Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, siewcu napisał:

Czyli kolesiostwo rządzi forum. Dobrze wiedzieć.

 

Raczej obiektywna ocena sytuacji a nie stawianie jednego użytkownika nad drugim. 

 

Zwyczajnie się nie lubicie, macie sprzeczne interesy a Ty oczekujesz, że w związku z tym mamy karać kogoś kogo nie lubisz albo że Ci dopiekł.

 

8 godzin temu, siewcu napisał:

temat zaczął ten post:

 

No i co w w związku z tym postem? Kolejny do podziału torciku mapowania, którego byś się chciał pozbyć bo kupiłeś kabelek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko że do niego nie dociera to, że nawet gdybym chciał próbować cokolwiek mapować, to poza tym, że nie zamierzam się w to bawić, to brakuje mi jakieś 2k na sprzęt, którego nie mam zamiaru kupować. Ale jedyne co potrafi widzieć to własna nadinterpretacja tego co piszę, i tylko o to mi chodzi. Gdybym ja miał robić to, co on robi, to w każdym temacie pisałbym coś na poziomie takim, jak on do mnie pisze. I z banem wyleciałbym szybciutko... Ale cóż, nie mam ochoty dalej tego tematu drążyć, żyje w swoim świecie i niech tak zostanie.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siewcu napisał:

Gdybym ja miał robić to, co on robi

 

No właśnie, gdybyś robił... wchodzisz w polemiki dotyczące pracy dwóch filarów forumowej mechaniki ( @Maras i @carfit ), gdy tymczasem bardziej wypada słuchać, czytać i uczyć się... nie zaszkodzi też dygnąć z uszanowanie przed majestatem doświadczenia ;) 

 

@carfit, odpuść chłopakowi z wysokości tegoż majestatu ;) 

Gdyby tak Najwyższy ciskał gromy na wszystkich którzy błądzą... to na Ziemi nie byłoby żywego ducha :mrgreen: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Urabus napisał:

 

No właśnie, gdybyś robił... wchodzisz w polemiki dotyczące pracy dwóch filarów forumowej mechaniki ( @Maras i @carfit ), gdy tymczasem bardziej wypada słuchać, czytać i uczyć się... nie zaszkodzi też dygnąć z uszanowanie przed majestatem doświadczenia ;) 

 

@carfit, odpuść chłopakowi z wysokości tegoż majestatu ;) 

Gdyby tak Najwyższy ciskał gromy na wszystkich którzy błądzą... to na Ziemi nie byłoby żywego ducha :mrgreen: 

 

Urabus. Na jakiej podstawie uznałeś, że Marek i Edwin są nieomylni? Obu szanuję za profesjonalizm. Nie znam treści sporu, ale każdy ma prawo do wypowiedzi na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lojszczyk napisał:

Na jakiej podstawie uznałeś, że Marek i Edwin są nieomylni?

 

Nie napisałem, że są nieomylni... tylko doświadczeni ;) 

 

1 godzinę temu, lojszczyk napisał:

Nie znam treści sporu, ale każdy ma prawo do wypowiedzi na forum

 

Ten spór nie ma treści, tylko formę... i o unikanie takiej formy prosimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus, gdybyśmy mieli klasyfikować forumowe filary, to Maras byłby filarem mechaniki, a carfit filarem zachowań na poziomie gimnazjalisty. Ale gdyby faktycznie wypowiadanie się na tematy związane z mechaniką bądź tuningiem było takie złe, to pan wielce nieskalany majestat musiałby siedzieć i czepiać się bardzo wielu osób, a jakoś dziwnym trafem tak nie jest.

 

I jak sam piszesz, że ten "spór" - bo ja bym nazwał inaczej(wiem co miałem na myśli w swoim poscie a co sobie ten ktoś przeczytał) - ma formę, to dlaczego jest przyzwolenie na takie rzeczy?

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siewcu napisał:

wiem co miałem na myśli w swoim poscie

 

Trzeba było napisać to co miałeś na myśli... może wtedy nie byłoby nieporozumień.

 

Jak pisał dawno temu jeden z wieszczy:

Cytat

Chodzi mi o to, aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:
A czasem był jak piorun jasny, prędki,
A czasem smutny jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa...
Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.
Strofa być winna taktem, nie wędzidłem.

Źródło: Beniowski, Juliusz Słowacki

 

Niestety Twoje "strofy" pod adresem Carfita nie były "taktem" tylko "wędzidłem"... próbującym deprecjonować jego pracę. Nawet tu w pytaniach do nas próbujesz to samo uczynić... sam jesteś sobie niestety winien. Odpowiedź Carfita, którą raportowałeś, była jasna i prędka jak piorun, ale nie dopatrzyliśmy się w niej treści nieregulaminowych. 

