Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Właśnie wystawiłeś sobie świadectwo.

 

A jakie Ty sobie wystawiłeś ? Zastanawiałeś się nad tym jakie konsekwencje miało nie zjawienie się na imprezie twoje i innych (znajomych jak sądzę). Wiesz ile kosztuje wynajęcie Kamienia Śl. ? Tak się składa, że ja wiem. Wiem też, że nawet nie za darmo AL przyjechał na tą imprezę, a dołożył do tego...Ale cóż co to może obchodzić kogoś kto widzi tylko czubek własnego nosa i zasrane oponki.

Dla porządku, za powódź w Hondurasie w 1245 roku też odpowiadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla porządku, za powódź w Hondurasie w 1245 roku też odpowiadam.

 

Kiepska linia obrony...właściwie jej brak

 

P.S. na zakończenie tej wymiany zdań z osobą, która nie zasługuje na cień szacunku w moich oczach, dodam, że już się wpisywał na Ułęż jeszcze nie wypisawszy z Kamienia. Wnioski same sie nasuwają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, Loucyphre, wyrzućcie sobie panowie na luz. Albo idźciena PW.

 

Dokładnie, dajcie już luz

 

Vert - teraz po koleżeńsku kilka porad na przyszłość:

 

1. Uwzględnij warunki atmosferyczne - jak jest zimo przydałby sie zasłoniety ze wszytkich stron namiot albo dwa i nagrzewnice gazowe czy coś, jak ciepło - chroniący od słońca i dużo napojów chłodzących. :idea:

 

2. Gdyby nie malinówka (która sie skończyła po 30 min. (przy tej temp. i braku gorącej herbaty lub kawy to nie dziwne) i zapasy własne% dziewczyn - byłoby z toba marnie - na przyszłość: zamów sprawdzony i nie najtańszy catering - uwież mi: opłaci się :idea:

 

Mam nadzieję, iż uwzglęnisz moje sugestie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Można tak zrobić trasę, żeby jeździć po kilka samochodów na raz, żeby nie stać w kolejce. Można by wykorzystać naturalny zakręt który jest zaraz po wjeżdzie po lewej (przechodzi jedna długa prosta startowa w drugą)

 

6. Można wytyczyć trasę dla Foresterów i Outbeków po trawie ( dodatkowa kasa dla organizatora :idea: i udziały z pomysłu dla mnie :mrgreen: :razz:)

 

7. Można wytyczyć plac zabaw dla dzieci (dodtkowa kasa dla organizatora :idea: i dla mnie :mrgreen: :razz: :roll:) - pamietaj Vert - kasa za pomysł dla mnie :arrow: PW - to sie dogadamy) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, Loucyphre, wyrzućcie sobie panowie na luz. Albo idźciena PW.

 

Dokładnie, dajcie już luz

 

:

Ja dałem luz, ale kolega jeszcze brzęczy, więc odpowiedziałem na PW.A teraz, VERT, pora na koleżeńską, KONSTRUKTYWNĄ krytykę, a raczej wnioski na przyszłość. Dla upalaczy takie detale, jak catering, wiatry itp. to drobiazgi dziesięciorzędne. Może być, ale nie musi. Co innego zaproszona publika, ale na ten temat nie będę pisał. Dla mnie najistotniejsza jest część szkoleniowo-sportowa. Podczas jednego z moich przejazdów na torze z Wróblem, zdarzyła sie sytuacja, jaka nigdy, nigdzie sie nie powinna zdarzyć: podczas próby sportowej, przy prędkości grubo ponad 100 km/h przejechał koło mnie z jeszcze większą predkością (ciął na prosto, bez pachołków) inny uczestnik (chyba niebieska Impreza, ale głowy nie dam). Wystraszyłem się, gwałtownie odbiłem w prawo, zeby zjechac z toru kolizyjnego, Wróbel też się wkurzył. To nie powinno miec miejsca. Na każdej próbie MUSI cały czas byc starter i wypuszczać startujących albo zamykac próbe! Dobrze, ze sie nic nie stało, ale nie było to przyjemne uczucie. To nie szachy i albo jest porządek, albo się nie jeździ wcale. Start do próby powinien być możliwy z 1 miejsca, czyli "bramki startowej", reszta "światła" toru powinna byc otaśmowana. Wkurzającym drobiazgiem było danie nam schematów prób, nie odzwierciedlajacych ich rzeczywistego przebiegu. W jednym miejscu (początek próby z pomiarem czasu) było brak pachołka instrującego o stronie rozpoczęcia slalomu, wiec jeżdżono albo od prawa, albo od lewa. Na koniec naprawdę drobiazg, ale jaka była "zasada przydziału czapek firmowych", jeśli Wasze "widzimisię" to OK, a jeśli np. uczestnikowi "należała" się czapka, to dlaczego tego nie ogłoszono?. Myślę, że tym razem nikogo nie uraziłem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek SUBRU napisalem ze w cenie jest OBIAD nie bylo mowy o sniadanku od 10 rano

