Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2018 o 12:21, kriskristoffers napisał:

AKTUALNA LISTA...

 

@kriskristoffers śmigacie na innej trasie więc nie sprawdzimy kto pierwszy się wpisał. Tak czy inaczej: super będzie się z Subaroholikami spotkać. Tylko mi się nie pokazywać w koszulce z fuckami bo w ryj mogę dać mogę ;)

W dniu 15.04.2018 o 12:26, kosoo napisał:

nieAKTUALNA LISTA

 

 

 

Poprawiam się z listą bo nie zdążyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Flipper napisał:

To wygląda, jakby sesja się gubiła... czy możesz spróbować z innej przeglądarki się zarejestrować. BTW na szosowej nie ma już miejsc.

Próbowałam z innej przeglądarki, z innego kompa, z tel, teraz na tur szos i też się nie udaje!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy formularz "zmienia" wybrany wcześniej numer w momencie korekcji błędów np. : numer telefonu ?

 

W ferworze rejestracji nie zwróciłem na to uwagi, a widzę załogę piszącą o takim samym numerze.

 

Jutro z pewnością się wyjaśni po otrzymaniu linku.

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Subary napisał:

Czy formularz "zmienia" wybrany wcześniej numer w momencie korekcji błędów np. : numer telefonu ?

Na etapie wypełniania formularza nie ma możliwości "blokować" numer, więc tak - do zakończenia wypełniania formularza ktoś może wybrać "nasz" numer. Podobnie z noclegiem. To system lajf w tych punktach i podobnie, jak w innych tego typu systemach - do kiedy nie zakończymy wypełniać - dostępność może się zmienić.

 

1 minutę temu, JulKa napisał:

I tak byśmy przyjechali, ewentualnie w pióropuszach :biglol:

Zapraszamy i tak i tak, z nadzieją na pozostawienie świniaka "bez przypraw" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Flipper napisał:

Na etapie wypełniania formularza nie ma możliwości "blokować" numer, więc tak - do zakończenia wypełniania formularza ktoś może wybrać "nasz" numer. Podobnie z noclegiem. To system lajf w tych punktach i podobnie, jak w innych tego typu systemach - do kiedy nie zakończymy wypełniać - dostępność może się zmienić.

 

Zapraszamy i tak i tak, z nadzieją na pozostawienie świniaka "bez przypraw" ;)

Napisałam wcześniej, że temat uznaje za zamknięty :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Subary napisał:

Czyli czekam na link i patrzę, co mam - czy wybrany czy z automatu.

Dokładnie

 

W zeszłym roku chciałem chyba 407 czy 408 a automat przydzielił mi pierwszy wolny czyli 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna sprawa, że w latach ubiegłych była dostępna pula unmerów, które można wybrać, a po wykorzystaniu (np. powyżej 25) - formularz przydzielał pierwsze wolne.

Główną przyczyną stworzenia takiego mechanizmu było wyeliminowanie "okienek" w liście startowej, które wszystkim (również Wam) utrudniało działanie. W tym roku nie ma takiej potrzeby bo wszystko wskazuje na to, że... okienek nie będzie :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beben napisał:

133 szosowa , dzień dobry :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

@beben no już myślałem, że w tym roku nie jedziecie :-) A jak tam temat naklejek na auta? Też w tym roku ogarniasz?

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...