Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=2634]piotruś[/mention] mi też wyświetliło 368
To chyba nie będzie takie proste
Ale nie jestem pewien, mogłem się pomylić . Zresztą jest mi obojętne jaki będę miał numer, byle tylko się dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotruś napisał:

Ale nie jestem pewien, mogłem się pomylić emoji6.png. Zresztą jest mi obojętne jaki będę miał numer, byle tylko się dostać emoji3.png

swoją drogą to wydaje mi się, że popełniłem ze  3 błędy w formularzu.. chyba trzeba będzie wprowadzić korektę :):P

 

Dobra dajcie proszę najpierw ten link :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisany na tur-ter, w formularzu niby dostałem "przydział" na Orle Gniazdo, wcześniejszy przyjazd/późniejszy wyjazd załatwia się bezpośrednio z hotelem?

I w ogóle jak się potwierdza taki przydział z formularza, przez trzy ostatnie lata jakoś sam załatwiałem noclegi, więc nie kumam do końca jak to działa z formularza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szosowa OVER!!
Poszło jak bilety na Rolling Stones. Kolega zanim się dowiedział, że będą, to już bilety były wyprzedane.

Tylko co teraz z miejscami noclegowymi? Po aktywacji i opłaceniu, chyba będzie trzeba pisać maile do organizatora o przyznanie któregoś miejsca w hotelu, jak się już pozwalniają te hurtowo zajęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bagginssss napisał:

I w ogóle jak się potwierdza taki przydział z formularza, przez trzy ostatnie lata jakoś sam załatwiałem noclegi, więc nie kumam do końca jak to działa z formularza..

Płacisz za hotel Organizatorowi - dostaniesz maila z kwotą i numerem konta. Jedziesz do hotelu i mieszkasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...