Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Spoko spoko jeszcze myślę poruszymy inne wątki, które też będą ciekawe Może będzie okazja następnym razem Tak poza tym - zdjęcia sztos
  3. Dzięki za info, będę próbować
  4. Kupując samochód umawiam przegląd przed sprzedażowy w najbliższym ASO i za niego płacę. Uchroniło mnie to w dwóch przypadkach od sporych kłopotów. Tego samego oczekuje od kupującego. Nie jestem handlarzem sprzedałem cztery auta, ale problemów nie było. Przewiozłem, jeżeli klient pytał czy nie ściąga, puściłem kierownicę gaz potem hamulec i sprzedane. Jak kupowałem Jeepa to sprzedający się żalił ze masę ludzi chciało się tylko przejechać. Po tygodniu trzeba było tankować auto od nowa. Generalnie w tym przypadku nie wpisywaliśmy do umowy że zapoznałem się ze stanem technicznym bo sprzedający nie mógł się umówić na przegląd w ASO. Przegląd zrobiłem u siebie co było formalnością potwierdzającą dobry stan auta. Zobaczymy czy Subarynę też mi się uda dobrze kupić.
  5. to przez apaczy (a patrzy taki jeden z drugim co się porobiło)
  6. Today
  7. Zalany oliwą jedynie słusznej firmy a przy okazji umyty silnik od spodu po ostatnich 2 awariach (wylanie 0.5 l oleju ATF i awaria chłodnicy) oraz niespodzieana naprawa osłony silnika po urwaniu śruby przez jakiegos cymbała po ostatniej wymianie oleju . Musialem wiercić i gwintować tak że z prostej czynności zamiast 2h pod autem spędziłem 5 godzin.
  8. Aga

cham na drodze

W tym tygodniu godzinę stałam w korku na obwodnicy Trójmiasta, myślałam że był wypadek. W sumie to był, ale na drodze równoległej do obwodnicy... po minięciu tego miejsca nagle dało się normalnie jechać, za to w przeciwną stronę od tego miejsca był korek... To chyba tylko w Polsce jest możliwe
  9. Próbowałem się z Tobą kontaktować właśnie w tej sprawie, ale coś Ci telefon nie abla
  10. Patologia to są kretyni, którzy na autostradzie musza sobie zwolnić żeby popodziwiac widok z mostu albo auto obtarte na barierkach - a 3km za nimi jest już korek stający w miejscu i ludzie hamujący awaryjnie. Nie znoszę jeździć naszymi autostradami, jak tylko odległość nie powoduje podróży trwającej 5h, to jeżdżę zwykłymi drogami.
  11. My razem z Subarką dotarliśmy do Kuciste w Chorwacji.
  12. Pany ze Szczecina i okolic, żyjecie jeszcze czy dalej się remontujecie? Jakiś spot na zakończenie wakacji?
  13. To prawda a do tego wszystkiego wyglada swietnie.Chyba nie ma strony czy ujęcia zeby wyglądało zle , wrecz pieknie sie prezentuje z kazdej.A jak ktos mysli ze sie zawiedzie w srodku bo bylo by to zbyt pieknie to sie rozczaruje bo srodek i jakos tez cymesik.
  14. Zeb

