Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Poidełko koło pisuarów.
  3. Dzisiaj
  4. radekk

    Kubica w F1

    mi tam ogólnie nawet się podoba, oczywiście póki nie spojrzę że to Ferrari. Ale chyba to malowanie tylko na jeden wyścig z okazji czegoś tam, a później chyba wracają do bardziej tradycyjnej kolorystyki. Choć jak teraz HP sponsorem to kto wie co tam będą wymyślać
  5. Ja "pochwalę" się czym innym Jako że mam jakąś taką uciążliwą tendencję trafiać na zegarki, które się trochę późnią, ale nie na tyle żeby nadawać się na gwarancję, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Zamówiłem trochę rzeczy z Ali i Alle i dzisiaj pierwszy raz w ogóle rozkręciłem zegarek i podregulowałem mechanizm Na pierwszy ogień poszły dwa zegarki - jeden z Miyotą 90S5, drugi z Sellitą SW200-1. Miyota to horror, wajcha do regulacji "prędkości" jest mikroskopijna, czuła jak cholera i zarazem stawia duży opór - a ją trzeba przesunąć o dosłownie 5 mikronów żeby z -10 zrobić +3, i jest to bardzo trudne - prędzej się robi +65, trzeba przestawiać w tę i we w tę aż się w końcu trafi w punkt. W Sellicie jest śrubka, co dramatycznie ułatwia sprawę. Ogólnie ciekawe doświadczenie i tylko dla ludzi z dobrym wzrokiem (lupa zaskoczyła mnie tym, jak bardzo zabija poczucie głębi - praca z nią wymaga na pewno dużo obycia). No i jeden nieuważny ruch i można zniszczyć cały mechanizm.
  6. radekk

    Kubica w F1

    racja, jeszcze Carlos, jakoś ubzdurałem sobie że on idzie do Merca
  7. Blixten

    Melduję, że......

    , że taka instalacja przed wejściem do szkoły moich dzieci
  8. https://www.google.com/search?q=youtube+czas+powrotów&rlz=1C1AWFC_enPL1068PL1077&oq=youtube+czas+powrotów&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIKCAEQABiiBBiJBTIKCAIQABiABBiiBDIKCAMQABiABBiiBNIBCTE2MDk3ajBqN6gCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:f539dd08,vid:G1YucnFvCzw,st:0 Moje ulubione buty . Sprawdziłem, są jeszcze do kupienia. PS. Manżelka już wie, że trzeba mnie w nie ubrać do trumny .
  9. Ja jeszcze dwa tygodnie i też będę mógł oddać
  10. @FilipBBTo od razu napisz też, żeby wysokości OC nie uzależniać od pojemności silnika...no i żeby nie dyskryminować właścicieli samochodów spalinowych względem właścicieli elektryków...walka z wiatrakami...
  11. Dobrze, że się wtrąciłeś, bo już się zastanawiałem czy nie uciekać z tego forum.
  12. rosaskc

    O bieganiu

    Już chciałem napisać, że ja, ale nie wiem czy liczą się tylko maratony czy biedne 8 km też
  13. Patryk Andrzej

    O bieganiu

    ja tak z ciekawości biega ktoś tu jeszcze ? mi sie zdarza
  14. Patryk Andrzej

    O rowerach

    wszelkie zafiry ;] zwłaszcza najnowsza obok w Sprzedam fajny ascent stoi
  15. The Simpsons wersja aktorska tapatalked
  16. JuNo

    Piknik Plejad

    A ja nie mam ka ka kasku Rowerowy może być ?
  17. O co tu chodzi, bo nie łapię...
  18. maross

    Legacy - szybkie pytania

    Chyba padł mi zamek klapy w Legacy IV kombi. Nie reaguje na pilota, ani na otwarcie ani na zamknięcie. Na szybko sprawdziłem kable w tym elastycznym łączniku, wszystkie wyglądają ok. Oświetlenie tablicy, wszystkie światła, wycieraczka działają. Jutro planuję się za to zabrać, ale patrząc od środka widać tam dwie kostki. Czy napięcie na nich pojawia się tylko w momencie otwierania i zamykania?
  19. A obsługują już Dolby Vision?
  20. Namieszania narobiłeś no i... No i... Posta nie usuniesz, ale można skasować tekst i zostawić kropkę
  21. W końcu zrobiłem użytek z belek na dachu @LosioDriver dzięki za pożyczenie koła
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...