Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Tommi1 napisał:

Ze kazdy kto ma swiniaka na lusterku, szybie ma miec zgode od SIP??

Ja mam nawet kilka na swoim :P

 

Widzę tu mnóstwo agresji zamiast normalnej dyskusji. Dzięki i eot.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aflinta napisał:

@Tommi1 i @JulKa zanim zaczniecie się denerwować, to może zapoznajcie się z odpowiednim tematem na temat świni:

 

Dzieki za uswiadomienie... Aczkolwiek nie kazdy sledzi/siedzi na bierząco co sie dzieje na The Forum :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JulKa napisał:

Owszem, czekamy... A Pani mimo, że już zapisana, się wydaje najbardziej spięta ;)

Po pierwsze nie jestem żadną Panią, po drugie spięte to mam dziś tylko włosy w koczek.

 

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Ja mam nawet kilka na swoim :P

 

Widzę tu mnóstwo agresji zamiast normalnej dyskusji. Dzięki i eot.

Agresja?? No wszystko mozna zarzucic... Ze skladnia nie taka, ze zapomnialem przecinak ale agrezja oooo co to to nie :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JulKa odpuść sobie - ranga świeżynka a już Ci sodówka do głowy bije. Tutaj ludzie zostawiają kawał swojego serducha i życia, a nie spierają się o farmazony czy inne pierdoły. Tu jest jedna wielka rodzina, ale widzę że nie czujesz bluesa o co kaman :)

Edytowane przez kriskristoffers
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja?? No wszystko mozna zarzucic... Ze skladnia nie taka, ze zapomnialem przecinak ale agrezja oooo co to to nie 
To taki standart tutaj. Jak ktos spoza "towarzystwa" sie wypowie to od razu go po łapach. Jak dyskutuje to regulaminem go. Jak dalej śmie cos powiedzieć to pomoc z kilku stron.
A zarzut o agresję to raczej nie z tej strony.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

I potwierdzenie jak wyzej posty. Haha

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SubGaja napisał:

To taki standart tutaj. Jak ktos spoza "towarzystwa" sie wypowie to od razu go po łapach. Jak dyskutuje to regulaminem go. Jak dalej śmie cos powiedzieć to pomoc z kilku stron.
A zarzut o agresję to raczej nie z tej strony.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

I potwierdzenie jak wyzej posty. Haha emoji23.png

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

A wystarczy, że przyjedziesz na jakiegoś spota albo zlot, zintegrujesz się i zupełnie inna gadka... życie ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kriskristoffers napisał:

JulKa odpuść sobie - ranga świeżynka a już Ci sodówka do głowy bije. Tutaj ludzie zostawiają kawał swojego serducha i życia, a nie spierają się o farmazony czy inne pierdoły. Tu jest jedna wielka rodzina, ale widzę że nie czujesz bluesa o co kaman :)

A czemu ma sobie odpuscic?? Przeca wszyscu na The Forum jestesmy sobie rowni. (buahahhaah jak u Orvella). ;). Kriss... I zebys wiedzial ile oddala serduch i cierpliwosci zeby odrestaurowac samochod to bys takivh kwestii nie wypowiadal... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy, że przyjedziesz na jakiegoś spota albo zlot, zintegrujesz się i zupełnie inna gadka... życie
Działa anonimowość.
Coż...
A zarzut, że świeżynka to juz na pewno nie regulaminowy.
Moze zrobcie jakąś poczekalnie czy coś.
Np. Może obesrwowac forum 5 lat. I wtedy pozwolic mu dawac łapkę i pokłony. Po następnych 5 latach może puścić uśmieszek. I będzie git.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Kurcze... Znowu zapędy rewolucjonistyczne... A ja taki spokojny jestem.

Przepraszam uniżenie.


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Ja 3 lata czytałem The Forum zanim odważyłem się napisać. Więc wiesz.... trochę pokory
 
 
Bez przesady z tym mydłem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SubGaja napisał:

Działa anonimowość.
Coż...
A zarzut, że świeżynka to juz na pewno nie regulaminowy.
Moze zrobcie jakąś poczekalnie czy coś.
Np. Może obesrwowac forum 5 lat. I wtedy pozwolic mu dawac łapkę i pokłony. Po następnych 5 latach może puścić uśmieszek. I będzie git.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze... Znowu zapędy rewolucjonistyczne... A ja taki spokojny jestem.

Przepraszam uniżenie.
emoji846.png

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Bez przesady z tym mydłem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Dobre, uśmiałam się do łez 

30 minut temu, Aga napisał:

Po pierwsze nie jestem żadną Panią, po drugie spięte to mam dziś tylko włosy w koczek.

 

 

Nie pilysmy jeszcze razem, to wolałam być kulturalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozluźnić trochę atmosferę, chciałem poruszyć temat kasków. W regulaminie Plejad są wymagane pod groźbą punktów karnych. Na filmach z lat ubiegłych widać jednak dość luźne podejście do tego tematu.

Na ile restrykcyjne jest ich posiadanie? 

Ja jestem zapisany na turystyczno-szosową z BRZ-em, którego odbiorę jakieś 2 tygodnie przed zlotem, więc tempo będzie mocno ślimacze z niedotartym silnikiem (nie uważacie, że samochody powinny być sprzedawane dotarte i gotowe do jazdy?). Głowy pewnie nie będę miał okazji poobijać.

Uprzedzając odpowiedzi, zakładam jednak, że kaski będziemy musieli posiadać. Możecie coś polecić, mając na uwadze, że będą używane raz w roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, aflinta napisał:

A wystarczy, że przyjedziesz na jakiegoś spota albo zlot, zintegrujesz się i zupełnie inna gadka... życie ;)

 

Jestem na zlotach i bardzo je sobie cenie. Ludzi tam poznanych, atmosferę i #beznapinki. Jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alec Trevelian napisał:

Uprzedzając odpowiedzi, zakładam jednak, że kaski będziemy musieli posiadać. Możecie coś polecić, mając na uwadze, że będą używane raz w roku?

Organizatorzy zapewniają kaski, tak że nie musisz kupować :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozluźnić trochę atmosferę, chciałem poruszyć temat kasków. W regulaminie Plejad są wymagane pod groźbą punktów karnych. Na filmach z lat ubiegłych widać jednak dość luźne podejście do tego tematu.
Na ile restrykcyjne jest ich posiadanie? 
Ja jestem zapisany na turystyczno-szosową z BRZ-em, którego odbiorę jakieś 2 tygodnie przed zlotem, więc tempo będzie mocno ślimacze z niedotartym silnikiem (nie uważacie, że samochody powinny być sprzedawane dotarte i gotowe do jazdy?). Głowy pewnie nie będę miał okazji poobijać.
Uprzedzając odpowiedzi, zakładam jednak, że kaski będziemy musieli posiadać. Możecie coś polecić, mając na uwadze, że będą używane raz w roku?
Kaski sa wymagane tylko na próbach sprawnosciowych. Jak nie masz swojego kasku to dostajesz przed próbą od organizatora. Warto mieć swoją kominiarke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...