Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zalozeniu, ze wszechswiat jest nieskonczony

 

cytaty-73.jpg

 

 

 

 

Nie zaśmiecać wątku o wyższości kury nad gwiazdami opowieściami o cegłach i cemencie... od tego jest temat budowlany, tu się o jajach pisze  :P

 

A piasek, słońce, woda w dziale podróżniczym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy zalozeniu, ze wszechswiat jest nieskonczony

 

cytaty-73.jpg

 

 

 

 

Nie zaśmiecać wątku o wyższości kury nad gwiazdami opowieściami o cegłach i cemencie... od tego jest temat budowlany, tu się o jajach pisze  :P

 

A piasek, słońce, woda w dziale podróżniczym ;)

 

 

to co najpierw bylo, kura czy jaja? ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz, jaka ta oktawia jest... teutońska...  :biglol:

 

Polotu w niej tyle, co w żelbetowym klocu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O matko! Tyle krytycznych uwag? Prowadzenie, zawias, wyciszenie, skrzynia ... aż, trudno uwierzyć  :blink:  !

Skoda buduje, nie-Skoda ruinuje

Ha, ha ... dobre :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że w Levorgu jest silnik R4 :D tyle o rzetelności testu ;P

 

 

O matko! Tyle krytycznych uwag? Prowadzenie, zawias, wyciszenie, skrzynia ... aż, trudno uwierzyć  :blink:  !

Skoda buduje, nie-Skoda ruinuje

Ha, ha ... dobre :)

 

Mi wystarczy tylko jedna wada silnika VW 1.8 zwiększony apetyt na olej. Chyba, że to już oficjalnie silnik typu BiFuel ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi wystarczy tylko jedna wada silnika VW 1.8 zwiększony apetyt na olej. Chyba, że to już oficjalnie silnik typu BiFuel ? :D

a nie wiesz ze Subaraki cierpia na ta sama dolegliwosc?? W US FHI z tego powodu przegrała pozew zbiorowy i musieli oglosic akcje serwisowa w postaci wymiany pierscieni na nowe wolne od wady. Takze jak to sie mowi nie chwal dnia przed zachodem skody...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. Z rozrzewnieniem wspominam prawie 2 latka za fajerka roomstera 1.4. Fajnie było! Teraz legaś 2.0 (ten sam rocznik) i mimo że jest ze mną już ponad pół roku to dalej szukam pretekstu żeby gdzieś się przejechać (ehhh ten dźwięk nawet wolnossacego 2.0)! Rumunem jeździ zona- dla niej w gacku sprzęgło ciężko chodzi, słabe wspomaganie, koleiny czuć na kierownicy. Ale sama stwierdziła że na trasie jest super.

I to jest idealny układ- każdy ma to co lubi. Ja wiem że skoda to solidne niemieckie wozidlo z tania eksploatacja i przemyslanym wnetrzem niczym w niemieckim wojsku - ordnung must coś tam ( w sensie ze porządek musi byc), ja jednak wolę seks z pijana blondyna po koncercie punk rockowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi wystarczy tylko jedna wada silnika VW 1.8 zwiększony apetyt na olej.

1,8 TSi. 15 tys km. Rok od produkcji. Zużycie oleju =0.

Tyle, że z innych przyjemności - walczę teraz z kontrolką płynu chłodniczego ;) Wymienili termostat, błąd wrócił.


Deal with it ;)

 

FB_IMG_1459084933360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi wystarczy tylko jedna wada silnika VW 1.8 zwiększony apetyt na olej.

1,8 TSi. 15 tys km. Rok od produkcji. Zużycie oleju =0.

Tyle, że z innych przyjemności - walczę teraz z kontrolką płynu chłodniczego ;) Wymienili termostat, błąd wrócił.

Deal with it ;)

 

FB_IMG_1459084933360.jpg

 

15 kkm to mało. 

Ale ta Octavia - niezły szatan - pewnie jest jakieś forum Skody - i się też tym podniecają :)

 

Na takiej drodze :D

https://goo.gl/maps/Z8KBnQFnij92

Edytowane przez xvc517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to są jeszcze miejsca w PL, gdzie nadal kultywuje się mit błogosławionego Passata czy Skody. Już samo posiadanie Skodziny czy Passeratti na lokalnym podwórku jest wyznacznikiem statusu. Skórpodobna saszetka pod pachą i dobra fota przy furze zarzucona na facebook wyznacza trendy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości przejrzałem dzis "katalog uzywane 2016" auto szmaty i na kilka segmentow opisany zostal tylko forester SG i impreza STI. Dziwi mnie brak Legacy IV  czy Outbacka. Superb II opisany jako klasa wyzsza :D

Edytowane przez szmajgel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpela przyjechała Toyotą Aygo z wypożyczalni. Nówka, a do tego raczej jakaś lepsza wersja - led, tablecik, spojlerki. Wsiadłem z ciekawości i odniosłem wrażenie, że ten samochodzik wyjechał prosto z wtryskarki. Zastanawiam się, czy jest tam coś, co nie jest zrobione z plastiku. Boczki drzwi to skorupa z tworzywa. Jakbym miał pałeczki, to bym mógł zagrać jak na perkusji. To już nawet w Skodzie te drzwi mam obite w byle materiał w kratkę.

Wniosek:

 

SKODA LEPSZA OD TOYOTY! 

 

:P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...