Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. W programie jest wygłuszenie nadkola, a tu raczej mowa o samym nadkolu. A nawet bardziej o jego braku. Sam wygłuszenie chyba na szutrze długo nie wytrzyma
  3. Cześć, Czy ktoś z forum może podesłać instrukcję obsługi / skróconą instrukcję, do Forestera 2014 (2.0, 150 KM) (chodzi o wersję elektroniczną). Ewentualnie proszę o pomoc, gdzie mogę ją znaleźć. (Kupiłem auto z zagranicy i takowej nie mam, a chciałbym dobrze zadbać o auto, oraz zapoznać się z jego wszystkimi funkcjami). Jak ktoś jest gotowy podzielić się wersją papierową również będę wdzięczny. Dzięki. M.
  4. Today
  5. To będzie zależało od kierowcy, pogody i łaski kamieni. No i od Allacha.
  6. Yesterday
  7. Miłosz, piszesz że XV "dają radę". Czy ze zwykłymi oponami też? Opon AT do naszego XV w pasującym rozmiarze nie mogę znaleźć.
  8. http://www.catcar.info/subaru/?lang=en
  9. @BelegUS i @Oczkoo15 - oczywiście macie rację, człowiek posiadając Outbacka "żyje" innymi generacjami tych aut.
  10. No patrz nie wiedziałem, i tyle okazji do szydery przegapiłem.
  11. Przeczytaj instrukcję to nie będziesz się więcej dziwił, może unikniesz dzięki temu też kolizji. W nowym OBK (USA) jest. XV (nawet e-Boxer) jeszcze nie ma. Kwestia czasu bo to ma być obowiązkowe wyposażenie w EU niedługo. Nie zniżajmy poziomu The Forum do popularnych portali internetowych.
  12. Dla informacji - wymiana termostatu ma ori 78c pomogła. Co ciekawe stary też był ori 78c,ale widocznie nie pracował już tak,jak powinien.
  13. Jeszcze przyszły dzisiaj pierścienie centrujące do felg. Zdjęcie dla porównania stare i nowe
  14. Tiaaa... Ostatnio co roku w Polsce ma być zima x-lecia (gdzie 10 < x < 100), a kończy się na kilku śnieżnych dniach a reszta 'zimy' w błocie pośniegowym
  15. Raczej Legacy IV w cenie Legacy III
  16. Jest jeszcze inna możliwość: z nieznanych mi przyczyn, w subaru, jeśli uruchomisz zimny silnik na 1-2 minuty to poziom oleju spada. Możesz czekać dzień bo może olej spłynie do miski... nie spłynie! Uruchomisz znowu, przejedziesz tak, żeby rozgrzać silnik porządnie - poziom wraca na swoje miejsce. Więc jeśli serwis uzupełnia olej po krótkim uruchomieniu silnika a Ty dojeżdżasz do domu i wtedy sprawdzasz poziom to... możesz mieć dwa różne odczyty. To zjawisko dotyczy wszystkich subaru jakie miałem. Pomiar oczywiście na tym samym miejscu postojowym.
  17. No nie widziałem tego wcześniej ale nie mój typ. Nie widzi mi się to w kartce nawiewu ale dzięki za propozycję.
  18. W Foresterze SG 2.0 N/A 125KM miałem kiedyś opony zimowe Yokohama Geolandar I/T 205/70/R15. Jazda zimą główie po mieście i w trasy, wszystko właściwie prawie wyłącznie po asfalcie -- nie miałem kłopotów, ale też i żadnego porównania do innych opon (to mój pierwszy samochód). Felgi "klasyczne foresterowe", z oznaczeniami jak na zdjęciach poniżej (źródło: allegro, zdjęcie przykładowe). Teraz potrzebuję kupić nowy komplet. Przeglądam oferty w sklepach i mam dwa pytania: 1) Czy są jakieś tolerancje w wymiarze opon pasujących dla takich felg? Jeśli tak, to jakie? Na przykład, czy 205/65/R15 byłyby OK? Albo 215/65/R15? Czy lepiej trzymać się tego co było, czyli 205/70/R15? 2) Nie wiem jak oceniane są ww. Geolandary, ale ktoś polecił mi: a) Sava Eskimo S3/S3+ b) Barum Polaris 5 c) Firestone Winterhawk 3 Czy któraś z nich to sensowny wybór? Niestety, niektóre z nich są tylko w rozmiarze 205/65/R15, nie ma 205/70/R15. Ewentualnie czy są jakieś o sensownej, w miarę dobrej renomie w klasie ekonomicznej, które możecie zasugerować? pozdrawiam geos
  19. Forumowicze jesli ktos moze poratowac rysunkami technicznymi oraz numerami czesci do Forestera z 2014 roku. Głownie chodzi o lewe , przednie nadkole, zderzak, maskę. Potrzebuje dowiedzieć się jakie oryginalne czesci powinny tam siedziec.
  20. Legacy III w cenie Legacy II - ciekawe, jak mechanicznie auto wygląda...
  21. To jak zbierzesz 0,5 to nie będzie za dużo?
  22. W miejscu gdzie opisywałem mój samochód ura_bus mnie natchnął do drążenia tematu. Znajomy podpial się dzisiaj w pracy ( zapomniałem kod błędu) ale coś tam błąd pompy powietrza wtórnego. Efekt check engine + cruise. Pytałem mojego mechanika bo on mi to kasował mówi ze to samo było. Dzwoniłem do poprzedniego właściciela bo tez to miał, czyścili pompę i zawory, brak nieszczelności itp i nic to nie pomogło. Pytania: za co w ogole odpowiada ta pompa? Piszecie ze da się to zrobić ale jak? Co ma to wspólnego z tempomatem?!!
  23. remuch

Wyjscie Aux

Możesz mi wyjaśnić tak z ciekawości, jaki kod jaki alarm?? Ja mam włożone radio z polifta do przedlifta i nic takiego nie potrzebowalem Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
  24. Nigdy nie wiadomo co mają w beczkach.
  25. U mnie idą bombelki w zbiorniczek wyrównawczy. Nie mam teraz termostatu. Robiłem test co2 i mechanik powiedział ze są spaliny w układzie ale może to być pęknięty płaszcz wodny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...