 

MAlinowki bylo 3 litry.nie wiedzialem ze tak szybko wypijesz caly zapas.

co do kateringu to zostalo cale palenisko miesa i pol stolu salatek.byles glodny przy wyjezdzie ?nie pisalem ze bedzie libacja alkoholowa tylko jazdy samochodem...

 

MIKKI startowali poza kolejnoscia ludzie ktorzy dojechali pozniej.mieli tak jak wy zapoznanie plus jazdy na czas.Mikki tak czy owak jakos nad tym sie zastanowie.

co do mapek.kazdy dostal plan jazdy wraz ze strzalkami jak jechac.wydawalo mi sie to proste...

 

RALLY MAN bede wdzieczny jak przestaniesz udzielac sie juz w tym (moim) watku.wydaje mi sie ze wszystko zostalo juz powiedziane i stajesz sie nudny do bulu.wystarczy.dowaliles mi spoko.czy mam oddac ci kase za opony ?dawno nie spotkalem tak agresywnej osoby jak ty.mi naprawde wystarczy jak ktos opieprzy mnie raz.dociera i wyciagam wnioski...

 

AZ - czapa do michala jutro zostanie wyslana.daj tylko adres na PW

 

GAL czapy dla bachorow jutro Ci przywioze. niezapanowalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Można tak zrobić trasę, żeby jeździć po kilka samochodów na raz, żeby nie stać w kolejce. Można by wykorzystać naturalny zakręt który jest zaraz po wjeżdzie po lewej (przechodzi jedna długa prosta startowa w drugą)

 

6. Można wytyczyć trasę dla Foresterów i Outbeków po trawie ( dodatkowa kasa dla organizatora :idea: i udziały z pomysłu dla mnie :mrgreen: :razz:)

 

7. Można wytyczyć plac zabaw dla dzieci (dodtkowa kasa dla organizatora :idea: i dla mnie :mrgreen: :razz: :roll:) - pamietaj Vert - kasa za pomysł dla mnie :arrow: PW - to sie dogadamy) :grin:

 

Zapomniales o wybiegu dla psów :P:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamusik, jaki ty zgodny jesteś :mrgreen:

 

Ja jeszcze o jakieś naklejki poprosze :mrgreen:

 

A tk BTW to niestety Verciu nie dałem rady spełnić całkowicie mojej obietnicy z czapeczką. Troszke mi się ciepło w niej zrobiło pod Radomiem, ale w Krakowie znowu ubrałem :mrgreen:

naklejki to super pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RALLY MAN bede wdzieczny jak przestaniesz udzielac sie juz w tym (moim) watku.wydaje mi sie ze wszystko zostalo juz powiedziane i stajesz sie nudny do bulu.wystarczy.dowaliles mi spoko.czy mam oddac ci kase za opony ?dawno nie spotkalem tak agresywnej osoby jak ty.mi naprawde wystarczy jak ktos opieprzy mnie raz.dociera i wyciagam wnioski...

 

...

A ja myślałem, że to FORUM SUBARU, a nie Twoje. Poproś, jeśli masz podstawy, o wybanowanie mnie. Ale do kąta to mnie raczej nie ustawiaj. Wiem, że zabolało, ale mam nadzieję, ze będzie to ból twórczy, a nie destrukcyjny. Poztawiłeś zarzuty, więc odpowiedziałem, choćby z szacunku dla Ciebie. Dzięki za propozycję zwrotu kasy za opony, ale ja jałmużny nie przyjmuję. Jak ochłoniesz to na spoko odpowiedz, może być na PW. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...