Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vert - było naprawde super. Tak jak ktoś napisał, "chcesz się bawić, to baw się na własne ryzyko (koszt)" Ja uważam impreze za naprawde profi. Jedyny minus jaki jest w Ułężu to brak zaplecza, dlatego pomysł z namiotem był wyśmienitym strzałem ale ja jeśli moge coś zasugerować, proponowałbym dla takiej ilości osób zorganizować jeszcze jeden i aby był "całkowicie zamknięty" wtedy ze wszystkich stron. Troszke cieplej by było i więcej osób by mogło się schronić. Ogólnie Impreza była na 5, pomysł z czapeczkami rewelacyjny. Jestam za organizowaniem takich imprez i bardzo dziękuje za to że kolejna osoba zechciała się tego podjąć. Bo jak by nie było większość z was to głównie potrafiłaby krytykować ale z organizowaniem to by już miała problemy. Możecie się na mnie obrazić i mam to ... Wiem jak ciężko jest coś zorganizować a potem jeszcze za to zapłacić jak frekwencja nie dopisze.

 

A jeśli chodzi o samą osobę rallyman'a to niech lepiej wyjaśni dlaczego nie potrafiła zadzwonić i przeprosić za nie bycie na szkoleniu u Al'a. Oraz co ważniejsze partycypować w kosztach.

 

z namiotem to prawda - verciu na zimowe dni ogarnij wiekszy troche i zamkniety namiot - nawet wojskowy tunel by wystarczyl a takie cusik mozna za niewilka kaske z woja zakupic przy jakichs tam dojsciach (KWIATEK :mrgreen: )

 

co do czapeczek tez sie zgadzam, teraz czekamy n szaliki i rekawiczki, na lato czapki z daszkiem i koszulki a na przyszla zime na kurtki i polarki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamusik, jaki ty zgodny jesteś :mrgreen:

 

Ja jeszcze o jakieś naklejki poprosze :mrgreen:

 

A tk BTW to niestety Verciu nie dałem rady spełnić całkowicie mojej obietnicy z czapeczką. Troszke mi się ciepło w niej zrobiło pod Radomiem, ale w Krakowie znowu ubrałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamusik, jaki ty zgodny jesteś :mrgreen:

 

Ja jeszcze o jakieś naklejki poprosze :mrgreen:

 

A tk BTW to niestety Verciu nie dałem rady spełnić całkowicie mojej obietnicy z czapeczką. Troszke mi się ciepło w niej zrobiło pod Radomiem, ale w Krakowie znowu ubrałem :mrgreen:

 

jak kto madrze gada to mu racje przyznam :mrgreen:czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.szkoda ze RALLYMAN zes ciagna takdlugo ten watek.nie lubie tez HIPOKRYZJI zegnajac sie wczoraj ze mna mowiles ze bylo super git i nawet nie mrugnales okiem ze cos bylo nie tak.bylem dostepny.nie mogles podejs i mnie opieprzyc...ludzie ktorzy sie szanuja nie obrabiaja dupy ani na publicu ani na boku.i oto mam zal wielki.

nic to.mam jednak nadzieje ze wiekszosci sie podobalo.

 

:

Vert, przecież juz Ci pisałem, ze impreza ogólnie, jak na Twój pierwszy raz, była OK, a drobne uchybienia są wśród qmpli wybaczalne, ze nie ma o czym gadać. Pożegnałem się z Toba jak z qmplem i powiedziałem, 100% szczerze, co wówczas myślałem. Miałem wiele wątpliwości, co do tej informacji o oponach, ale na ten czas, w wyniku spiętrzenia poziomu adrenaliny, mój ostateczny pogląd nie został jeszcze ostatecznie wykrystalizowany, a ja nie jestem z tych, co najpierw zrobią lub powiedzą, a później pomyślą. Po przemysleniach na spokojnie napisałem, co napisałem, być może niepotrzebnie zacytowawszy wypowiedź jednego z uczestników imprezy o celowości dezinformacji. Ale po tej całej dyskusji, sposobie jej prowadzenia przez Ciebie i Carfita, a także agresywne ataki na głosy rozsądku ze strony Andrzeja Kopera, mam naprawdę jeszcze więcej wątpliwości, niż wczoraj. Nic więc nie sugeruję, nie oskarżam, pozostaję na stanowisku, że wykazałeś sie CO NAJMNIEJ rażącą niefrasobliwoscią, skandalicznie dezinformując uczestników, a później nie prostując tej dezinformacji. Ocenę, czy było to zamierzone, czy nie, z braku dowodów pozostawiam do oceny FORUM-owiczom. Bez urazy. Bez hipokryzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o samą osobę rallyman'a to niech lepiej wyjaśni dlaczego nie potrafiła zadzwonić i przeprosić za nie bycie na szkoleniu u Al'a. Oraz co ważniejsze partycypować w kosztach.
Masz jakiś problem? Ja kilka razy podawałem na FORUM przyczynę i okoliczności mojej nieobecności w Kamieniu Śląskim i nie będe się powtarzał. Z AL-em rozmówię sie przy najbliższej okazji. Chyba, ze Cię prosił o wstawiennictwo, top przedstaw pełnomocnictwo i wal na PW, a nie ujadasz na FORUM, waląc takie bezosobowe, bezpodstawne prymitywne wstawki. PS. Czy wszystkim nieobecnym w Kamieniu walisz takie wstawki, czy jestem wyróżniony za obrazę Majestatu Verta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy podawałem na FORUM przyczynę i okoliczności mojej nieobecności w Kamieniu Śląskim i nie będe się powtarzał.

