze chłopaki dadzą do pieca!!! 
 

 

Miko Magic Marczyk ;) 

 

 

 

70365362-0712-4258-BCB8-1AE6D8BF9535.jpeg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, szubaru napisał:

rewelacja, brawo Marczyk !

 

Magic w akcji na kwalifikacyjnym. No naprawdę miło się to ogląda. Prócz kwalifikacyjnego był też najszybszy na obu przejazdach testowego. 

 

Zapowiada się dzień pełen emocji, zobaczymy jak pójdzie chłopakom w górach. 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Magic w akcji na kwalifikacyjnym. No naprawdę miło się to ogląda. Prócz kwalifikacyjnego był też najszybszy na obu przejazdach testowego.

 

Widać progres, mam nadzieję że w walce o sekundy utrzyma tempo. Liczę na podium.

 

Natomiast mam problem z "ksywami" nadawanymi zawodnikom, którzy są dopiero w drodze do mam nadzieję przyszłych sukcesów. "Magic" może pasować do człowieka, który tą magię tworzy, a nie ma stworzyć ;) 

Nie akceptowałem tez ksywy  "Colin", dla przeciętnego zawodnika z naszego podwórka. Colin to ikona, a nie wyświechtany papierek od cukierka. Chyba Kościuszko tez próbował nazywać się MiKo ;) 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adi napisał:

 

Widać progres, mam nadzieję że w walce o sekundy utrzyma tempo. Liczę na podium.

 

Natomiast mam problem z "ksywami" nadawanymi zawodnikom, którzy są dopiero w drodze do mam nadzieję przyszłych sukcesów. "Magic" może pasować do człowieka, który tą magię tworzy, a nie ma stworzyć ;) 

Nie akceptowałem tez ksywy  "Colin", dla przeciętnego zawodnika z naszego podwórka. Colin to ikona, a nie wyświechtany papierek od cukierka. Chyba Kościuszko tez próbował nazywać się MiKo ;) 

 

 

 

Miko to skrót od Mikołaja, a "Magic" wymyślili chłopaki z ERC pewnie. Czy się utrzyma, czy nie to zobaczymy i masz absolutną racje, niech wyniki, styl jazdy, i charakter definiują zawodnika a nie chłopcy od marketingu.  

 

 

 

Wspomniany Colin to chyba od gry, bo na bank nie od stylu jazdy ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

Miko to skrót od Mikołaja

 

Tego absolutnie nie kwestionuję, wielu z nas posługuje się skrótami od imion. A jak brzmią jakby rodem z ziem świętych tego sportu, to i lepiej ;) 

 Ale MiKo u Kościuszki trochę drażniło ;) 

 

Miko Marczyk brzmi na prawdę dobrze, nie potrzeba dodatków, które bardziej pasują na "Ring", niż na oesy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

Miejscowi górą, a MM niestety pół minuty w plecy. 

 

P10, warunki niestety nie sprzyjają, pewnie liczył na suchy asfalt gdzie mógłby powalczyć. Na mecie niezbyt zadowolony. Strata duża na dzień dobry. 

 

Rajd jest długi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jutro dopiero będą mega odcinki bo idą od połnocnej strony, często i zakret w zakręt że tylną tablicę rejestracujną widać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...