Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Skoda mnie znów wkurzył z rana. Otóż jechał przedmiar dymiący na niebiesko opel, (cenzura) więc zamknąłem obieg powiwtrza żeby nie czuć smrodu. Nie wiem minęło 30 sekund minuta obieg się wyłączył .... oczywiście było włączone świecił się ze włączony.. 

Potem dla sprawdzenia znów zrobiłem tak, znów sam się wyłączył ale po ok 5minutavh. 

Dramat. To że w camry mi czasem klimatyzację wyłącza to jeszcze ujdzie ( wiadomo camry jest tak inteligente ze sam bada wilogotnosc powiewtrza,skład, zapach i dostosowuje działanie klimy do tego) :P

Ale z zamkniętym obiegiem to 1raz tak mam żeby jakieś auto to wyłączało samo i to jeszcze po tak krótkim czasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MateuszWwa napisał:

Skoda mnie znów wkurzył z rana. Otóż jechał przedmiar dymiący na niebiesko opel, (cenzura) więc zamknąłem obieg powiwtrza żeby nie czuć smrodu. Nie wiem minęło 30 sekund minuta obieg się wyłączył .... oczywiście było włączone świecił się ze włączony.. 

Potem dla sprawdzenia znów zrobiłem tak, znów sam się wyłączył ale po ok 5minutavh. 

Dramat. To że w camry mi czasem klimatyzację wyłącza to jeszcze ujdzie ( wiadomo camry jest tak inteligente ze sam bada wilogotnosc powiewtrza,skład, zapach i dostosowuje działanie klimy do tego) :P

Ale z zamkniętym obiegiem to 1raz tak mam żeby jakieś auto to wyłączało samo i to jeszcze po tak krótkim czasie.

 


 

Moze Skoda tez zbadała powietrze we wnętrzu i doszła do wniosku ze smród Opla wcale nie jest taki zły, może  wręcz zdecydowanie podnieść jakość powietrza we wnętrzu. 
 

:mrgreen:
 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MateuszWwa napisał:

Skoda mnie znów wkurzył z rana

ale jak znów, to nie ciągle?:blink::P

 

5 godzin temu, MateuszWwa napisał:

camry jest tak inteligente ze sam bada wilogotnosc powiewtrza,skład, zapach i dostosowuje działanie klimy do tego

jakby wszystkich w Krakowie wyposażyć w Camry, to miasto to pewnie stałoby się zagłębiem obserwatoriów astronomicznych:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MateuszWwa napisał:

Jak dojdę do władzy będzie projekt japończyk +, armia milion osób, plus nastoletni operatorzy morderczych dronow, atom w każdym województwie, wyrzutnie rakiet na każdym uwaga -osiedlu i  uwaga brak socjalu (oprócz japończyk plus jeśli chodzi o auto)

Piłeś… nie pisz :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim miłośnikom Camry (tym najgorętszym, i tym mniej jawnym :ph34r:) wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 roku! I nieważne jak dynamicznym i dobrze prowadzącym się autem jest wasze Camry - pamiętajcie, aby nie jeździć szybciej niż lata wasz Anioł Stróż :P:D

 

20211231_151638.jpg

  • Super! 4
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 12:47, MateuszWwa napisał:

Coś dla fanów:)

20211225_133251.jpg

 

 

Tydzień mija i zero lajków... :krecka_dostal:

 

 

Zobaczymy jak sobie poradzi taka tam zwykła Skodzinka 

 

Niech będzie w białym, żeby było fair. 

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

3V9827939-S9R.jpg

 

 

choć w moim guście to złota zdecydowanie bardziej....

 

 

złota.jpg

  • Super! 4
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

 

Tydzień mija i zero lajków... :krecka_dostal:

 

 

Zobaczymy jak sobie poradzi taka tam zwykła Skodzinka 

 

Niech będzie w białym, żeby było fair. 

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

3V9827939-S9R.jpg

 

 

choć w moim guście to złota zdecydowanie bardziej....

 

 

złota.jpg

 

Grasz nieczysto ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie dzięki:) ale tak nie rozumiem czemu zero latków.. 

Dobrze,  dziś skodzie zaparowal reflektor po myciu.... 2 letnie auto... 

To już ostatnie jazdy tym wynalazkiem. W przyszłym tygodniu biorę bidna corolle w kombi. 

Plusem jest to że w dobie nowych przepisów auto nie będzie zachecav do szubkiej jazdy. Chociaż nie jeździłem nim dłużej,  więc nie wiem dokonca.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...