Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit informacja że 95% Ułęża jest po suchym powinna sie znaleść na forum dzień wcześnej i nie byloby żadnych dyskusji.Pretensje zawsze będa ale jak w 3 godz. tracisz 2000zl (opony) to masz prawo byc niezadowolony.Jednocześnie malo kto potrafi przyjechac i nie jezdzic bo opony sa zimowe a jest sucho.Ale informacja bo o nią tu chodzi powinna byc w miare możliwości zbliżona do prawdziwej :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Carfit informacja że 95% Ułęża jest po suchym powinna sie znaleść na forum dzień wcześnej i nie byloby żadnych dyskusji.Pretensje zawsze będa ale jak w 3 godz. tracisz 2000zl (opony) to masz prawo byc niezadowolony.Jednocześnie malo kto potrafi przyjechac i nie jezdzic bo opony sa zimowe a jest sucho.Ale informacja bo o nią tu chodzi powinna byc w miare możliwości zbliżona do prawdziwej :mrgreen:

Pozdr.AK

Andrzej, serdeczne dzięki chłopie za uratowanie mi życia!!! Bo niezły lincz się kroił! Pozdrawiam bardzo serdecznie i licze na Twój powrót na rajdowe trasy. Obojetnie, czy dla wyczynu, czy dla przyjemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus widzę, że zapomniałeś, że chciałeś z mojego samochodu zrobić WC. Całe szczęście, że się powstrzymałeś i nie musiałem czyścić skóry :wink:

 

Co do opon, to informacja na forum też mnie mocno zaskoczyła. Niedowierzając wziąłem jednak drugi komplet kółek – letnich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz nawet w środku lata wezmę na zapas również zimówki, drugi raz tak bezkrytycznie nie uwierzę i nie dam się "wyjelenić".

 

 

Ciesze sie, ze po tej imprezie nauczyles sie czegos nowego i nastepnym razem bedziesz lepiej przygotowany do treningow.

 

Polecam jeszcze zakup kaskow, jesli ich jeszcze nie masz w swoim garazu na kolkach...

 

Bede namawial wszystkich aby jezdzili w orzeszkach na glowie, chyba nie musze pisac dlaczego ;-)

 

Ciesze sie ze wiekszosc z was sie najezdzila... a z oponami to zawsze jest loteria!

Najlepsi kierowcy rajdowi pomimo, ze pracuje dla nich sztab pogodynek a w ich "garazach" sa wszystkie mozliwe opony to wlasnie zly ich dobor to najczesciej popelniany blad.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit informacja że 95% Ułęża jest po suchym powinna sie znaleść na forum dzień wcześnej i nie byloby żadnych dyskusji.Pretensje zawsze będa ale jak w 3 godz. tracisz 2000zl (opony) to masz prawo byc niezadowolony.Jednocześnie malo kto potrafi przyjechac i nie jezdzic bo opony sa zimowe a jest sucho.Ale informacja bo o nią tu chodzi powinna byc w miare możliwości zbliżona do prawdziwej :mrgreen:

Pozdr.AK

Andrzej, serdeczne dzięki chłopie za uratowanie mi życia!!! Bo niezły lincz się kroił! Pozdrawiam bardzo serdecznie i licze na Twój powrót na rajdowe trasy. Obojetnie, czy dla wyczynu, czy dla przyjemności.

 

Zimowym oponom na suchym mowimy stanowcze nie :!: :mrgreen: (chyba że to opony organizatora)

ps.Vert nie martw sie :lol: pierwsze koty za ploty.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze wiekszosc z was sie najezdzila... a z oponami to zawsze jest loteria!

Najlepsi kierowcy rajdowi pomimo, ze pracuje dla nich sztab pogodynek a w ich "garazach" sa wszystkie mozliwe opony to wlasnie zly ich dobor to najczesciej popelniany blad.

Pozdro

Gdyby na końcu tej wypowiedzi był wink, to może nawet bym się uśmiał

,a tak...

