Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Dawni bohaterowie , możecie mowic co chcecie dla mnie rajdy juz nigdy nie były takie same po erze tych dwóch , a raczej trzech panów bo brakuje tu jeszcze Janusza.

HOŁEEEK!!! cały czas skutecznie startuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem słuchając nagrań z on-board'ów wydaje mi się, że facet może mieć nieco racji:

https://imgur.com/gallery/yRfWN3r

;)

 

Sam oglądałem lata temu relacje z jakiegoś rajdu w Skandynawii i komentator twierdził, że pilot w jednej z załóg nawoływał tylko do kierowcy "szybko, szybko, szybko, WOLNO, szybko, WOLNO, WOLNO, szybko, BARDZO WOLNO, szybko". :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 00:00, boy napisał:

Evans jako jedyny wygrał dwa rajdy w nowym samochodzie, przed sezonem już tu były opinie że jest słabszy niż pozostali :)

ja wręcz odwrotnie, widziałem w nim czarnego konia tego sezonu, choć rzeczywiście jest to dziwny sezon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WRC bardzo cicho o anulowaniu Ypres. Zadnej oficjalnj informacji usuneli tylko z kalendarza  wiec wydaje mi sie ze FIA pracuje ciezko zeby jednak czyms to zastompic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Monza pójdzie.. 

to tak jak u nas w PL z rajdami, jeden odwołują z powodu COVID, a tydzień później w tym samym regionie odbywa się inny na którym jest ok 100 załóg ;) 

 

ERC teraz na Węgrzech też się odbędzie, w tym miesiącu też mamy Rajd Wysp Kanaryjskich, który też prawdopodobnie się odbędzie, więc tym bardziej nie sądzę aby odwołali finałową rundę WRC :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, H4lik napisał:

@turdziGT ja już się zdążyłem przyzwyczaić do tego, ze chwilami ciężko się Twoje posty czyta, ale...

 

...to już jest ponad moje siły. 

13e.jpg

 

:P

Hehe faktycznie tu pojechałem :biglol: Niestety dysleksja i 18 lat w obcym języku nie pomaga z czasem i bedzie tylko gorzej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zajcev napisał:

Myślę, że Monza pójdzie.. 

to tak jak u nas w PL z rajdami, jeden odwołują z powodu COVID, a tydzień później w tym samym regionie odbywa się inny na którym jest ok 100 załóg ;) 

 

ERC teraz na Węgrzech też się odbędzie, w tym miesiącu też mamy Rajd Wysp Kanaryjskich, który też prawdopodobnie się odbędzie, więc tym bardziej nie sądzę aby odwołali finałową rundę WRC :)

 

Dla mnie tylko szkoda ze bedzie tak mało rajdów. Ze punktu widzenia tytułu Evansowi to nic nie odbiera. Zrobił co miał zrobic i jedzie mądrze. To inni modlą sie po odrabiane punkty bo popełnili błędy lub wypadli z rywalizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna obsada, Mikkelsen z Rufa Motorsport i Pirelli, ciekawie się robi :) . Kiedyś chyba Grzyb z ich stajni korzystał o ile mnie pamięć nie myli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajnie ze chłopaki biorą sytuacje na klatę schodzą do niższych seri i aut i jedzą. Podnosi to mega poziom rywalizacji. Nie często mozna sie sprawdzićw takiej stawce. To bedzie mega dobry sprawdzian dla Miko.I i jestem mega ciekaw formy Mikkelsena ale obawiam sie se chłopcy mu klepną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...