Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kukson napisał:

A jeszcze kilka godzin temu pisałem żeby tylko Evans coś nie wywinął i ma majstra. Ogier to stary strateg więc teraz pewnie spokojnie dowiezie podium aby tytuł zgarnąć.

Musi cisnąć inaczej Hultaj zgarnie mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kukson napisał:

A jeszcze kilka godzin temu pisałem żeby tylko Evans coś nie wywinął i ma majstra. Ogier to stary strateg więc teraz pewnie spokojnie dowiezie podium aby tytuł zgarnąć.

 

Evans miał bodajże 4,5s lepszy czas na 1 splicie od Ogiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F..... odcinek odwołany. Trochę lipa bo może to teraz zawarzyc na tegorocznych tytułach. To tak jak byl połowę odcinków w MC odwołali bo troche śniegu spadło.Dali d... teraz 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, chojny napisał:

Bo śnieg spadł? Co to się porobiło z tymi rajdami :( 

Dajta spokój.... za to kwale w F1 były zajefajne. Zona tylko zaczyna k.... łapać a tu jeszcze niedziela :biglol:

Edytowane przez turdziGT
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jaki młodzi maja start to będzie raczej rozczarowanie jak nic w tym sporcie nie osiągnął chociaż z drugiej strony młody Solberg tez sroce spod ogona nie wyleciał. Dobrze do pieca dokłada i juz niedaleko Mikkelsena. Z tej perspektywy to czasy Kajto raczej blado wyglądają biorac pod uwage doświadczenie i fakt ze kazdy tu ma równe szanse bo nikt tu wcześniej nie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro znowu KJS więc Ogier nie spadnie tak nisko żeby coś mu zagroziło, a dla niego tytuł mistrza w kolejnej marce jest na 100% ważniejszy niż team orders dla tytułu producentów

Edytowane przez Durbos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, baki napisał:

ewrc-results.cz? emoji6.pngFB_IMG_1607208089877.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Co sie dziwic jak WRC app dziala jak dziala 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie już tak na odwołany OS. Są warunki trudne i są warunki niemożliwe do przeprowadzenia w miarę bezpiecznych zawodów. Ile topowych załóg juz odpadło, a w górach w razie czego ratownictwo tez ma utrudnione zadanie. 
 

faktem jest, ze na Ogiera w dalszym ciągu nie ma mocnych, choć w tym roku już łatwo nie miał! Gdyby tego dnia to on startował pierwszy, pewnie to teraz Evans by się już cieszył z Mistrza :-) 

 

szkoda mi Mikkelsena, bo zdecydowanie się marnują w wrc2...

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...