Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart ale my oszczedzalismy paliwo wiec nie wiem za co ten usmiech :mrgreen:

 

Właśnie dlatego :wink: , bo było troche spokojniej niż zwykle wdzieczność za to :smile:

Gdyby było normalnie tez byś buźke dostał zadowoloną :mrgreen:tyle ze w prawdopodobnym kolorze mojej twarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mimo sredniej prędkości z jaka sie poruszaliśmy ok 140km/h, jazda ekonomiczna, to tylko jedno auto nas wyprzedziło MB SLR 55 AMG, a ja prowadząc Bartusiową perełkę mialem ochotę ruszyć za potworem, jednak własciciel nie zezwolił na gonitwę :wink:

Nie wiem, czy ze względu na oszczędności paliwa, czy bał się tym razem o swoją skrzynie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz apeluje: BEZPIECZENSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

 

bedziemy zalecac uzywanie kaskow od nastepnej imprezy... a przy kolejnej beda obowiazkowe!!!

czwartek, zgadzam się bezpieczeństwo przede wszystkim. Ale mam ale co do obowiązkowego używania kasków. Sprecyzujcie już teraz, od razu kiedy są one wymagane.

Kaski mają być firmowe (np. sparco ponad 1 tys), czy mogą być np. te częstko stosowane w kjs kupione na allegro(60zł). Bo jak będziecie organizować jakieś szkolenie dla firmy to ludzie powiedzą stanowcze nie, że muszą jeszcze kupować kaski, przecież w normalnej jeździe samochodem po ulicy nie używają kasków. Kolejna sprawa, to ubezpieczenie takiej imprezy, zapewnienie karetki czy nawet straży, tak aby szybko mogli przybyć, jak nie mogą być na miejscu to aby przynajmniej o takim fakcie wiedzieli że jest taka impreza i mogą być potrzebni w każdej chwili. Ja wiem może to śmiesznie brzmi, ale należy to przewidzieć wcześniej że coś może się stać, w przypadku poważnego wypadku policji nie będzie interesowało że ktoś to robił na własną odpowiedzialność, będzie pociągniety do odpowiedzialności organizator, dlatego jako asekuracja każdy uczestnik powinien podpisać oświadczenie że jest świadom zagrożenia, jedzie na własną odpowiedzialność i organizator nie ponosi odpowiedzialności za bezmyślność kierującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jako asekuracja każdy uczestnik powinien podpisać oświadczenie że jest świadom zagrożenia, jedzie na własną odpowiedzialność i organizator nie ponosi odpowiedzialności za bezmyślność kierującego.

 

Były oświadczenia, były :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek oczywiscie masz racje.

 

oswiadczenia kazdy uczestnik podpisywal.

 

karetka i straz przy imprezie firmowej rowniez gwarantowane,nie zamawialismy teraz bo to koszt 1500 za MO i straz

 

kaski posiadamy wlasne dla uczestnikow iventu poniewaz beda wozeni autek rajdowym z klatka.

 

co do imprez forumowych to oczywiste ze fajnie by bylo ze by kazdy nawet jadacy oplem kombo mial kask.moze byc nawet motocyklowy,bez homologacji.zrobic dacha w ulezu nie problem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę żeby nie popadac znowu w skrajności typu, karetka + straż. Oczywiście bezpeczeństwo nasze naszych samochodów jest bardzo ważne, ale jest druga strona medalu, w posataci kosztów, i za chwile moze się okazac że bedziemy mieli wpisowe jak na RSMP.

Rzeczywiście kask to wydatek niewielki, a niektórzy forumowicze wiem że mają, ( ja mam kupiłem na słomke, ale nie dano mi było dojechac bo ekipa krakowska mnie opiła :mrgreen: )

Myślę że można w Ułęzu tak trasę poprowadzić aby zminimalizować, niebezpieczeństwo.

Uważam że te trasy, które były, naprawde nie budziły zastrzeżeń, byłem kilka razy w Ułęzu, i pamietam kiedyś Wróbel wyznaczył naprawde bardzo szybka trasę, i tam o dacha trudno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, zgadzam sięm nie można popadać w skrajność, ale zawsze można poinformować że jest taka impreza.

Co do profesionalnych obiektów to wynajęcie na godzinę toru poznań wraz z karetką i strażą kosztuje około 550zł, tor w kielcach około 450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sorki ale swoje 3 grosze w tym temacie zapodam pod koniec tygodnia, a bedzie tego troche :twisted:

udalo mi sie sklecic na szybko galery, zdjecia nie ocenzurowane, wiec nasmiewanie sie z moich fotek jest surowo zabronione pod kara (nie wiem jeszcze, ale na pewno cos wymysle hardcorowego )

Nie jestem PRO, ba to moje wieksze pstrykanko nowym aparatem, wiec prosze wybaczyc a ze jest tego ok 260 szt. wiec mam nadzieje bedzie z czego wybrac:

LINK

 

 

 

 

tn_Obraz%20014%20(Large).jpgwww.hrb.pl/ulezhttp://www.hrb.pl/ulez

 

PS. jak ktos chce pikczera w super jakosci i mega rozmiarze prosze info bo ten program od galery strasznie zjechal jakos fotek :((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyah,

 

zapraszam do autorskiej galerii z ułęża. jest to pierwsza partia fotek, która co prawda pojawila sie juz na rallyevents, ale tu jest ona w znacznie lepszej jakosci :D

 

http://www.rallyphoto.pl/galerie/re_ulez_17_02_gal/

 

wkrotce 2 partia fotek i film :)

 

milego ogladania

 

p.s.

ceny promocyjne na odbitki dla forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

p.s.

ceny promocyjne na odbitki dla forumowiczów

Taaa fajnie obejrzalem galerie zdjecia super tylko mojego "monstera :wink: "nie ma na zdanym.. :wink:

A co wezme sobie odbitke Verta i na sciane... :mrgreen: Bolek moge????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

p.s.

ceny promocyjne na odbitki dla forumowiczów

Taaa fajnie obejrzalem galerie zdjecia super tylko mojego "monstera :wink: "nie ma na zdanym.. :wink:

A co wezme sobie odbitke Verta i na sciane... :mrgreen: Bolek moge????

 

Wojtek - co Ty mówisz. A TO to kto ?

 

I kto jeździł Maximą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...