żenada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus widzę, że zapomniałeś, że chciałeś z mojego samochodu zrobić WC. Całe szczęście, że się powstrzymałeś i nie musiałem czyścić skóry :wink:

 

Co do opon, to informacja na forum też mnie mocno zaskoczyła. Niedowierzając wziąłem jednak drugi komplet kółek – letnich

 

MIKKI sory, zle chyba probowalem wymazac z pamieci ta traume :mrgreen: CHCIALES MNIE ZABIC :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

 

a na serio dzieki za przejazdzke oprocz tamtej pieknej ryby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit informacja że 95% Ułęża jest po suchym powinna sie znaleść na forum dzień wcześnej i nie byloby żadnych dyskusji.Pretensje zawsze będa ale jak w 3 godz. tracisz 2000zl (opony) to masz prawo byc niezadowolony.Jednocześnie malo kto potrafi przyjechac i nie jezdzic bo opony sa zimowe a jest sucho.Ale informacja bo o nią tu chodzi powinna byc w miare możliwości zbliżona do prawdziwej :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Andrzej swój post o warunkach napisalem o godz. 7.55 rano w piątek, gdzie jak widać na fotkach z soboty, resztki śniegu były. Jak by było to celowe zagranie, a takie tu sa dziwne sugestie, to opon letnich u mnie akurat nie brakuje i pewnie sam bym wziął komplet.

W piątek po południu jak przyjechaliśmy z Alexem do hotelu, gdzie była ekipa Verta, dowiedzieliśmy sie że przez dzień snieg zjadło, bo było słońce i wiatr, i wystarczy parę godziń i po sniegu, w to chyba nikt nie wątpi.

Przestańce te glupoty pisac bo mnie szlag trafia, co my jesteśmy barometr :?: może mieliśmy spać na lotnisku ogladac niebo i co godzinę podawac info o pogodzie :?:

Ciekawe co by było, jakby info padło że jest 95% sucho, wszyscy by przyjechali na zimówkach a w nocy spadł śnieg :twisted: Wtedy znowu Rallyman by płakał że go celowo wrobiona w opony letnie.

Sami wiecie że tej zimy, pogoda sprawia filgle, ale zeby dorabiac historyjke o celowym wprowadzaniu w błąd to chyba lekkie przegięcie :evil:

Dla mnie EOT. w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, ja wprawdzie teraz nie byłem, ale patrząc na to z boku podejżewam że wiem o co biega i skąd te niedomówienia. Vert w jednym ze swoich postów napisał że w hotelu w którym jest zakwaterowany jest Internet, i ze zadzwoni do Ciebie rano i powie jak wygląda nawierzchnia. Było przekazane od verta że jest snieg.... Jednak wieczorem już nikt nie napisał że snieg poprostu był i jak w nocy nie posypie to sniegu nie będzie. To takie OT osoby która patrzy na to z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit - dzbaneczek elegancki, szacunek :twisted: . vert & ekipa - widac, ze bylo na wypasie jak obiecales.

dales tak w kosc upalajacym, ze nie mieli zbyt wielu sil na okazywanie radosci z wygranej :mrgreen:

z tymi oponami, to dajcie sobie siana i nie bijcie piany. wszyscy wiedza, ze w tym sezonie to pelna loteria jest.

w krakowie wieczorem padal deszcz, a rano -4, slonce... i totalna pustynia :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej swój post o warunkach napisalem o godz. 7.55 rano w piątek, gdzie jak widać na fotkach z soboty, resztki śniegu były. Jak by było to celowe zagranie, a takie tu sa dziwne sugestie, to opon letnich u mnie akurat nie brakuje i pewnie sam bym wziął komplet.

W piątek po południu jak przyjechaliśmy z Alexem do hotelu, gdzie była ekipa Verta, dowiedzieliśmy sie że przez dzień snieg zjadło, bo było słońce i wiatr, i wystarczy parę godziń i po sniegu, w to chyba nikt nie wątpi.

Przestańce te glupoty pisac bo mnie szlag trafia, co my jesteśmy barometr :?: może mieliśmy spać na lotnisku ogladac niebo i co godzinę podawac info o pogodzie :?:

Ciekawe co by było, jakby info padło że jest 95% sucho, wszyscy by przyjechali na zimówkach a w nocy spadł śnieg :twisted: Wtedy znowu Rallyman by płakał że go celowo wrobiona w opony letnie.

