Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2020 o 14:03, markos007 napisał:

prawda, spalanie jakoś nie jest większe ale u mnie słychać go powyżej 100km/h, choć mogą to szumieć bardziej trójkąty w drzwiach od jakiegoś czasu

Ja bym na belki dachowe zwalał:huh:, choć i trójkąty i uszczelki mam ogarnięte:D... Dawałem 140km/h po A2 pod Poznań z Wawy i było akceptowalnie..:P a ostatnio świsnął mi koło ucha taki co tylko belki woził i aż Córki zapytałyco to było?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Każdy tak pyta. Nie, fabryczny zawias. Ale zbyt to drabiniasto wygląda, pójdzie w dół.

No to Forester będzie nie do lasu?:facepalm: Profanacja normalnie...

A mógł tak pęknie przecinki orać:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Herbert napisał:

Ja bym na belki dachowe zwalał:huh:, choć i trójkąty i uszczelki mam ogarnięte:D... Dawałem 140km/h po A2 pod Poznań z Wawy i było akceptowalnie..:P a ostatnio świsnął mi koło ucha taki co tylko belki woził i aż Córki zapytałyco to było?

belki mam aero i jadąc bez boxa w ogóle ich nie słychać także na nie bym nie zwalał. Trójkąty próbuje ogarnąć ale bez skutku, uszczelka wsadzona i efekt słaby, niestety od strony kierowcy mam już sporo naderwaną gumę na trójkącie od góry i tutaj upatruje problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markos007 napisał:

efekt słaby, niestety od strony kierowcy mam już sporo naderwaną gumę na trójkącie od góry i tutaj upatruje problemu..

Problem tkwi raczej we właściwym ustawieniu drzwi i szyb a nie w naderwanym trójkącie. Tak przynajmniej słyszałem od mojego mechaniora. U mnie po wymianie trójkątów też nie było zauważalnej zmiany

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, markos007 napisał:

trójkącie od góry i tutaj upatruje problemu..

Ja mam naderwane obydwa i nie szumi, kwestia jest w docisku szyby do uszczelki. Ja wsadziłem cienki wężyk 5mm na zewnątrz uszczelki drzwi (część dotykająca szyby) i gruby (Nie pamiętam srednicy) do środka uszczelki, przy rancie na którym osadzana jest uszczelka drzwi. Uszczelniałem też silikonem zdemontowane trójkąty w części znajdującej się w komorze drzwi.

Ale bardziej obstaję przy tym że pomogły wężyki i regulacja szyby.

Edytowane przez yaroz
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mechanik napisał:

Bardzo ładny ten Wasz Forester, aż szkoda mu kilometrów nabijać. 

A te chlapacze fajnie pasowały, czemu zdjąłeś?

zaczęły mnie trochę kuć w oko tą czerwienią :) teraz kupiłem ori dokładki chlapaczowe a docelowo chcę czarne Rallyarmory.

Dzięki za miłe słowo o Forku :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...