Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 8.09.2019 o 21:49, MKK napisał:

Od jakiegoś czasu nie mam glosu w dołączonych filmikach. Pacjent to Mate 10 Pro. Czy mogę liczyć na podpowiedź dzie powinienem zmienić ustawienia? 

Moze w tym dziale podpowiecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aflinta napisał:

Zresetuj ustawienia przeglądarki? Albo kliknij na tytule filmu by się otworzył w aplikacji i sprawdź czy masz dźwięk. Zakładam, że nie wyciszyłeś telefonu lub filmów?

W aplikacji np yt mam dzwiek. 

Problem jest tylko jesli chcialbym odsluchac z poziomu forum i tylko na telefonie. 

Kiedys bylo wszystko ok. Tak jak napisalem, ktoregos dnia sie zmienilo. 

Ten sam telefon, ten sam uzytkownik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Sprawdź, czy w tym multimedialnym okienku gdzie odtwarza się film nie masz przekreślonego głośnika, i jeżeli tak to kliknij na nim.

to nie to

może jest gdzieś w ustawieniach forum miejsce, gdzie mogłem coś przestawić chcący/niechcący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.09.2019 o 20:01, aflinta napisał:

Nic mi o tym nie wiadomo.

Naprawiło się. Zabijcie a nie wiem co to było. Może reset pomógł. Od kilku dni działa jak dawniej. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, radnor napisał:

Nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem z pytaniem o stary temat, więc dodam tutaj - swego czasu czasem wypływał wątek z samochodami Subaru znalezionymi w google maps, czy on jeszcze istnieje?

 

 

Ten? 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, radnor napisał:

 

Tak, dzięki wielkie. Przeklikałem kilka stron wyników z szukajki pod różnymi hasłami, aż mi napisało że spamuję i mam przestać :)

Wystarczy wpisać słowo i wybrać opcję wyszukiwania go w temacie wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór! Czy nasze forum posiada możliwość wyboru layout'u? Konkretnie interesowałby mnie tryb nocny w ciemnych barwach bardziej przyjaznych dla oczu wieczorami. Jeśli znowu nie potrafię sam czegoś znaleźć, a naprawdę szukałem, to proszę o wskazanie jedynej słusznej drogi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jaki jest powód że nie mogę czasami dodawać załączników pisząc z telefonu? Najpierw myślałem że to kwestia wielkości pliku, ale czasami plik 4-5 MB idzie bez problemu, a wrzucając kilkukrotnie mniejszy, wywala błąd 200 czy jakoś tak. Na pewno już od dłuższego czasu spotykam się z tym objawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Jaki jest powód że nie mogę czasami dodawać załączników pisząc z telefonu? Najpierw myślałem że to kwestia wielkości pliku, ale czasami plik 4-5 MB idzie bez problemu, a wrzucając kilkukrotnie mniejszy, wywala błąd 200 czy jakoś tak. Na pewno już od dłuższego czasu spotykam się z tym objawem.

Bo nie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

Bo nie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

nie można tak uprzejmiej, że to celowe działanie żeby uprzykrzyć mi życie, żebym nie wrzucał za dużo na forum, bo najzwyczajniej w świecie jestem na czarnej liście:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radekk napisał:

nie można tak uprzejmiej, że to celowe działanie żeby uprzykrzyć mi życie, żebym nie wrzucał za dużo na forum, bo najzwyczajniej w świecie jestem na czarnej liście:P

 

 

FB_IMG_1577729290567.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie o dział sprzedaż:

 

Nie mam 100 postów, a chciałbym dać na forum ogłoszenie o sprzedaży mojego Subaru, bo myślę, że to najlepsze miejsce na ogłoszenie o TAKIM aucie. Nabijać na siłę posty trochę chyba nie ma sensu... jest możliwość, żebym mógł wstawić to ogłoszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzmot napisał:

Pytanie o dział sprzedaż:

 

Nie mam 100 postów, a chciałbym dać na forum ogłoszenie o sprzedaży mojego Subaru, bo myślę, że to najlepsze miejsce na ogłoszenie o TAKIM aucie. Nabijać na siłę posty trochę chyba nie ma sensu... jest możliwość, żebym mógł wstawić to ogłoszenie?

Tak. Uzbieraj 100 postów i dział sprzedam będzie dostępny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...