Sami wiecie że tej zimy, pogoda sprawia filgle, ale zeby dorabiac historyjke o celowym wprowadzaniu w błąd to chyba lekkie przegięcie :evil:

Dla mnie EOT. w tym temacie

Skoro napisałeś, co napisałeś, a okazało się, że to bzdury, to mogłeś zadzwonic do kogokolwiek, aby te bzdury sprostował na FORUM. A tak to idziesz w zaparte i nawet logiczny wywód Andrzeja nie przemawia do Ciebie. PS. Wszystkim "niewygodnym" wątkom mówimy EOT!!! :mrgreen: przeciaż ma być, bez względu na wszystko, tylko milutko i przyjemnie! A sucho było nie na 95%, tylko na 99% trasy. Aha, naprawdę nie chodzi mi o opony, ale na obecną chwilę jedynym logicznym wytłumaczeniem sytuacji jest celowe wprowadzenie w błąd, a to boli, 100 razy bardziej, niż strata nawet 2000 zł!. Pozdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, ja wprawdzie teraz nie byłem, ale patrząc na to z boku podejżewam że wiem o co biega i skąd te niedomówienia. Vert w jednym ze swoich postów napisał że w hotelu w którym jest zakwaterowany jest Internet, i ze zadzwoni do Ciebie rano i powie jak wygląda nawierzchnia. Było przekazane od verta że jest snieg.... Jednak wieczorem już nikt nie napisał że snieg poprostu był i jak w nocy nie posypie to sniegu nie będzie. To takie OT osoby która patrzy na to z boku.

 

właśnie sęk w tym że w owym hotelu, pomimo informacji że jest internet, WIFI nie działało, mieliśmy dwa laptopy i co z tego, internetu w wiaderku nie przyniesie się. A wieczorem nikt o tym nie myslał, bo były nocne rozmowy przy butelce.

Tak tak zaraz tu napiszą że zamiast chlac gorzałę, mogliśmy informowac o stanie pogody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej swój post o warunkach napisalem o godz. 7.55 rano w piątek, gdzie jak widać na fotkach z soboty, resztki śniegu były. Jak by było to celowe zagranie, a takie tu sa dziwne sugestie, to opon letnich u mnie akurat nie brakuje i pewnie sam bym wziął komplet.

W piątek po południu jak przyjechaliśmy z Alexem do hotelu, gdzie była ekipa Verta, dowiedzieliśmy sie że przez dzień snieg zjadło, bo było słońce i wiatr, i wystarczy parę godziń i po sniegu, w to chyba nikt nie wątpi.

Przestańce te glupoty pisac bo mnie szlag trafia, co my jesteśmy barometr :?: może mieliśmy spać na lotnisku ogladac niebo i co godzinę podawac info o pogodzie :?:

Ciekawe co by było, jakby info padło że jest 95% sucho, wszyscy by przyjechali na zimówkach a w nocy spadł śnieg :twisted: Wtedy znowu Rallyman by płakał że go celowo wrobiona w opony letnie.

Sami wiecie że tej zimy, pogoda sprawia filgle, ale zeby dorabiac historyjke o celowym wprowadzaniu w błąd to chyba lekkie przegięcie :evil:

Dla mnie EOT. w tym temacie

Skoro napisałeś, co napisałeś, a okazało się, że to bzdury, to mogłeś zadzwonic do kogokolwiek, aby te bzdury sprostował na FORUM. A tak to idziesz w zaparte i nawet logiczny wywód Andrzeja nie przemawia do Ciebie. PS. Wszystkim "niewygodnym" wątkom mówimy EOT!!! :mrgreen: przeciaż ma być, bez względu na wszystko, tylko milutko i przyjemnie! A sucho było nie na 95%, tylko na 99% trasy. Aha, naprawdę nie chodzi mi o opony, ale na obecną chwilę jedynym logicznym wytłumaczeniem sytuacji jest celowe wprowadzenie w błąd, a to boli, 100 razy bardziej, niż strata nawet 2000 zł!. Pozdrówka.

 

Następnym razem wynajmij STT Racing, z całym zapleczem, i gońcem do badania pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue 2,12 na drugiej próbie , no pełen respekt :!: :!: :!:

 

Dziękuję, udało mi się potem jeszcze zrobić 2:10 ale to już poza oficjalnym pomiarem.

 

Ja natomiast gratuluję Tobie pięknego pucharka i oczywiście równych czasów!

 

Co do dyskusji o oponach i śniegu - moje właściwie nowe zimówki powiedziały pa pa... Zrobiłem to na własne życzenie i nie mogę mieć pretensji do nikogo. Przestańmy narzekać i zapamiętajmy tą imprezę jako udaną bo chyba dla większości taka właśnie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwila z przewielebnym ojcem Vertem , i jest śnieg w Ułęzu i to nie mało !!!, także oponki zimowe Panowie !!!

