Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i ja dotarłem

Był ogólmie syf :mrgreen: , żarcia brak, z kibla śmierdziało na kilometr, instruktorzy pijani, Bolek miał wszystko w dupie, a na dodatek gość co woził Seicento to jakiś burak, mój dziadek szybciej jeżdził kantem do kościoła.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Vert :arrow: czapki z głów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT przyjedz wygraj.co bedziesz ogladal czyjes puchary :twisted:

 

ANDRJEJ a co ludzie mieli na letnich jezdzic w -7 :?: :roll: ps.zasponsoruj RAJOWI moze jakis ulez najpierw.potem go puszczaj na te drzewa.bidak nie zarobi na blacharza :mrgreen: jak tak bedzie jezdzil... :mrgreen:

a ty zamiast wyjarac 6 paczek malboro mogles przyjechac zostawiajac niecnie kadrowo na swoim sklepie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą sobota była na wypasie. Drodzy Organizatorzy oraz Szkoleniowcy, stanęliście na wysokości zadania i macie u mnie duży kredyt zaufania na przyszłe eventy. Zmęczony jestem, więc krótko i konkretnie. Namiot był. Jedzenie było. Kibel był. Ale przede wszystkim przejechałem na torze 96 km co w zupełności zaspokoiło mnie przynajmniej na dzisiaj :)

 

Dziękuję Wam oraz wszystkim z którymi miałem przyjemność porozmawiać i pojeździć za rewelacyjny dzień. Do zobaczenia.

 

Na prośbę Verta wrzucam wyniki.

 

Próba I - nagrodzona pucharkami (suma przejazdów)

1. Carfit 294,70

2. Countdown 298,19

3. Ken Taczdis 299,54

4. Bart1000 301,63

5. Durbos 303,52

6. Blue 304,03

7. Roli 304,09

8. Jakob001 310,19

9. Wojczek 311,32

10. Mati 311,48

11. Dyrektor 311,51

12. P. Kubiczek 315,63

13. Dobramagilla 318,51

14. Rallymen 320,95

15. Gazik 325,93

16. Rogowski 329,05

17. Mikki 342,37

18. Devlin 353,15

 

Próba II z Wróblem (najlepszy czas, nie wszyscy jeździli taką samą ilość przejazdów)

1. Blue 2:12,2

2. Azrael 2:14,4

3. Bobi 2:15,1

4. Piotr K 2:16,2

5. Durbos 2:17,7

6. Dyrektor 2:18,0

7. Carfit 2:18,4

8. Mati 2:19,2

9. Jacek D 2:19,5

10. Emil 2:20,9

11. Bart1000 2:22,4

12. Adam 2:22,9

13. Roland 2:24,1

14. Maciek 2:26,4

15. Miłosz 2:26,9

16. Mikołaj 2:27,6

17. Gośka 2:34,6

18. Kasia 2:39,4

19. Robert 2:40,5

20. Devlin 2:47,5

 

Oczywiście ogromne podziękowania także dla fotografów, w szczególności naszemu najwierniejszemu kibicowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT przyjedz wygraj.co bedziesz ogladal czyjes puchary :twisted:

 

ANDRJEJ a co ludzie mieli na letnich jezdzic w -7 :?: :roll: ps.zasponsoruj RAJOWI moze jakis ulez najpierw.potem go puszczaj na te drzewa.bidak nie zarobi na blacharza :mrgreen: jak tak bedzie jezdzil... :mrgreen:

a ty zamiast wyjarac 6 paczek malboro mogles przyjechac zostawiajac niecnie kadrowo na swoim sklepie :mrgreen:

 

Nie moglem Dyrekcja byla z rana a potem dobrze ze bylem :mrgreen: Dla mnie glowny problem to za zimno :mrgreen: jakis taki jestem juz :roll:

Gratuluje dobrej zabawy :!: Tylko Gala jakos nie slysze--zamarzl :?: :shock:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT przyjedz wygraj.co bedziesz ogladal czyjes puchary :twisted:

 

ANDRJEJ a co ludzie mieli na letnich jezdzic w -7 :?: :roll: ps.zasponsoruj RAJOWI moze jakis ulez najpierw.potem go puszczaj na te drzewa.bidak nie zarobi na blacharza :mrgreen: jak tak bedzie jezdzil... :mrgreen:

a ty zamiast wyjarac 6 paczek malboro mogles przyjechac zostawiajac niecnie kadrowo na swoim sklepie :mrgreen:

 

Nie moglem Dyrekcja byla z rana a potem dobrze ze bylem :mrgreen: Dla mnie glowny problem to za zimno :mrgreen: jakis taki jestem juz :roll:

Gratuluje dobrej zabawy :!: Tylko Gala jakos nie slysze--zamarzl :?: :shock:

AK

 

 

GAL zamarzl.albo dzieci przewiezione rajdowko zameczyly go o tego malucha z klatko i padl gdzies nieprzytomny nasz GAlunio :mrgreen:

szkoda ze cie nie bylo Andrjej ...wielka szkoda... bo tam jest naprawde super miejsce na trening...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue 2,12 na drugiej próbie , no pełen respekt :!: :!: :!:

Ja drugi raz przejechałem z tym drugim gościem co mierzył czas ( zapomniałem jak ma na imie ) i miałem 2.13 z czymś, i wydawało mi się że nie zrobiłem żadnego błedu , tylko dwa razy przerwał silnik bo za mało paliwa.

Blue - gratuluje takiego przejazdu :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, zajalem prestizowe, ostatnie miejsce w generalce! Ale za to pierwsze w klasie maszyn rolniczych oraz wolnossakow :cool:

 

Impreza wypas, ogarnieta przez Verta i spolke po mistrzowsku, asfart zezarl moje opony do konca, wiec przekladka kolek przed powrotem do Wawy, 75 km nakreconych po torze pozarlo moj zbiornik paliwa, Wrobel tradycyjnie sie na mnie darl, co uwielbiam, Norveg cierpliwie tlumaczyl, przejazd rajdowka pozostawia banana na pysku, przejazd z Blue pozostawia trwale pietno na psychice i znaczaco utwierdza mnie w pomysle nabycia wueriksa - generalnie, kto nie byl - niech zaluje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrej zabawy :!: Tylko Gala jakos nie slysze--zamarzl :?: :shock:

AK

 

 

GAL zamarzl.albo dzieci przewiezione rajdowko zameczyly go o tego malucha z klatko i padl gdzies nieprzytomny nasz GAlunio :mrgreen:

Ja miałem dzisiaj studniówkę, więc proszę serdecznie się odstosunkować.

 

Co do imprezy, zgadzam się z carfitem - syf.

Żarcie podłe, Toi-Toi nieogrzewany, seicento udające rajdówkę, Bolek udający rajdowca, wszędzie kolejki.

I nawet śniegu nie załatwił, a skasował (mana, bo ja przezornie nie wziąłem pieniędzy), jak za zboże.

 

PS. Malinóweczkę (podłą zresztą) postawił, ale kierowców na powrót do Warszawy nie załatwił. Ktoś tam twierdził, że "to żadna sztuka jeździć na trzeźwo", ale ja byłem z dziećmi!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego typu to byly proby, techniczno-krete czy raczej ogien (jesli tak to jakie mniej wiecej predkosci byly)?

 

2,3, chwilami 4 bieg w nie-ASO, chyba 1 nigdzie nie wbijałem.

 

czyli zwawo raczej, nie wiem jaka skrzynie ma w4turbo ale u mnie na tych biegach byloby ok 150 a to juz jest szybko jak na probe dla amatorow po malinoweczce :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...