 

A tu link do rzeczonego posta, każdy może wyrobić sobie własne zdanie na ten temat:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko jego urojenia na temat mnie strojącego Subaru są dla mnie obraźliwe. Nie stroję nic i nie zanosi się na zmiany w tym temacie, ale jakoś to pominął w swoich postach. BTW, kilka sprzętów znanych firm ma protokoły do odczytu ECU w Subaru, więc... A co do prób deprecjonowania jego pracy - no cóż, może mam podstawy do tego, może nie mam - ale nie mam zamiaru zniżać się do jego poziomu i pisać na ten temat, ale pewne jest natomiast, że wypowiada się na temat mnie strojącego auta(czego oczywiście nie robię) tylko w formie szydery i innych tego typu tekstów. Co zrobię, jak nic nie zrobię, skoro zamiast zapytać się czy coś robię, wie lepiej ode mnie czy to robię...

 

Tak czy siak, myślę, że temat można zakończyć, bo i tak nic więcej z tego nie wyniknie.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje drodzy moderatorzy ! Z pewnością lepiej bym tego nie umiał wytłumaczyć , szczególnie na urlopie [mention=3503]siewcu[/mention] po raz kolejny , chylę przed Tobą czoła ..... zostałeś moja wręcz inspiracja ! dziękuje za krytykę , jestem zobowiązany , i proszę o kontakt mailowy abym więcej błędów nie popełniał .

Pozdrawiam serdecznie skruszony Carfit który nie umie czytać @siewcu wygrałeś ! Jesteś kot !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam pytanie w kwestii organizacyjnej: 

czy da się wyłączyć cytowanie zdjęć we wszystkich postach? Wątki robią się czasem ciężkie do ogarnięcia, bo co chwila trzeba przewijać zdjęcia, które ktoś wcześniej wrzucał. Wiem, że na innych forach jest to zablokowane i foty nie powtarzają się co chwilę.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2/25/2017 o 10:10, ape napisał:

Jeszcze nie mamy innych skórek.

 

Czy można zmienić format wyświetlania daty w cytowaniach z US (m-c / dzień / rok) na europejski (dzień / m-c / rok)?

 

Przy powyższej dacie problemu nie ma. Ale przykładowo dla dzisiejszego dnia, zapis 9/4/2017 może wprowadzać w błąd (większość odczyta 9 kwiecień zamiast 4 wrzesień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem prosić o zgodę na umieszczenie ogłoszenia o sprzedaży Subaru mojego kolegi, też Forumowicza, ale bez odpowiedniego stażu - BOSEGO. Osoba zaufana i uczciwa, ręczę. Kilka razy za Waszą zgodą już umieszczałem jego ogłoszenia i wszystko przebiegało ok. Można? :)

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎04 o 19:00, subleo napisał:

 

Czy można zmienić format wyświetlania daty w cytowaniach z US (m-c / dzień / rok) na europejski (dzień / m-c / rok)?

 

Przy powyższej dacie problemu nie ma. Ale przykładowo dla dzisiejszego dnia, zapis 9/4/2017 może wprowadzać w błąd (większość odczyta 9 kwiecień zamiast 4 wrzesień).

To zależy od ustawień Twojej przeglądarki lub preferencji językowych w systemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej od miesiaca nie pokazuje mi sie czas dodania ostatniego posta, a procentominuty badz procentogodziny...

Czy jestem w tym przypadku odosobniony? 

 

Edit

Widze ze problem poruszony w innym watku. Pozostaje czekac na naprawienie bledu ;)

Screenshot_20170908-184625.png

Edytowane przez Filodorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy jest możliwość takiego ustawienia, aby kolejny post napisany pod poprzednim własnym nie został z tymże scalony, tylko pozostał osobny?  W przypadku scalenia nie aktualizuje się temat i inni jego uczestnicy nie otrzymują powiadomienia o nowym poście. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby zabronić cytowania ze zdjęciami, bo dramatycznie wydłuża to wątek. Chyba, że serwer jest tak pojemny, że nam wsio rawno :D Tak, czy siak, kiepsko się wtedy czyta: jedna linijka tekstu po kilku(nastu) cytowanych zdjęciach np. "fajne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebachon napisał:

Czy jest możliwość takiego ustawienia, aby kolejny post napisany pod poprzednim własnym nie został z tymże scalony, tylko pozostał osobny?  W przypadku scalenia nie aktualizuje się temat i inni jego uczestnicy nie otrzymują powiadomienia o nowym poście. Pozdrawiam.

Po tygodniu się już nie scalają ;)

 

45 minut temu, Guliwer napisał:

I żeby zabronić cytowania ze zdjęciami, bo dramatycznie wydłuża to wątek. Chyba, że serwer jest tak pojemny, że nam wsio rawno :D Tak, czy siak, kiepsko się wtedy czyta: jedna linijka tekstu po kilku(nastu) cytowanych zdjęciach np. "fajne".

Stanowczo zabraniam takiego cytowania :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...