Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ja się pytam @alx a gdzie dzieciaki?!

W tym roku to my będziemy Wam rozjeżdżać trasę, więc mam nadzieję, że jesteście na to przygotowani ;)

Foresław pojedzie po wszystkim, będzie się trochę gramolił jak wpadnie w dziurę po waszym czołgu, ale pojedzie!!!

Obawiam się @Czarne_Koronkowe, że możemy Was nie dogonić na trasie, 35 załóg między nami...

A dzieciaki niestety nie chcą jechać :( Też byliśmy rozczarowani ich postawą, ale z argumentami nie dało się dyskutować, ostatni zlot faktycznie nie był dla nich atrakcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bagginssss napisał:

Nie no, fajnie, pożartowali sobie, a teraz może jednak "kto gdzie mieszka na Plejadach"... :D

Ruiny zamku w Mirowie jak żona zamknie pokój ;)

Gościniec Orlik ja , Madzia i cały Silesia Team - 43 osoby :D

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Forumowa Braci!

 

Niestety mój wyjazd na Plejady XV - pomimo zaszczytnego miejsca 381 -  stanął pod znakiem zapytania.

Najbliższe godziny pewnie pokażą czy uda mi się wystartować czy jednak totalna klapa.. 

 

Mam do odstąpienia zaliczkowane 4 noclegi ze wspaniałym Silesia Teamem. 

Atmosfera NAJLEPSZA cały Gościniec Orlik Subarowy. 

Jeżeli ktoś chętny to proszę o kontakt ze mną i z @MM555 - zacnym mężem, organizatorem noclegów. 

Miejsca pewne - ja już opłaciłem zaliczkę za 4 osoby. 

No.. tak że ten.. jeżeli ktoś jeszcze nie ma gdzie spać.. to lepiej już nie trafi..

 

Łączę Wyrazy Szacunku 

Marivip Fatale.. czy coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, alx napisał:

Foresław pojedzie po wszystkim, będzie się trochę gramolił jak wpadnie w dziurę po waszym czołgu, ale pojedzie!!!

Obawiam się @Czarne_Koronkowe, że możemy Was nie dogonić na trasie, 35 załóg między nami...

A dzieciaki niestety nie chcą jechać :( Też byliśmy rozczarowani ich postawą, ale z argumentami nie dało się dyskutować, ostatni zlot faktycznie nie był dla nich atrakcyjny.

Toż to wyszły na jaw poważne błędy wychowawcze! ;) Trzymamy za Was kciuki. W tym roku liczę, ze znajdziecie się w pierwszej piątce ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Toż to wyszły na jaw poważne błędy wychowawcze! ;)

Nie wiemy jak to się stało. To takie dobre dzieci były. Grzeczne. Nic nie zapowiadało nieszczęścia. Nie wiem gdzie popełniliśmy błąd :(

Prosimy o łagodny wyrok.

A na serio, to jeszcze się nie poddajemy, zapisy trwają więc jest szansa na powiększenie załogi :)

2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

W tym roku liczę, ze znajdziecie się w pierwszej piątce ;) 

To nie jest istotne, na turystycznej nie jedziemy na wynik. ...co nie znaczy, że lekką ręką (czy nogą) oddamy Wam miejsca w czołówce :superhero:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...