 

czy mógłbyś pokazać ten wątek gdzie to jest, bo chyba mi coś umkneło :???: albo znowu coś Ci się wydawało :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem?

 

Ja mam. Uważam, że zachowałeś się jak psi organ nie informując przed imprezą o niemożności przyjazdu. W kolejce czekało kilka osób i frekwencja mogła dopisać przy odrobinie chęci ze strony tak twojej jak i pozostałych nieobecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem?

 

Ja mam. Uważam, że zachowałeś się jak psi organ nie informując przed imprezą o niemożności przyjazdu. W kolejce czekało kilka osób i frekwencja mogła dopisać przy odrobinie chęci ze strony tak twojej jak i pozostałych nieobecnych.

Dzięki. Właśnie wystawiłeś sobie świadectwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy podawałem na FORUM przyczynę i okoliczności mojej nieobecności w Kamieniu Śląskim i nie będe się powtarzał.

 

czy mógłbyś pokazać ten wątek gdzie to jest, bo chyba mi coś umkneło :???: albo znowu coś Ci się wydawało :???:

O, widzę, że obrazę majestatu będziesz mi pamietał do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, aktywnie poszukując "haków odwetowych". Odpowiadając na złośliwe pytanie informuje z pokorą, że nie wydałem "ekstra" komunikatu w tej sprawie, nie ma zresztą takiego obyczaju. Kilkakrotnie zaś w różnych wątkach nawiązywałem do tej sprawy, np:Wysłany: Dzisiaj 12:42

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Abt napisał/a:

rallyman - ciii, patrz jakie fajne foty alex wkleja

No, fotki wypasik Aha, odnośnie Twojej aluzji do moich wyników, to ja nie aspiruję JESZCZE do roli mistrza... Jak nawinę tyle na budzik Subarką, co Ty oraz dopracuję autko, jak Ty masz dopracowane, to wtedy pogadamy A tak na poważnie, to dopiero moje 3 upalanie (miałem jechać jeszcze do Kamienia Śląskiego, ale w ostatniej chwili niestety zaniemogłem), ale i tak pochwalę się, że Wróbel mnie pochwalił, że od ostatniego Ułęża w styczniu zrobiłem ogromne postępy... Możesz już zacząć się bać :mrgreen:Pozdrawiam"

Poza tym wiesz dobrze o tej sprawie, że wybierałem sie do Kamienia. Jeszcze w przeddzień wyjazdu byłem u Ciebie, zabrałem koła letnie, dokupiłem olej silnikowy i starałem sie nawet Ciebie namówic na ten wyjazd. Powinieneś pamiętać, zwłaszcza, że w tym dniu jeszcze dzwoniłem do Ciebie, ze znalazłem w USA części do WRXa Daniela i ile tam te części kosztują. Za 2 dni zadzwoniłeś do mnie, aby zapytać się, jak było w Kamieniu i mówiłem Ci, że niestety, nie byłem, gdyż mam problemy zdrowotne. Wtedy to rozumiałeś, dzisiaj szukasz dziury w całym. Pozdrówka, dobrej nocy i nie bzdycz sie już, please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie wystawiłeś sobie świadectwo.

 

A jakie Ty sobie wystawiłeś ? Zastanawiałeś się nad tym jakie konsekwencje miało nie zjawienie się na imprezie twoje i innych (znajomych jak sądzę). Wiesz ile kosztuje wynajęcie Kamienia Śl. ? Tak się składa, że ja wiem. Wiem też, że nawet nie za darmo AL przyjechał na tą imprezę, a dołożył do tego...Ale cóż co to może obchodzić kogoś kto widzi tylko czubek własnego nosa i zasrane oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...