Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

dyskusja tak.a opinie ludzi ktorych nie bylo: nie

 

Powtarzam to, co napisałem: ja nie dyskutuję na temat tego, czy śnieg był, czy też go nie było. Fakty, które są niepodważalne, przedstawiłem powyżej i mam prawo się do nich ustosunkować i będę to robił zawsze, gdy będę widział, że osobie, która przedstawia niepopularną opinię na tym forum jest "ukręcany łeb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vert, widać muszę Ci powtórzyć swoją wypowiedź, bo rzucasz się na mnie, a nie doczytałeś tego, o co mi chodzi. Dlatego potwarzam:

 

"Żeby było jasne - ja nie mam nic do verta i nie moją sprawą jest to, czy i ile na tym zarobił, albo ile dołożył, i po co to zorganizował, oraz czy firma Rally Events wejdzie na GPW, czy też za rok będzie już historią. Cały ten wywód był po to, by sprzeciwić się skazywaniu Rallymena na potępienie za to, że odważył się być niezadowolony z komerycjynej imprezy, za którą zapłacił 300 PLN i oczekiwał warunków zgodnych z opisem ("śnieg na torze")."

 

PRZEMEQ zarobilem na nowe STI.zastanow sie co piszesz.jedziesz do szkoly MICHLA

za 550 i jestes zadowolony( no chyba ze on to robi HARYTATYWNIE pewnie tak skoro tam jezdzisz...

 

Proponuję przeczytać fragmenty mojej wypowiedzi, którą cytuję ponownie. Bo widzę, że nie dotarła. Dla ułatwienia zrozumienia wyróżniłem ważniejsze elementy na czerwono.

 

 

 

 

 

W dalszej części dyskusji proszę o konkrety, tj. pokazanie mi, gdzie się mylę, a nie o bezpodstawne ataki, czy też dobre rady, bym się zamknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman - nie przypominam sobie, zebym zasunal jakas aluzje do twoich wynikow, ale nie wazne :smile: .

co do doswiadczenia, to sobie mozemy rece podac. tez od niedawna probuje sie bawic w te klocki.

 

czy ktos krecil filmiki podczas imprezy :?:

 

filmik oczywiście będzie ale materiału jest blisko godzina i trzeba to trochę przejżeć i pomontować, więc na filmik trochę trzeba jeszcze poczekać, mam nadzieję, że dobry będzie, bo na Ułęzu zamieniłem aparat na kamerę i to trochę jaby debiut mój będzie, ale powinno być ok

 

jak tylko filmik się pojawi to na pewno info na forum się pojawi,

 

fotki nasze za to już dzisiaj powinny być dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiś no problemo Amigo :mrgreen:

 

Vercik, next time będę walczył o wazoniki więc szykujta się carfit. Własnie jestem na diecie więc pewnie z sekunde zarobie :mrgreen::mrgreen::lol:

 

No i dobrze że Gumiś przypomniał, również dobrze że byłyście tam drogie Panie bo inaczej byłby to tylko spęd samców, a tak rewelacja. Choć co prawda Macieksubru wraz z adamusem robili mi niezłą zasłone, ale ja im pewnie też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy mozesz mi niezasmicac watku drogi PRZEMKU

 

napisalem ze prosze o zalozenie innego watku.

 

JUZ dosc uwag zostalo napisanych na temat imprezy.ty sie wciales jako wspaniala matka teresa.

mysle ze RALLYMAN jest dorosly i znakomicie potrafi bronic swoich racji.

chyba rowniez widziales ze parokrotnie juz przeprosilem za niedopowiedzenia pogodowe wiec mam prosbe ODCZEP SIE od tego tematu bo jest juz nudny a ja chcialbym ze by ci co byli ogladali sobie zdjecia a nie walkowali poraz tysieczny ten sam temat.

 

pozdrawiam serdecznie BARON POGODOWY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie dotarłam do "okna na świat".. było FA JO WO :!: :!: :!:

bawiłam się cudnie, malinowo :mrgreen: trudno będzie mi podziękować każdemu indywidualnie więc..DZIĘKI WSZYSTKIM TYM KTÓRZY BYLI SPRAWCAMI UŚMIECHU NA MOIM PYSIU :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Vert, wiem ile pracy wymaga organizacja takiej imprezy..IMO wszyło baaardzo fajnie, mam nadzieje ze Ci "ten bzik" nie minie..i będzie Ci się chciało "nadal chcieć" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiś no problemo Amigo :mrgreen:

 

Vercik, next time będę walczył o wazoniki więc szykujta się carfit. Własnie jestem na diecie więc pewnie z sekunde zarobie :mrgreen::mrgreen::lol:

 

No i dobrze że Gumiś przypomniał, również dobrze że byłyście tam drogie Panie bo inaczej byłby to tylko spęd samców, a tak rewelacja. Choć co prawda Macieksubru wraz z adamusem robili mi niezłą zasłone, ale ja im pewnie też :mrgreen:

 

Będzie mi niezmiernie miło rywalizowac z Tobą :smile: ale łatwo skóry nie sprzedam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mi niezmiernie miło rywalizowac z Tobą :smile: ale łatwo skóry nie sprzedam :twisted:

 

Skóry to mi nie musisz sprzedawać i tak cię po mojej diecie objade, bylebyś opony sprzedał :razz:

 

Jak coś to poprosze Gumisia aby sikierką pomachał to pewnie nawet rowerem objade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM NA PIERWSZA SERIE ZDJEC !

