Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

drogi Tommi1 - pozdrawiam Cię :) mam nadzieję, że poczujesz kiedyś klimat marki i bywanie na The Forum wzbudzi w Tobie pozytywne emocje. Jest piątek - co prawda "trzynastego", ale już możesz opuścić środkowe palce i zacząć funkcjonować w innych realiach. A "szew" faktycznie w spodniach. "Szef" jest w pracy :)  Mam nadzieję, że inne rzeczy lepiej rozróżniasz :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, swierszczu napisał:

Żartobliwie- rozumiem, że umiesz liczyć :-) Zawsze policzenie do jednego jest łatwiejsze niż do siedmiu :-) Z drugiej strony dziwi mnie Twoja obecność tutaj skoro tak negujesz nasze społeczeństwo i markę...

Nasze społeczeństwo?? Markę?? Chłopie ktoś powyżej napisał w kontekście "świerzaków" że "sodówa do głowy uderzyła", i akurat w twoim przypadku te stwierdzenie jest jak znalazł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tommi1 napisał:

@pumex1, weś sie słodziutki czep innego wiatraka.... Ja nie muszę rozumieć tak samo jak Ty a Ty tak jak Ja. I skończ się nakręcać. A prywatne podjazdy w kontekście "szefa" to zostaw dla siebie. I dla przypomnienia... Szef to masz w spodniach. :P

Nasze?? Markę?? Chłopie ktoś powyżej napisał w kontekście "świerzaków" że "sodówa do głowy uderzyła", i akurat w twoim przypadku te stwierdzenie jest jak znalazł. 

Jak Ty naprawdę nic nie wiesz..... 14 lat w motoryzacji i 4 Subaru ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pumex1 napisał:

drogi Tommi1 - pozdrawiam Cię :) mam nadzieję, że poczujesz kiedyś klimat marki i bywanie na The Forum wzbudzi w Tobie pozytywne emocje. Jest piątek - co prawda "trzynastego", ale już możesz opuścić środkowe palce i zacząć funkcjonować w innych realiach. A "szew" faktycznie w spodniach. "Szef" jest w pracy :)  Mam nadzieję, że inne rzeczy lepiej rozróżniasz :)

Powiedz o co ci kaman?? Czy ja pokazałem komuś tu "srodkowy palec"? Czepiłeś się jak żep psiego ogona, prubujesz wmówić wszystkim do okoła że coś pokazuje np.  "środkowy palec"... Etc. 

 

Szukasz taniej sensacji, a wyciąganie tekstów z kontekstu i doprawianie własnej ideologi do tego tylko i wyłącznie żeby komuś coś udowodnić to troche tak poniżej jakiegokolwiek poziomu nawet juz tego forum z jedna gwiazdą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Nasze społeczeństwo?? Markę?? Chłopie ktoś powyżej napisał w kontekście "świerzaków" że "sodówa do głowy uderzyła", i akurat w twoim przypadku te stwierdzenie jest jak znalazł. 

Tak nasze, a co to chyba logiczne? Marka Ci się nie podoba, to po co tutaj mącisz? Straszny syf w temacie się robi - coś czuję że to podstęp Miśków ;)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tommi1 napisał:

Szukasz taniej sensacji, a wyciąganie tekstów z kontekstu i doprawianie własnej ideologi do tego tylko i wyłącznie żeby komuś coś udowodnić to troche tak poniżej jakiegokolwiek poziomu nawet juz tego forum z jedna gwiazdą :P

Nie szukam taniej sensacji, a jedynie widzę osobę, która ma jakiś problem z tym miejscem. Uznałeś, że koszulki z pokazanym palcem są cacy i SIP ma z tym problem i teraz próbujesz z tego robić jakieś odwrócenie sytuacji. Zatem krótko i zwięźle - nie ma przyzwolenia na takie zmienianie symbolu i koniec dyskusji. Jeśli masz z tym problem - to bardzo szybko i zwięźle prawne kroki zostaną podjęte. Jeśli chcesz pokazywać środkowy palec na koszulce i promować takie rozwiązanie to sorry, ale nie. 

 

Czy wyraziłem się jasno, czy potrzebujesz kursu w ramach "zerówki"?

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kriskristoffers napisał:

Tak nasze, a co to chyba logiczne? Marka Ci się nie podoba, to po co tutaj mącisz? Straszny syf w temacie się robi - coś czuję że to podstęp Miśków ;)

Też się czułem w pewien sposób częścią tego społeczeństwa ale bez przesady jak ktoś mi wmawia coś czego nie zrobiłem to nie będę stał ze spuszczoną głową i brał na "plecy" wszystko jak leci. Bo tez mam "gebę" i potrafię jej użyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pumex1 napisał:

 Uznałeś, że koszulki z pokazanym palcem są cacy i SIP ma z tym problem i teraz próbujesz z tego robić jakieś odwrócenie sytuacji. Zatem krótko i zwięźle - nie ma przyzwolenia na takie zmienianie symbolu i koniec dyskusji. Jeśli masz z tym problem - to bardzo szybko i zwięźle prawne kroki zostaną podjęte. Jeśli chcesz pokazywać środkowy palec na koszulce i promować takie rozwiązanie to sorry, ale nie. 

