Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

może sie ciesz chłopie, żeś nie roztrzaskał fury o jakieś drzewo, a nie płacz o opony

 

Ja oszczędziłęm na oponach i przyatakowało mnie drzewo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam Wasze wypowiedzi i muszę wytłumaczyć całą sytuację.

Wieczorem do Carfita zadzwonili przedstawiciele Pirelli i chyba (tu nie jestem pewien) Bridgestone. Zaproponowali mu super rabat na tegoroczne opony zimowe (słaba sprzedaż w tym roku). Carfit postanowił celowo uszkodzić nadajnik WiFi w hotelu, a Vertowi odpalił działkę ze swojej marży na oponach, no i oczywiście za swoje 1sze miejsce w imprezie :wink: . Rano Carfitowi firma oponiarska przysłała opony, które wyglądały jak zimówki, a były wykonane z masy letniej. To tłumaczy, że pomimo osterej upalanki Carfita, mojej i jeszcze paru osób druty w tych pseudozimówkach o dziwo nie wyszły :roll: .

Tak było i jestem gotowy zeznawać przed każdą komisję śledczą.

A tak całkiem poważnie warunków na torze nie dało sie przewidzieć. Myslę, że podczas wczorajszej imprezy jednak lepsze były opony zimowe, nawet ze względu na ten 1% odcinka lodowo-śnieżnego o którym pisał Rallyman. Pomijam wczorajszą ujemna temperaturę, ponieważ nie mam tak dużego doświadczenia jak niektórzy koledzy z forum. Naprawde nie rozumię pretensji do Oranizatorów. Każdy mógł odpuścić katowanie opon ....i myślę, że i tak byłby zadowolony z wczorajszego spotkania.

 

Poniżej kilka dowodów:

 

 

Obrazek

Carfit za pierwsze miejsce i "numer" z oponami musiał wyrazić zgodę na reklamowanie firmy Verta (Rally Events) na swoim STI

 

 

To potwierdza moje podejrzenia :mrgreen:

Już rano po przyjeżdzie i w trakcie pierwszej odprawy Carfit wygadał się: "...Puchar za pierwsze miejsce już jest wygrawerowany z moim nazwiskiem......" :evil: - pomyślałem - fajny żart.

 

Ale biorąc pod uwagę powyższe wyjaśnienia i zdjęcia Alexa :mrgreen: tylko potwiedzaja moja teorię w spisek uknuty w celu zdobycia 1 miejsca :evil: :shock: :lol:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Faktycznie te carfitowe GoodYeary za mało się starły..... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze wiekszosc z was sie najezdzila... a z oponami to zawsze jest loteria!

Najlepsi kierowcy rajdowi pomimo, ze pracuje dla nich sztab pogodynek a w ich "garazach" sa wszystkie mozliwe opony to wlasnie zly ich dobor to najczesciej popelniany blad.

Pozdro

Gdyby na końcu tej wypowiedzi był wink, to może nawet bym się uśmiał

,a tak...

żenada :evil:

 

zenujaca jest twoja jazda samochodem :!:

a w szczegolnosci stwarzanie zagrozenia w ruchu drogowym :!:

 

jako kierowca jestes dla mnie kompletnym debilem - udowodniles to wyprzedzajac mnie i kilka innych samochodow prawym poboczem! brawo !

 

jest to dla mnie podwojnie przykre, bo wyglada na to ze sie nie wyszalales w ulezu i ze nic ci w glowie nie zostaje po takich imprezach! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co sie dzieje :shock: :shock: Zaraz sie pogryziecie :!:

czwartek, proponowalby edit.. :roll:

 

przepraszam ze psuje watek.... ale "kolego, sa sprawy, ktorych nie mozna przeginac"

 

od 2002 roku po dzien dzisiejszy dbam o bezpieczenstwo trenujacych w Kole Mlodych AK Polski.... spotkania sa w kazdy poniedzialek i przez te kika lat przewinelo sie paruset mlodych, gniewnych kierowcow... mozecie byc pewni, ze w sprawach bezpieczenstwa bede nieugiety!!

 

 

jeszcze raz apeluje: BEZPIECZENSTWO PRZEDE WSZYSTKIM :!:

 

bedziemy zalecac uzywanie kaskow od nastepnej imprezy... a przy kolejnej beda obowiazkowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze wiekszosc z was sie najezdzila... a z oponami to zawsze jest loteria!