 

Powyższa informacja byla niepotrzebna.

AK

100% zgody. Gdyby nie ta informacja, to znając nazą "zimę" z pewnością każdy wziąłby(jak ja) 2 komplety kół. A gdyby na FORUM ukazała się informacja, że w piątek wieczorem 99% trasy jest suche, zapewniam, że NIKT nie miałby pretensji, jeśli wziąłby np. tylko letnie, a w nocy dosypałoby śniegu. Ale widzę, że dyskusja zaczyna biec w kierunku "gadki ze ślepym o kolorach" i naprawdę jest mi jeszcze raz przykro z tego powodu. Abt: przeczytaj naprawdę dokładnie, o co biega i dopiero napisz tak na poważnie, co o tym sądzisz.Pozdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

z tymi oponami, to dajcie sobie siana i nie bijcie piany. wszyscy wiedza, ze w tym sezonie to pelna loteria jest.

w krakowie wieczorem padal deszcz, a rano -4, slonce... i totalna pustynia :shock: .

Mieszczuchy może nie wiedzą, ale każdy wieśniak powinien, że goły, nie jeżdżony plac w środku pola zasypany stosunkowo niewielką warstwą śniegu zostanie wywiany w chwilę.

 

Wcześniejsze porównania do rajdów (doboru ogumienia na OS'ach) nijak nie mają się do "Ułłęża".

 

Ja w najśmielszych przypuszczeniach nie spodziewałem się śniegu, ale pojechałem na zimówkach - według sugestii.

 

...

Co do dyskusji o oponach i śniegu - moje właściwie nowe zimówki powiedziały pa pa... Zrobiłem to na własne życzenie i nie mogę mieć pretensji do nikogo. Przestańmy narzekać i zapamiętajmy tą imprezę jako udaną bo chyba dla większości taka właśnie była.

YEP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikki - jabym mial sie zdefniowac, to ja bardziej wiesniak niz mieszczuch jestem :wink: :lol: ,

a i tak mialem takie :shock: oczy jak rano zobaczylem co sie stalo.

 

rallyman - sadze, ze jezeli bardziej liczy sie dla ciebie info niz strata 2000zl zl (jak napisales),

to trzeba bylo z siebie dac wszystko na zimowkach i nie wspominac ani slowa teraz.

mowa o swiadomym wprowadzaniu w blad (jak napisales) miala by miejsce, jakby po zejsciu sniegu

vert napisal, ze jest bialo i zimowki koniecznie. a tak nie bylo. to, ze wczesniej dal jakies info, to tez tylko jego dobra wola.

ja ostatnie 2 wyjazdy woze na wszelki wypadek drugie kola. przewaznie jade sam, wiec mam miejsce.

wychodze z zalozenia, ze czego by nie zapowiadali to w najgorszym razie zrobie sobie wycieczke z dodatkowym balastem :lol:

a tak sie sklada, ze w obu tych przypadkach (mimo sprawdzania prognozy dzien wczesniej wieczorem)

targanie dodatkowego balastu mialo sens... i jestem zimowki do przodu (dwa razy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wynajmij STT Racing, z całym zapleczem, i gońcem do badania pogody.

Następnym razem wynajmę "Carfit Serwis", chyba, ze zostałem wpisany na listę "Persona non grata". PS. Wiem, że psztyczek w nos od niekwestionowanego autorytetu na tym FORUM, jakim jest niewątpliwie Andrzej Koper, boli, ale żeby aż tak? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wynajmij STT Racing, z całym zapleczem, i gońcem do badania pogody.

Następnym razem wynajmę "Carfit Serwis", chyba, ze zostałem wpisany na listę "Persona non grata". PS. Wiem, że psztyczek w nos od niekwestionowanego autorytetu na tym FORUM, jakim jest niewątpliwie Andrzej Koper, boli, ale żeby aż tak? Pozdrawiam

 

:shock: :shock: :shock:

 

spałeś dzis :?: czy oglądałes całą noc druty w oponach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wynajmij STT Racing, z całym zapleczem, i gońcem do badania pogody.

