Jump to content

Kamil13

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kamil13

 1. Dzixd daj znać jak już byś widział ten przewód od DV
 2. Widziałem opinie zagranicznego warsztatu który ma teze że dobrze jest czyścić doloty i koletor ssący bo co z tego że wymienimy dpf lub wypalimy ,czyścimy chemicznie jak odrywa się sadza z olejem z kolektora i dalej zapycha czysty lub nowy dpf
 3. Hej. A czy ktoś może ma pojęcie jak to jest dokładnie z dobrowolnym wsparciem przez SIP przy wymianie/naprawie short block w 2.0 d?
 4. Proszę Dział Techniczny o wypowiedź w sprawie dostępnośći część do realizacji akcji serwisowych bo Serwis ASO mówi że nie ma i nie będzie.
 5. Dziwna ta cała akcja bo dotyczy bezpieczeństwa podróżujacych ale w serwisie brak części na jej przeprowadzenie i brak konkretnych terminów. Czyli co teraz?
 6. https://m.facebook.com/events/666349633518851?acontext=%7B"ref"%3A104%2C"action_history"%3A"null"%7D&aref=104 Można dwa dni polatać ☺ Coś link nie działa. Ale w skrócie tele będzie w sob i niedz festyn Św. Krzysztofa.
 7. Możesz spróbować w HR-T, zadzwoń/podjedz zapytaj.
 8. Daje do info ☺ http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88618-subaru-wrx-my06/
 9. Lubię przważnie orginały. Ale jako wyjątek muszę przynać że to wykonanie tego utworu jest lepsze
 10. Kamil13

  Pasy szelkowe

  Następnym razem jak będziesz w Szczecinie to z chęcią się przymierzę
 11. https://m.youtube.com/watch?v=qxXOE5-1stc Pewnie odgrzewanie kotleta.Jest Hołek,GTR i Subaru
 12. Zawsze możesz sobie zostawić na zapas .W zerkopol dostosują ci charekterystykę pracy jaka będzie ci potrzebna.
 13. trochę bzdury piszesz a jaśniej można prośić?
 14. Jakoś Haldexa na pojerzdzafkach nie widać Wiadomo z czego taka gazeta żyje. To co się sprawdza to widać w motosporcie.
 15. gleba mogłaby być trochę mniejsza
 16. Oglądając filmiki z tras terenowych miałeś naprawdę ciekawie. Oglądając filmiki z tras terenowych to miałeś naprawdę ciekawie.
 17. Sprawdz dział "sprzedam- części" . Ktoś sprzedawał cały zestaw.
 18. Subirider Kayaba ultra SR , szukaj czegoś takiego. Sprawdzają się bardzo dobrze.
 19. Bardzo miło że ktos podał rozwiązanie tego problemu. U mnie na szczęście ta pompa była wymieniona jeszcze na gwarncji .
 20. Ma sens . Ja też obawiałem się na samą myśl o serwisie.Podstawa to szukać auta z potwierdzoną historią serwisową i wypadkową.Czesto ludzie posiadają zdjęcia z przed napraw blacharskich i zbierają każdy rachunek na części lub serwis.Musisz zacząć oglądać takie auta żeby mieć porównanie i wiedzieć czego oczekiwać od swojego docelowego zakupu. Jak za bloba wrx to 30 tyś to jest dobry budżet.
 21. Pytanie czemu organizacja miejsc gdzie odbywają się odcinki np. szosowe są owiane tajemnicą na tyle że nie można jechać i kibicować
×
×
 • Create New...