cham na drodze

Ten typ zachowania najbardziej denerwuje kiedy wjeżdża się do Polski po przejechaniu kilkuset kilometrów po autostradach w Europie. Jeżeli typ który od paru kilometrów jedzie lewym pasem zobaczy że sygnalizujesz zmianę pasa na 100% wyrwie do przodu aby chwilę później po zrównaniu się z tobą wrócić do poprzedniej prędkości. Dlatego w Polsce zmieniam pas wcześniej i bez migacza wyrównując prędkość z lewym pasem. Ta patologia nie jest polskim wymysłem bo takie zachowanie mozna spotkać np w Holandii tylko nie tak często jak u nas. i Passaciarze. Bardzo nieformalnie... Tego Panie nie wyplenisz, tak jak szeryfowego blokowania pasa który się kończy. Mam jeszcze jedno patologiczne zachowane które zaraziło już całą Europę. Olewanie obowiązku jazdy skrajnym prawym pasem. Coś co było normą w Niemczech nawet ładnie przyjęło się w Polsce jeszcze 10 lat temu, teraz zanika. Coraz częściej można spotkać samochody jadące 100 - 110 środkowym pasem.
  15. Zgadza się dzięki @szubaru i szacunek że chce Ci się ogarniać
  16. Dzieki @szubaru za ogarniecie tematu i zaproszenie.
  17. Hej. Odkopię temat. Mam Forestera MY 06 i też chcę się pozbyć cały czas włączonych świateł mijania. Problem w tym że u mnie po zdjęciu schowka nie ma takiej wtyczki (zdjęcie). Jest w innym miejscu czy jestem skazany na jeździe z ciągle włączonymi światłami ? Wersja Forka US.
  18. Witam, Nie znalazłem jeszcze swojej wymarzonej Subaryny. Od 11 lat nie mogę się rozstać z (uwielbianym przez fora Alfy BMW a także Subaru) Passatem B5 TDI tyle że w wersji 4 napędowej. Zrobiliśmy nim już ponad 200kkm teraz ma już pewnie z 500. Nadal w ciemno mogę nim jechać w każdą trasę. Im trudniejsze warunki tym lepiej a najlepsze to świeży śnieg. Najgłębszy śnieg jakim brodziłem po asfalcie sięgał do dolnej krawędzi lamp. Wydawało mi się że XV będzie jego godnym następcą ale przeraził mnie test ADAC i czar prysł. Następcą Passata został Jeep Grand Cherokee. Zarejestrowałem się ponieważ spodobało mi się podejście do jazdy samochodem jakie tu można spotkać. To na forum Subaru można znaleźć ludzi którzy zamiast lamentować że spadło 5 cm śniegu, umawiają się na spontana żeby się poślizgać. Do pracy auto mam, rodzinne też, dlatego chodzi mi po głowie 2.5 litrowe GD tylko dla mnie na zimę. Problem z tym że znalezienie zadbanego egzemplarza jest coraz trudniejsze. Pozdrawiam Zeb
  19. Byłem obecny właśnie Forkiem
  20. Cześć wszystkim! Mam na imię Paweł i od niedawana jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera SF z 2001 roku. Ponieważ budżet miałem mocno ograniczony samochód trzeba co nieco dopieścić, ale mechanicznie wszystko gra i Forester daje mnóstwo przyjemności z jazdy. Jest to moje pierwsze Subaru, przesiadka z Carismy. Podróżujemy głównie po okolicach Trójmiasta, ale na pewno zaliczymy też trasy na Mazury, w góry (Karkonosze ) czy w Bieszczady, także mam nadzieję, że do bieżącego 200+ tys. kilometrów dorzucimy co najmniej drugie tyle. Na zdjęciu jeszcze na starych blachach, obecnie mamy już GD.
  21. Jumpman

Kubica w F1

20 w obecnej specyfikacji lba nie rozwala, nawet Formula3 jest glosniejsza.
  22. Niemcy przymar 13+1 Tutek 13+1 Durbos 6+0 Beavis 13+0 szubaru 4+1 oczek29 11+1 Kapic 11+1 WRC 1 Tutek 114 2 Durbos 94 3 Kapic 79 4 Beavis 77 5 oczek20 70 6 szubaru 69 7 przymar 61 8 baki 49 9 Lukasz 27 Slawskip 27 11 Łukasz Kisiala 16 Generalka 1 Tutek 181 2 Durbos 176 3 Kapic 164 4 oczek29 150 5 szubaru 138 6 Beavis 132 7 baki 94 8 przymar 51 9 Slawskip 33 10 Lukasz 27 11 Łukasz Kisiała 16
  23. A jeśli dane trzecie światło stopu było montowane od 1995 roku bo wtedy weszły przepisy o obowiązku to mogę takie zamontować w moim z 1994 ? https://parts.fortwaynesubaru.com/oem-parts/subaru-stop-lamp-assembly-84701ac000mu
  1. Load more activity
  • Create New...