 

Czy wyraziłem się jasno, czy potrzebujesz kursu w ramach "zerówki"?

@pumex1, ja zaznaczyłem że kazdy może sobie nosić na koszulce co chce ja na to wplywu nie mam.

 

I nie strasz mnie prawnymi krokami bo to troche dziecinne z twojej strony. 

BTW. Zerknij na jeden z portali "aukcyjnych" i zobaczysz ile jest "świnek" w różnych wersjach... W stosunku do tych "sprzedawców" też bedziesz wyciagal "kroki prawne"??? 

A po kolejne... Jak masz problem z tą koszulką to czemu nie napisałeś swoich przemyśleń do osoby ktora takowe zrobiła?? 

 

6 minut temu, kriskristoffers napisał:

To użyj i przeproś :)

A za co??  za obrone wlasnych poglądów??  Za to że uważam że każdy ma prawo do tego żeby nosił co chce??!! 

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tommi1 napisał:

 

 

 

A za co??  za obrone wlasnych poglądów??  Za to że uważam że każdy ma prawo do tego żeby nosił co chce??!! 

Owszem, noś co tam chcesz, jestem za... Ale jestem na nie, żebyś nosił "świnkę" lub Subaru..... Wróć może do M

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tommi1 napisał:

pumex1, ja zaznaczyłem że kazdy może sobie nosić na koszulce co chce ja na to wplywu nie mam.

Może sobie nosić. Ale cały czas robisz - jak to nazwałeś - 'xxx burzę", że nie można przerabiać ZAREJESTROWANEGO znaku towarowego. Masz problem ze zrozumieniem faktu, że Mercedes nie będzie zadowolony jak mu dokleisz członka do logo? Trudne do zrozumienia, czy to coś co jest problemem?

 

7 minut temu, Tommi1 napisał:

I nie strasz mnie prawnymi krokami bo to troche dziecinne z twojej strony. 

Ja Cię nie straszę. SIP zwyczajnie złoży pozew związany z użyciem zastrzeżonego znaku towarowego i możesz sobie później to komentować. Chyba, że jesteś taki luzak, że przerabiasz sobie wszystko jak leci. 

 

8 minut temu, Tommi1 napisał:

BTW. Zerknij na jeden z portali "aukcyjnych" i zobaczysz ile jest "świnek" w różnych wersjach... W stosunku do tych "sprzedawców" też bedziesz wyciagal "kroki prawne"???

ja nie jestem adminem na portalach aukcyjnych. Co więcej - również na chińskich podróbkach. Ale jak życie pokazuje "Step by step". Swoją drogą - masz jakiś problem z prawem i karaniem za podrabianie?

2 minuty temu, SubGaja napisał:

A co to wszystko co tu się dzieje ma wspólnego z Plejadami???

To, że wkleiłaś zdjęcie przerobionych w skandaliczny sposób znaków zastrzeżonych przez SIP i uznałaś to za dobrą zabawę. A na to nie ma przyzwolenia. Czy to jest już jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swierszczu napisał:

Owszem, noś co tam chcesz, jestem za... Ale jestem na nie, żebyś nosił "świnkę" lub Subaru..... Wróć może do M

 

 

Cofnij się parę stron zacznij czytać (ze zrozumieniem) i może wyłoni Ci się pełny obraz całej sytuacji... 

 

Bo jakoś koszulki nie były dla mnie ani moje ani ja nie zamiezałem/zamierzam w takowych wystąpić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

ylko nie "zamilcz"... Bo to już zawiewa chamstwem z twojej strony a jako osobie funkcyjnej to nie przystoi. :D

Mylisz się. Ale, to że nie ogarniasz języka polskiego - już pokazałeś. 

I ostrzegam - dalsze pogrywanie skończy się urlopem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pogrywanie?? (Aaa ja pan admin moge wszystko...) Ale zerknij pare stron wczesniej i może zrozumiesz jak ro sie zaczelo,  od mojego jezyka sie odczep. Nie każdy jest tak elokwetny jak ty.  

Pozdrawiam czule i ode prasowac koszule :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tommi1 napisał:

Cofnij się parę stron zacznij czytać (ze zrozumieniem) i może wyłoni Ci się pełny obraz całej sytuacji... 

 

Bo jakoś koszulki nie były dla mnie ani moje ani ja nie zamiezałem/zamierzam w takowych wystąpić :P

Słabo się "bronisz" Nie  masz argumentów i próbujesz zachować twarz... Łatwiej byłoby się przyznać do błędu i przeprosić, ale nie masz na to odwagi :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...