Najlepsi kierowcy rajdowi pomimo, ze pracuje dla nich sztab pogodynek a w ich "garazach" sa wszystkie mozliwe opony to wlasnie zly ich dobor to najczesciej popelniany blad.

Pozdro

Gdyby na końcu tej wypowiedzi był wink, to może nawet bym się uśmiał

,a tak...

żenada :evil:

 

zenujaca jest twoja jazda samochodem :!:

a w szczegolnosci stwarzanie zagrozenia w ruchu drogowym :!:

 

jako kierowca jestes dla mnie kompletnym debilem - udowodniles to wyprzedzajac mnie i kilka innych samochodow prawym poboczem! brawo !

 

jest to dla mnie podwojnie przykre, bo wyglada na to ze sie nie wyszalales w ulezu i ze nic ci w glowie nie zostaje po takich imprezach! :shock:

 

Myślę, że doszło tu do pewnego nieporozumienia :roll: czwartek pisząc o oponach, rajdowcach i sztabie pogodynek nie chodziło mu raczej o "forumowych rajdowców".Tak bynajmniej ja to odbieram.

Mikki trochę za bardzo się zbulwersował i nie dokońca przemyślał to co właśnie wymyślił :mrgreen: .

Chyba, że ja nie wiem o czymś o czym wiedzą Oni :razz:

 

Tak czy siak, czwartek, nazwanie kogoś, a wtym konkretnym przypadku Mikkiego "debilem" bo nie umie jeździć, bądź jeździ agresywnie, aż się prosi o męskie sprostowanie sytuacji. Myślę, że wiesz o czym mówię, jak nie wiesz to pomyśl :mrgreen: Na mnie osobiście działa to jak płachta na byka :twisted:

 

W kwestii doboru opon, mogę śmiało powiedzieć, że znam to z autopsji :mrgreen:

 

Jak chcecie se wrzucać, spotkajcie się, dajcie sobie po ryju i idźcie do domu...

 

Z wyrazami szacunku

 

Raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i jestem zimowki do przodu (dwa razy :mrgreen: )

 

No mi się nie udało z barku czasu zmienić kół i w Kamieniu jechałem na nówkach zimówkach Nokiany od Crafita. Oszczędzałem co było widać :mrgreen: tylko lekko boki ucierpiały, a tak bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rady i sugestie.

 

natomiast prosze rowniez o zachowanie jakiegos umiaru w swoich emocjach.

 

bede robil kolejne imprezy.kto bedzie mial ochote przyjedzie.

o pogodzie nigdy ,przenigdy sie nie odezwe.szkoda ze RALLYMAN zes ciagna takdlugo ten watek.nie lubie tez HIPOKRYZJI zegnajac sie wczoraj ze mna mowiles ze bylo super git i nawet nie mrugnales okiem ze cos bylo nie tak.bylem dostepny.nie mogles podejs i mnie opieprzyc...ludzie ktorzy sie szanuja nie obrabiaja dupy ani na publicu ani na boku.i oto mam zal wielki.

nic to.mam jednak nadzieje ze wiekszosci sie podobalo.

 

COUNTDOWN podeslij mi adres na PW dzbanek Ci wysle :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie sobie jakiejś muzy.

Podobno muzyka łagodzi obyczaje.

 

rallyman

Jeżeli sugerujesz, że vert celowo zasugerował opony (warunki) zimowe aby przyjechało pięciu klientów więcej - to myślę, że się mylisz (chyba, że uważasz, że vert jest patentowanym debilem). Na pewno zależało mu na frekwencji (w końcu to jest pierwsza impreza jego firmy), ale dużo bardziej zależało mu na zadowoleniu tych, którzy przyjechali - bo to jest pierwsza impreza jego firmy i od zadowolenia tych, którzy przyjechali teraz, zależy frekwencja na następnych!

Jak widać, większość była zadowolona.

Jedyne, co można vertowi zarzucić, to to, że (jak napisał Abt) nie był konsekwentny w informowaniu o warunkach. Ja bym powiedział inaczej - po jaką cholerę w ogóle informował - powinien nic nie pisać i olać rozterki klientów - tak, jak robią to wszyscy inni.

Chcesz się bawić? Baw się na własne ryzyko...

Jak się już zdecydowałeś na tę luksusową rozrywkę, czyli upalanie, to licz się z tym, że będą koszty. I opony nie należą do tych największych.

