Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2020 o 22:16, turdziGT napisał:

Polecam ostatnie 3 min.  I temat do zamknięcia.

 

 

 

 

Szczegolnie ostatnie 90 sekund jest dość obrazotworcze... ale to też nie znaczy że musimy wszyscy wracać do ery małych fiatów i trabantow ;) bo były lekkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Tommi1 napisał:

Szczegolnie ostatnie 90 sekund jest dość obrazotworcze... ale to też nie znaczy że musimy wszyscy wracać do ery małych fiatów i trabantow ;) bo były lekkie...

 

Wystarczy "w koło komina" klasa Golf, która pali 3,2L/100km czy to jako diesel czy jako hybryda. 

 

Od wielu już lat pisze na forum o braku konieczności posiadania pod maską dużej ilości mocy, o nieekologicznym spalaniu nieuzasadnionych, ani czasem przejazdu, ani uzyskiwanymi prędkościami ilości paliwa. Oczywiście nikt nam nie będzie mówił czym mamy jeździć i te sprawy mają swoich zwolenników co rozumiem ale nie popieram. 

 

Oszczędzam emisje CO2 i innych świństw w codziennej jeździe aby był zapas śladu węglowego na weekendowe wariacje rajdówką, gdzie spalanie 50L/100km jest w zupełności uzasadnione i konieczne.  :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adi napisał:

 

W mojej ocenie znacznie lepszy wokół komina będzie e-golf. Lub podobne. 

 

A mojej i dla mnie nie. Za 5 lat może tak. Na dzisiaj nadal nie. Na dzisiaj hybryda bądź ekonomiczny i czysty diesel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2020 o 21:13, Tommi1 napisał:

Przepłacasz za markę.... ale co Lans to Lans ;)

Za klase sie płaci czy za lans jak to ująłeś.

 

Tymczasem wygląda na to ze najlepszy Aston w tej chwili to SUV :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie kloce nie zasługują w ogóle na nazywanie ich coupe. Nazwa coupe jest używana tutaj, żeby połechtać ego brzusiastych 30 letnich tatusiów, którym stara zabrania kupić sobie prawdziwe coupe, a którzy muszą czymś dzieciaka do szkoły odwozić.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska nowość na europejskim rynku ze znaczkiem Forda raczej nie zalicza się do kategorii Super SUV ale moc 450 KM hybrydowego układu napędowego oraz jego rozmiary mogą robić wrażenie.

Ford Explorer w teście od "Zahar OFF".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
41 minut temu, radekk napisał:

może ja jestem skrzywiony, ale gdzie tam co odważnego? Subaru na co dzień jeździłem gorszymi drogami nawet nie traktując tego jako jakiegoś wyzwania

Większość testów luksusowych, sportowych suwów jakie można zobaczyć na YouTube ogranicza się do prób szosowych, ewentualnie przejażdżki leśną drogą. A to, że Aston sobie poradził tam gdzie Subaru nie jest może czymś wyjątkowym ale testy auta za ponad milion w takich warunkach nie zdarzają się często.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bitwa SUVów 2020" czyli "niesprawiedliwe" porównanie mocnych czteronapędowców w większości z segmentu premium na próbie off road w Kazachstanie.

Podsumowując ten film widać, że wszystkie auta w teście lepiej lub gorzej poradziły sobie z jazdą w "terenie" z wyjątkiem Lexusa RX, który tylko udaje SUVa. :facepalm:

Klasą samą w sobie był Range Rover. :superhero:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...