Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, chojny napisał:

Dobrze że wytłumaczyłeś bo mógł być foch :thumbup:

luzik B) czasami jednak nawet tłumaczenie nic nie daje - jak ktoś chce być zbyt poważny, to zwykle ociera się o śmieszność ;)

 

poza tym, miałem jeszcze niedawno służbową Skodę, więc potwierdzam, jest lepsza od Subaru (chciałem Levorga, dostałem Skodę, a przecież księgowy wie, co robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elmo napisał:

Mój sąsiad parkingowy nabył właśnie Octavię VRS i muszę powiedzieć, że chyba mógłbym żyć z taką Skodą.

hmmm, czy już mogę drzeć z Ciebie łacha, czy mam poczekać aż sobie kuraka kupisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

Masz pierdzącego Merola - musisz poczekać :P

nie pierdzącego a warczącego i strzelającego płomieniami - piekielna maszyna jednym słowem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MateuszWwa napisał:

o widze posiadacz a45amg - no wlasnie, kiedyś na s8 jechałem obok nowej octavi rs i takiego mercedesa amg  i octavia lepiej brzmiała ... możliwe to czy to merol nie wcisnal gazu w podloge?

wszystko jest możliwe, zwłaszcza w kontekście Skody ;)

btw, to na pewno było AMG, czy może zwykłe A45 z pakietem wizualnym, czy jak tam to badziewie się nazywa, coś jak naklejki M Power na co drugiej beemce, zwłaszcza takiej 20-sto letniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne to auto nie jest... ale sylwetka jest w miare zgrabna i wyglada na to, ze wreszcie zaczela znosnie skrecac

 

nie pogardzilbym takiem rodzino-wozem (szczegolnie "w kombi"), jakbym mieszkal w kraju gladkich i suchych drog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

@mahu, tj. @sluf zobacz, Mercedes kopiuje od Skody, a zatem obecnie jeździsz marną podróbą Skody :P

@elmo wiedziałem, że coś skubańcu znajdziesz i wymyślisz, wszystko tylko po to, aby mi dopiec :cry:

na szczęście pysk mojej tetuońskiej maszyny zagłady jest nieco inny niż Skody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Kukson napisał:

Skoda ma w planach start w Dakarze specjalną wersją Fabii?

 

Na Dakar mogą spokojnie wystawić seryjną 1,0TFSI z dobrym repem z FMCG z Polski :) Pozamiata towarzystwo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w poniedziałek taxi Octavia z wlepką na całej długości bagażnika "Szkoda (logo kurak) gadać".

Niestety Pani kierowniczka uciekła zanim zdążyłem zrobić zdjęcie.

 

Miałem służbowo dwie Octavie kilka lat temu i mówicie co chcecie, trzeci raz bym nie chciał :unsure:

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...