Następnym razem wynajmę "Carfit Serwis", chyba, ze zostałem wpisany na listę "Persona non grata". PS. Wiem, że psztyczek w nos od niekwestionowanego autorytetu na tym FORUM, jakim jest niewątpliwie Andrzej Koper, boli, ale żeby aż tak? Pozdrawiam

Moje (słuszne czy nie) uwagi powinny pomoc organizatorowi uniknąc podobnej sytuacji.

Ja akurat o braku sniegu w Ulezu wiedzialem od dawna i stąd moje zainteresowanie tematem jest czy go nie ma :mrgreen: Impreza jak impreza ale te podziekowania itd nic nie wnoszą a byc może utwierdzaja organizatora ze bylo super.Poniewaz to nowa firma nalezy jej przez ta umiarkowana krytyke pomoc na przyszlosc bo podobno ma sie zajmowac tym profesjonalnie :roll: AK

ps.Czy szybkości na probach nie byly za duże :?: Uczestnikow pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Organizatorom oraz uczestnikom za super zabawe , chociaz nie pojezdzilem sobie za duzo ze wzglendu na kiepskie samopoczucie mojej Pani.Odbije nastepnym razem :smile:

Mikki a do Ciebie to mam pretensje..Wszyscy jezdzili z Toba czesciej po zielonym niz czarnym a ze mna jechalas "odwrotnie"...Co masz na swoje usprawiedliwienie :?: :wink:

pumex1, Wiolka dziekuje za kanapki :grin: Mozemy wpasc do Was na sniadanie :?: :wink:

Ja takze przyjechalem na oponach zimowych i troche bylem zaskoczony brakiem sniegu ale skoro wystartowalem to liczylem sie z tym ze moje "obuwie" moze nieco ucierpiec.Straty znikome poniewaz staralem sie jechac bez poslizgow.

Pomimo tego ze zarcie bylo zimne,kibel nieogrzewany,panowal organizacyjny burdel wyjazd uznaje za udany :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze wypowiedzi i muszę wytłumaczyć całą sytuację.

Wieczorem do Carfita zadzwonili przedstawiciele Pirelli i chyba (tu nie jestem pewien) Bridgestone. Zaproponowali mu super rabat na tegoroczne opony zimowe (słaba sprzedaż w tym roku). Carfit postanowił celowo uszkodzić nadajnik WiFi w hotelu, a Vertowi odpalił działkę ze swojej marży na oponach, no i oczywiście za swoje 1sze miejsce w imprezie :wink: . Rano Carfitowi firma oponiarska przysłała opony, które wyglądały jak zimówki, a były wykonane z masy letniej. To tłumaczy, że pomimo osterej upalanki Carfita, mojej i jeszcze paru osób druty w tych pseudozimówkach o dziwo nie wyszły :roll: .

Tak było i jestem gotowy zeznawać przed każdą komisję śledczą.

A tak całkiem poważnie warunków na torze nie dało sie przewidzieć. Myslę, że podczas wczorajszej imprezy jednak lepsze były opony zimowe, nawet ze względu na ten 1% odcinka lodowo-śnieżnego o którym pisał Rallyman. Pomijam wczorajszą ujemna temperaturę, ponieważ nie mam tak dużego doświadczenia jak niektórzy koledzy z forum. Naprawde nie rozumię pretensji do Oranizatorów. Każdy mógł odpuścić katowanie opon ....i myślę, że i tak byłby zadowolony z wczorajszego spotkania.

 

Poniżej kilka dowodów:

 

 

img42801bg3.jpg

Carfit za pierwsze miejsce i "numer" z oponami musiał wyrazić zgodę na reklamowanie firmy Verta (Rally Events) na swoim STI

 

 

img42932eu0.jpg

Tutaj widać, jak Jakub001 wręcza łapówkę Vertowi

 

 

 

img43013tf0.jpg

To chyba tłumaczy pewne braki w kateringu :mrgreen: :wink:

 

 

img44034vi1.jpg

A tak wygląda zdjęcie słynnej imitacji Pirelli, opony pseudozimowej. Dodam tylko, że fotkę wykonano na koniec imprezy. Opony użytkował znany z raczej agresywnej :wink: techniki jazdy Bart1000 drugi sezon w swoim ponad 320 konnym STI. W Ułężu raczej jeździł, bo w trakcie imprezy musiał dotankować 40 litrów paliwa, bo brakło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...