Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No to ciekawe wyniki badań...  ;)

 

"Okazało się, że aż 97 proc. samochodów z silnikami Diesla, które poruszają się po europejskich drogach, nie spełnia obowiązujących norm emisji spalin."
 
"Deklarowane przez producentów wyniki udało się uzyskać wyłącznie w przypadku siedmiu aut. Co ciekawe, aż sześć z nich powstało w fabrykach koncernu Volkswagena, a cztery wyposażone są w niesławny motor 2.0 TDI!"
 
To są jaja  :biglol:
 

 

 

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-volkswagen-spaliny/wiadomosci/news-szokujace-dane-gwozdz-do-trumny-silnikow-diesla,nId,2192065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W limicie ustanowionym normą Euro 6 mieści się najnowsza Skoda Superb 2.0 TDI

 

Skoda już nawet nie jest lepsza. Jest najlepsza! Jestem dumny, że mam Skodę! :P

Wal na forum skody :) się pochwalić :P 

A tak poważnie pozbyłeś się subaraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem jakąś gazetę z 2014r i znalazłem test porównawczy, m.in. ze Skodą Octavią. Po przeczytaniu tych achów i ochów na temat Skody już wiem, że Octavia to jest mój samochód marzeń!!!   :D :D :D :D  ;)

post-6300-0-63387500-1462447857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiem, że Octavia to jest mój samochód marzeń!!! 

 

Przykro mi :biglol: 

 

Pociesze Cię, że mam auto w serwisie i dostałem na kilka dni "samochód" marki KIA, więc myślę sobie że lepsze takie niespełnione marzenie niż moja nieoczekiwana rzeczywistość   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, rozumiem, że KIA sobie dzielnie stoi a Ty pomykasz pieszo/rowerem/motorem/autobusem - w końcu godność osobistą mieć należy ;)

BTW - miałem wrzucić do wątku o najgłupszej rejestracji, ale tutaj będzie idealnie w kontekście KIA pasowało:

post-16074-0-46903900-1462451048_thumb.jpg

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@chojny, rozumiem, że KIA sobie dzielnie stoi a Ty pomykasz pieszo/rowerem/motorem/autobusem - w końcu godność osobistą mieć należy

 

Powiem Ci... że bardziej od KII nienawidzę rowerów więc albo piechta albo ciemne okulary i KIA :biglol: 

 

Nawet na swoim miejscu przed firmą nie zaparkowałem żeby wstydu nie było.  :biglol:

 

A to zdjęcie to... oksymoron taki chyba. ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wczoraj jestem dumny wynajmujący na weekend Fabia automat w benzynie. Nie wiem co oczekiwałem ale wszystko w tym samochodzie jest jakieś dziwno sztywne! :) Oprócz tego samochód się spisuje nie żle. DSG robi swoje no i 7 biegi! Radio coś tam gra swietnie no i łapie od razu IPhona a nie jak Subarowska stacja w XT która software jest jakby z przed 20 lat niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Subarowska stacja w XT która software jest jakby z przed 20 lat niestety.

Czy piszesz o najnowszej stacji multimedialnej czy o tych montowanych do 2015?

Chodzi o tę:

subaru-forester-mj-2015-interieur-02.jpg

 

Czy o tę:

2014-subaru-forester-2-5i-touring-cvt-ka

Taj jest ta druga! :)

Chodzi o stacja w XT 2014. Software jest po prostu za wolny. Dołącza tylko że słuchania muzyki przez Bluetooth działa raz i potem 5-6 po prostu się nie łączy w ogóle, niestety.

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będąc w weekend w Czechach zobaczyłem w TV tę piosenkę. Nie może jej zabraknąć w tym wątku (niezależnie od tego o czym jest tekst) :biglol:  ;)
 

 

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...