 

A mówią, że to BMW-icami chamy jeżdżą... :mrgreen:

Wszystko się zmienia. Użytkownicy Subaru też. Tylko kierowcy BMW są zawsze tacy sami... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i jestem zimowki do przodu (dwa razy :mrgreen: )

 

No mi się nie udało z barku czasu zmienić kół i w Kamieniu jechałem na nówkach zimówkach Nokiany od Crafita. Oszczędzałem co było widać :mrgreen: tylko lekko boki ucierpiały, a tak bez problemu.

ja tez mialem olac. ale przed 23 kopnalem sie jeszcze do firmy i wrzucilem graty, stwierdzajac ze najwyzej zrobie im wycieczke.

tez mam nokiany (nie od carfit'a :oops: :razz: ), trzymaly fajnie na tamtejszych nawierzchniach, ale przy moim (czasem bardzo wesolym :mrgreen:) stylu jazdy zrobilbym im duza krzywde.

 

niech nas ktos przeniesie do wlasciwego watku, bo nas tu zaraz zjedza :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke sobie daliscie po razie :shock: , temat powinien zakonczyc sie po dwoch postach, pierwszy to rallyman ktory temat wywolal i drugi ktory vert napisal ze przeprasza ze nie byl konsekwentny w informacji o pogodzie i tyle. Opony czy to letnie czy zimowe (te troche mocniej) po takim upalaniu i tak sa mocno nadwyrezone i to trzeba miec na wzgledzie zapisujac sie a jazdy po takiej nawierzchni .

 

Czekam na jaies filmiki i wiecej zdjec najlepiej w ruchu a nie statycznych :mrgreen: , no i moze wklejcie cos z wyzerki to ocenie czy byl wypas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sam byłem wściekły na jazde na zimówkach czuję się uprawniony żeby napisać, że pretensje wobec Verta to mocne przegięcie. Uczestników dyskusji prosiłbym o nienadużywanie mocnych słów i zejście z Verta bo się przylożył porządnie do imprezy.

 

 

Vert sprawa w sądzie o przegub oczywiście załozona :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sam byłem wściekły na jazde na zimówkach czuję się uprawniony żeby napisać, że pretensje wobec Verta to mocne przegięcie. Uczestników dyskusji prosiłbym o nienadużywanie mocnych słów i zejście z Verta bo się przylożył porządnie do imprezy.

 

 

Vert sprawa w sądzie o przegub oczywiście załozona :mrgreen::lol:

 

:mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - było naprawde super. Tak jak ktoś napisał, "chcesz się bawić, to baw się na własne ryzyko (koszt)" Ja uważam impreze za naprawde profi. Jedyny minus jaki jest w Ułężu to brak zaplecza, dlatego pomysł z namiotem był wyśmienitym strzałem ale ja jeśli moge coś zasugerować, proponowałbym dla takiej ilości osób zorganizować jeszcze jeden i aby był "całkowicie zamknięty" wtedy ze wszystkich stron. Troszke cieplej by było i więcej osób by mogło się schronić. Ogólnie Impreza była na 5, pomysł z czapeczkami rewelacyjny. Jestam za organizowaniem takich imprez i bardzo dziękuje za to że kolejna osoba zechciała się tego podjąć. Bo jak by nie było większość z was to głównie potrafiłaby krytykować ale z organizowaniem to by już miała problemy. Możecie się na mnie obrazić i mam to ... Wiem jak ciężko jest coś zorganizować a potem jeszcze za to zapłacić jak frekwencja nie dopisze.

 

A jeśli chodzi o samą osobę rallyman'a to niech lepiej wyjaśni dlaczego nie potrafiła zadzwonić i przeprosić za nie bycie na szkoleniu u Al'a. Oraz co ważniejsze partycypować w kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, nie ciesz się tak, wybulisz odszkodowania conajmniej fyfset tysięcy funtów ;-)

 

 

Fajna impreza, dla mnie nieudana, ale fajna. Będzie następna. :-) Wtedy nie oddam dzbanków ;-)

 

 

Aha ja mam jeden postulat - może ja mam kiepską pamięć, a może byłem w kiepskiej formie ale próba za która były dzbanki była dla mnie za trudna bez pilota. Czy można następnym razem z góry udzielić takiej informacji albo więcej zapoznań zorganizowac? Ewentualnie lepszy rysunek przygotować i podać do wiadomości z góry. Ja po prostu nie pamiętałem gdzie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...