 

http://www.rallyevents.pl/Aktualnosci/4 ... E1754.html

 

Z tego wszystkiego dopiero teraz informujesz ze są dostępne? :wink:

Leża na serwerze od chyba wczoraj :smile:

To takze potraktuj jak niedociagniecie organizacyjne ze podajesz spoznione informacje :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

O czym Wy teraz dyskutujecie? To, ze vert zrobił błąd nie informując o zmianie warunków na torze (a właściwie; "zrobił błąd w ogóle pisząc coś o warunkach na torze"), ustalono już 5 stron wcześniej i vert za to przeprosił.

 

To o czym jest teraz dyskusja? To naprawdę zaczyna wyglądać tak, że Rally Events komuś bardzo przeszkadza... :roll:

 

 

PS. Też nie rozumiem paska dla rallymana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDJECIA z imprezy mozecie sobie wsadzac gdzie tylko chcecie.do gazety,podpisow etc...

 

MONIQA tak bede robil takie (zbieram kase na nowe STI ) imprezy z radoscia.mysle ze na pierwsza tak duza impreze to mam wrazenie ze i tak bylo fajnie.wszelkie info co by poprawic daly do myslenia i sie poprawie.

 

:mrgreen: dzieki za mile slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dziękuję wszystkim za możliwość przebywania na lotnisku, atmosfera bardzo sympatyczna ...

specjalne podziękowania za przejażdżkę na prawym fotelu dla Barta oraz zielonego Świstaka który zrobił na mnie piorunujące wrażenie :)

dzięki dla Pana :) z czarnego WRX US Spec oraz kolegi Blue76 z niebieskiego WRX 2006.

 

Stojąc na mrozie w zamarzniętej trawie zrobiłem ponad 300 fotek które niniejszym prezentuję:

 

ZDJECIA

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim , pozdrawiam również PUMEX-a za opiekę ;)

 

ps. Monika FKP -> nie wiem jak to się stało że się nie widzieliśmy :?:

ps2. Fotki w oryginalnych dużych rozmiarach prześle na maila dla zainteresowanych (Prosze na PW adres email i nazwę pilków - nazwy są takie same jak w galerii na www)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDJECIA z imprezy mozecie sobie wsadzac gdzie tylko chcecie.do gazety,podpisow etc...

 

Kul, dzieki - zaraz wrzuce sobie moj siewnik do podpisu :cool:

 

Moje zdjecie uswiadomilo mi zeby zmienic zawieszenie bo sie bydle kladzie w zakretach jak Twoj "ciagnik" (bez obrazy :wink:) Aha i zloze halogeny bo slepe jakies to auto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :shock: :roll: Skoro już wszyscy ponarzekali, to teraz czas na Babcie :twisted:

 

Po pierwsze skandaliczne jest to, ze jadac do Uleza musialem - miast oszczedzac paliwo i osiagnac zaszczytny wynik 6 l/100km :razz: - starac sie nadazyc na dyszlem z dresiarskiej stajni :twisted::mrgreen: W efekcie Outback Gala przekroczyl srednie spozycie napoju wyskokowego zdecydowanie osiagajac zaszczytne 19,4 litra bodajze :roll: :mrgreen: To ewidentnie dzialalnosc Verta we wspolpracy z niezlustrowanymi odlamami WSI :???: :twisted:

 

Po drugie chcialem stanowczo zaprotestowac przeciwko brakowi normalnej kielbasy :!: Byla tylko biala, co jest ewidentnie skandaliczne i jesli tak bedzie dalej, bede przywozil wlasny prowiant... :mrgreen:

 

W kwestii sniego (a konkretnie jego braku) proponuje powolanie niezaleznej Komisji Sledczej, sowicie oplacanej przez Forumowiczow, ktora ustali co i jak, kto wzial za co i ile, a jak nawet nie ustali to zablysnie :razz: :mrgreen:

 

O TYM, ZE NIE DOSTALEM CZAPECZKI NIE WSPOMNE :???: :twisted:

 

Milo bylo sie z Wami zobaczyc (to tak BTW) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sniego (a konkretnie jego braku) proponuje powolanie niezaleznej Komisji Sledczej, sowicie oplacanej przez Forumowiczow, ktora ustali co i jak, kto wzial za co i ile, a jak nawet nie ustali to zablysnie :razz: :mrgreen:

Jak dostanę prawa na wyłączność, to sprawę odpowiednio nagłośnimy w mediach i wylansujemy kilku nowych właścicieli Subaru na scenę polityczną. No bo Pęczak już spalony, tak? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam tu szanse na zarobienie paska... Dlatego sobie powiem, co mi tam...

 

Rany, ludzie, ale pierdolicie... Jak stare baby z Elbląga...

 

Jak ktoś chce w 100% komercyjną imprezę, to niech sobie znajdzie w książce telefonicznej. Zamiast się cieszyć, że była okazja za małą kasę (pasztetową) spędzić fajnie dzień, to narzekacie jak moherowe berety normalnie.

 

Vert, a były masażystki jakieś? Żeby po stresującym przejeździe rozmasować kark? Nie? nieee no, to beznadziejnie to zorganizowałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...