Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy w poniedzialek nie bedzie chcial Raju czegos na dojazdy do pracy pożyczyc :mrgreen: Ale moze sie uda tym kombiakiem cos wywalczyc (jak bedzie stale wolno jechal) :mrgreen:

 

Wiadomość z Rajdu Monte Calwaria:

 

Na 4 próbie zaszło słoneczko :mrgreen: nagle zamarzła kałuża przed samochodem Raja w tym samym czasie wybiegło drzewo które skrzywiło wahacz w jego aucie.

Ta próba uświadomiła Rajowi jak kosztowny i niebezpieczny jest ten sport :cool: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

AK

 

ps. nie mam niczego do pożyczenia na dojazdy do pracy :twisted: miał stale jechać wolno ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domku. Było rewelacyjnie! Ale temperatura masakrująca, dobrze że chociaż dziewczyny sobie jakoś z nią radziły :razz: Pozdrawiam ogromnie wszystkich forumowiczów, z których wielu widziałem live po raz 1szy! A w szczególności: Vero za całokształt wypadu i Ken Taczdisa, który zaprezentował mi prawdziwy ogień na prawym, po prostu genialna jazda. Adamus, następnym razem w fajki ja zaopatruję ;)

 

Gratulacje dla Carfita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i Ken Taczdisa, który zaprezentował mi prawdziwy ogień na prawym, po prostu genialna jazda. (...)

 

Dzieki :oops: Od razu Cie polubilem Rysiu :wink: Jednak podgrzewane siedzenia to super opcja (stąd "prawdziwy ogień na prawym"), a jak sie wczesniej stoi na mrozie to sie i jedzie genialnie jak tak grzeje :wink: :cool:

 

Pierwszy raz bylem w Ulezu i musze przyznac, ze było naprawde rewelacyjnie - szczegolnie towarzystwo :wink: (a co, ja tez sie umiem podlizywac :lol: ). Organizacja bardzo dobra, ale nie starczylo dla mnie bigosu (czyt. bajdżysu) i czuje sie bardzo zawiedziony :wink: W dodatku starter dlugo trzymal mnie na belce i mialem niekorzystny wiatr i tylko dlatego nie wygralem tych jakże prestiżowych zawodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i Ken Taczdisa, który zaprezentował mi prawdziwy ogień na prawym, po prostu genialna jazda. (...)

 

Dzieki :oops: Od razu Cie polubilem Rysiu :wink: Jednak podgrzewane siedzenia to super opcja (stąd "prawdziwy ogień na prawym"), a jak sie wczesniej stoi na mrozie to sie i jedzie genialnie jak tak grzeje :wink: :cool:

 

Zaraz tam Rysiu... ;) Tak, mówiłem o siedzieniach podgrzewanych, przecież nie o jeździe bo w tym Solbergu trzeba z nudów gazetę czytać - nawet Carfit cię objechał! :mrgreen::twisted:

 

Sebastian.R - W4 TURBO niestety ewakuowało się na lawecie, ale to chyba akurat wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim gratuluje Carfitowi ! Bardzo dziekuje Vertowi i Norvegowi za extra zabawe oraz wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam, jak zwykle bylo mi bardzo milo - psom też bo zostaly wyglaskane :)

 

ulez001.jpg

 

ulez005.jpg

 

ulez006.jpg

 

ulez007.jpg

 

Dziekuje Asi , Weronice , Agnieszce za super miłe towarzystwo do samego konca.

A tak radziły sobie dziewczyny :

 

ulez002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R - W4 TURBO niestety ewakuowało się na lawecie, ale to chyba akurat wiesz.

 

Tak, widziałem. Po 2 ostrych startach, bezpośrednio przedemną coś strzeliło i auto zawróciło. Za ostre starty i przegub poleciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiadajcie jak bylo, natychmiast :mrgreen: , nie moglem byc to chociaz poczytam

 

kto zabral wazony?

 

czy vercik sie spisal i byl wypas ?

 

Był wypas! Większych zastrzeżeń brak. Tylko po mięso stało się jak za dawnych lat :razz: Po prostu Vercik nie przewidział że kibice mają takie spożycie... eee to znaczy apetyt :wink:

 

Wazon trafił do Carfita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki dla organizatorów za wspaniałe przygotowanie prób i MICHĘ!! :mrgreen:

za przewózkę Vertowi i Blue

Aga , Vero , Mati ,Maciek i reszcie ekipy za spota ( Adaś nie zapomniałem o tobie:)

 

 

wspaniała akcja i oby takich więcej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to jestem.

 

DZIEKUJE NORVEGOWI,hubertowi,adamowi(szkolil was) wroblowi,szymonowi (Wozil was) i WAM ze mi zaufaliscie :)))))) no i dzieki fotofilmowcom

 

GRATULUJE: puchary rozdane !

 

1.CARFITOWI

2.Countdownowi

3.KEN taczdysowi

 

czasy reszty zapoda BLUE

 

WIELKIE uznanie dla MIKKI ktory pozyczyl kola durbosowi bo zlapal gume plus na linie pociagnal barta do warszawy.MIKKI jestesc prawdziwy gosc !

 

AZ niestety ukrecil cos... i lawete zaliczyl...

 

MAti czy wrociles na swojej sznytce ? (guma )

 

BArta szkrzynie szlag trafil...

 

wyniki,foty i film na forum lub: www.rallyevents.pl

 

DZIEKI i DO ZOBACZENIA :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dziewczyny malinowke juz robie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak, ze.... z wrażenia zapomniałem zabrać bambetli Kasi i swoich z powrotem do domu. I teraz Vercik z Norvegiem pewnie przed lustrem się przebierają :wink:

 

A tak powazniej to impra pierwsza klasa, mozecie mnie wpisywać na kolejną.

Z minusów: asfalt bardzo łakomy ( niewiele zostało z zimówek), i za długie kolejki do pierwszych przejazdów czasowych. Potem jak towarzystwo rozeszło się na ploty i wyzerę - luzik.

 

Noveg z góry dzieki za jutro.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...