Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Aga napisał:

Teraz można jechać Plejady z licencją czy nie można? Jak to jest "załatwiane"? :)

 

Regulamin w tym zakresie chyba się nie zmienił i trudno się dziwić. Osoby z licencją nie mogą być klasyfikowane jako zawodnicy, a co najwyżej jako "gość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Regulamin w tym zakresie chyba się nie zmienił i trudno się dziwić. Osoby z licencją nie mogą być klasyfikowane jako zawodnicy, a co najwyżej jako "gość".

No właśnie nie wiem jak to było w Dźwirzynie, ktoś pamięta? ;)

 

13 minut temu, herrkam napisał:

co teraz 2 miejsca potrzebuję dla mnie i młodego???

Do Flippera dzwoń :P albo pisz do koordynatorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisany na tur-ter, w formularzu niby dostałem "przydział" na Orle Gniazdo, wcześniejszy przyjazd/późniejszy wyjazd załatwia się bezpośrednio z hotelem?
I w ogóle jak się potwierdza taki przydział z formularza, przez trzy ostatnie lata jakoś sam załatwiałem noclegi, więc nie kumam do końca jak to działa z formularza..


Ja przyjeżdżam wcześniej i pisałem do biura zlotu czy jest taka możliwość i dostałem odp. Ze hotel będzie poinformowany o wcześniejszym przybyciu Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga - Plejady to impreza dla dam i gentlemanów i każdy powinien sam się zweryfikować, czy jest "w porządku" ;)
 

Regulamin z Łomnicy, punkt 3.1.2:
"Kierowcą może być osoba, która nie posiada aktualnej licencji sportu samochodowego lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla."

Treść dość jasna. W Dźwirzynie ta sama treść w tym samym punkcie regulaminu.

Edycja: Problem jest taki, że wiele osób niezbyt przejmuje się regulaminem. To samo dotyczy tankowania itp.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, herrkam napisał:

a teren jedzie się w kaskach ??

Namiot dachowy chciałem dopiero po imprezie montowac:D

Nie cała drogę, na dojazdówkach można zdjąć :lol:

 

3 minuty temu, Crazy_Ivan napisał:

@Aga - Plejady to impreza dla dam i gentlemanów i każdy powinien sam się zweryfikować, czy jest "w porządku" ;)

:mrgreen:

 

#beznapinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Crazy_Ivan napisał:

@Aga - Plejady to impreza dla dam i gentlemanów i każdy powinien sam się zweryfikować, czy jest "w porządku" ;)
 

Regulamin z Łomnicy, punkt 3.1.2:
"Kierowcą może być osoba, która nie posiada aktualnej licencji sportu samochodowego lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla."

Treść dość jasna. W Dźwirzynie ta sama treść w tym samym punkcie regulaminu.

Edycja: Problem jest taki, że wiele osób niezbyt przejmuje się regulaminem. To samo dotyczy tankowania itp.

I tak jest od lat ale zawsze można złożyć protest :D

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MM555 napisał:

Jest tylko jeden problem że trzeba być trzezwym:drunk::drinks:

Jak żyć kochana dyrekcjo no jak :krecka_dostal:

I mieć siłę w łokciach, podobno bywa tłoczno ... tak słyszałam ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też @Dyrekcja podziękować za dodatkowe miejsca na trasach , z tego co zauważyłem na turszos jest 100 miejsc zaklepanych . 

Dzisiaj gdy wysłałem vin to wyskoczyło że mam 364 nr  , po dwóch poprawkach  (źle wpisany nr tel i brak rodzaju paliwa ) zrobiło się 385 i już się bałem że nic z tego , ale widzę że @kriskristoffers jest prawie na końcu stawki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...