Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam obecnego właściciela mojego bloba, który zaburczał mi na Domaniewskiej przed sekundą:))

 

nie ma to jak hamowanie silnikiem co? szyby drża, dzieci płaczą, niebo się otwiera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- czarny blob na moretach troche po 8 w Broniszach

- Legacy II z maską turbo - chwilę później przy torach w konotopie

- ape'a w Jerozolimskich - się obmachaliśmy

- i na koniec wiśniowy turbodziad kombi z Mińska na Krakowskiej - ładnie burcał - prawie jak mój :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Legaca kombi IV gen, blachy chyba WZ ze świnią na lusterku, z którym wymieniłem kiwki wczoraj ok 12 na Heroldów (wyjeżdżał z Orlenu) oraz wszystkie inne subaraki, które mi nie odmachują. :evil:

 

Jestem! Pozdrawiam również. Blachy jak najbardziej WZ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam obecnego właściciela mojego bloba, który zaburczał mi na Domaniewskiej przed sekundą:))

 

nie ma to jak hamowanie silnikiem co? szyby drża, dzieci płaczą, niebo się otwiera :twisted:

 

No dobra, to ja się ujawnię i też odpozdrawiam :D , przynajmniej dzisiaj "rześko" zacząłem dzień na objazdach ursynowa :twisted:

 

-- Śr mar 30, 2011 5:36 pm --

 

pozdrawiam obecnego właściciela mojego bloba, który zaburczał mi na Domaniewskiej przed sekundą:))

 

nie ma to jak hamowanie silnikiem co? szyby drża, dzieci płaczą, niebo się otwiera :twisted:

 

No dobra, to ja się ujawnię i też odpozdrawiam :D , przynajmniej dzisiaj "rześko" zacząłem dzień na objazdach ursynowa :twisted:

 

-- Śr mar 30, 2011 5:40 pm --

 

Pozdrowienia dla niebieskiego oswiniaczonego wrx z swietnie bulgoczącym wydechem z którym mimo lekkiego korka dzis koło 16 zrobilismy troche przeciągu na ul Puławskiej na odcinku miedzy metrem wilanowska a Rakowiecką :twisted:

 

Pozdrawiam też, wydech niestety własnie się wycina w MTSie :| , będzie ciszej ale może niedługo szybciej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luqu, ... ty żyjesz!

Coś dawno Cię w okolicach Prostej nie widziałam. :shock:

8)

 

Tak... można napisać po 7 ciężkich miesiącach walki o życie mojego gtka... wreszcie żyjemy obaj pełnią życia !!!

A co do Prostej to nie bywam niestety :roll: bo mi dojazd do szpitala odcieli od ronda Daszyńskiego i teraz musze sie przeciskac jakimis opłotkami w korkach :evil:

Ale jurto po dyżurze obiecuje smignac Prostą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam forestera s-turbo srebrnego który stał na skrzyżowaniu przy Imoli w Piasecznie, oraz forestera my07 n/a który wyjechał z karczunkowskiej, między 6:00 a 6:10 na puławskiej :D

 

edit - zapomniałem

 

środowe pozdrawiania dla dwóch czarnych wrx/sti, w odstępie kilku aut, z głośnymi wydechami na ul.Wojska Polskiego w Piasecznie ok 16.15 kierownicy jechali na południe... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika błękitnego GT, który musiał być bardzo zdziwiony dziś ok. 6:30 :shock: , kiedy przejeżdżał Kościuszkowców przez Marysin Wawerski w Wawie i na wejściu do lasu jakiś gość w dresie, rzucającej się w oczy, jadowicie żółto-zielonej kurtce do biegania i z dwoma psami, szczerzył radośnie kły (gość, nie psy :twisted: ) do jego przejeżdżającego i zacnie gulgoczącego Subaru.

Miły widok na rozpoczęcie treningu i dnia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam czerwonego Chargera SRT8 i jego kierownika, z którym sialiśmy postrach i zgorszenie na Dolince Slużewieckiej i co światła chwaliliśmy wzajemnie swoje autka :mrgreen::twisted:

 

Tekst na koniec "w tym tunelu to grzmiałeś jak samolot" - no BAAAA :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Mrówę , co jeździ w rękawiczkach po moim ( :) ) Ursynowie. Byś się trochę porozglądał ;) (czarny Hawk N/A)

 

No normalnie Cię nie widziałem :) gratulejszyn w takim razie nabytku :) a rękawiczki niezbędne z racji biżuterii na palcu, ale już w czerwcu przyjdzie docelowa obrączka nie grożąca uszkodzeniem kierownicy etc. (po za tym lubię w rękawiczkach prowadzić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie Cię nie widziałem

no bo jechałeś jak...Mrówa :) Płaskowickiej. Tak machałem, że prawie ręką szybę wybiłem.

(po za tym lubię w rękawiczkach prowadzić )

ja też :D

 

już w czerwcu

u mnie w lipcu ;) + przeprowadzka, ale całe 500m dalej (KEN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...