Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, ipsx82 napisał:

Ja już dawno w tym klubie bo zastępuje tym 10 lite obecnego note 8 :D

Ja jak mam w dłoni note8 to nawet w "dzisiejszych czasach" myślę, kurczę to jest klasa premium telefonu. Inne nie sprawiają takiego wrażenia ;) (ewentualnie iphone bez obudowy). Swoją drogą note 8 to "o dziwo - bo android" dalej bdb telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP67 nie jest potrzebna czy komuś przytrafiło się utopić telefon w dłoni jak nie miały tej ochrony ? telefon jest do dzwonienia i przeglądania stron a nie do pływania w basenie zatem nie ma sensu dopłacać do czegoś co nie potrzebne. Edge to najgorszy wynalazek jaki kiedykolwiek powstał nic gorszego w telefonie chyba już nie może być , nie dość że denerwuje wyskakiwanie bocznych belek bo trzymając telefon w dłoni odruchowo uruchamia się go. Drugi problem z tym dziadostwem to zakup szkła ochronnego już 3 szkło wymieniłem ochronne i nadal lipa odkleja się od tych zaokrągleń a szkła krzywe do tanich nie należą. Ładowanie indukcyjne to też zbędny dodatek jak się korzysta z etui z klapką bo nie pozwala takie etui na ładowanie dlatego ten note 10 lite to zajefajny tel za w tej chwili rozsądną cenę bo ponizej 2000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefonu używam bez szkła z pokrowcem silikonowym na plecach, przez co edge mi nie dokucza

w poprzednim galaxy s7 było to zrobione gorzej i nieraz mi się coś włączyło

najbardziej brakowało by mi ładowania indukcyjnego, bo mam taką ładowarkę w aucie i nieraz się nią ratuję gdy prądu mało, a jest mega wygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tak szlachetnego tel jakim jest note nie wypada stosować silikonowych tylko recznie robione ze skóry o takie jak ten tu:

https://solopelle.de/produkt/solo-pelle-samsung-note-8-unzerbrechliche-abnehmbare-lederhuelle-2in1-inkl-kartenfaecher-fuer-das-original-samsung-note-8-vintage-braun-inkl-edler-geschenkverpackung-2/

Ten model mam i dzięki niemu nie potrzebuje portfela bo nim jest telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

IP67 nie jest potrzebna czy komuś przytrafiło się utopić telefon w dłoni jak nie miały tej ochrony ? telefon jest do dzwonienia i przeglądania stron a nie do pływania w basenie zatem nie ma sensu dopłacać do czegoś co nie potrzebne. Edge to najgorszy wynalazek jaki kiedykolwiek powstał nic gorszego w telefonie chyba już nie może być , nie dość że denerwuje wyskakiwanie bocznych belek bo trzymając telefon w dłoni odruchowo uruchamia się go. Drugi problem z tym dziadostwem to zakup szkła ochronnego już 3 szkło wymieniłem ochronne i nadal lipa odkleja się od tych zaokrągleń a szkła krzywe do tanich nie należą. Ładowanie indukcyjne to też zbędny dodatek jak się korzysta z etui z klapką bo nie pozwala takie etui na ładowanie dlatego ten note 10 lite to zajefajny tel za w tej chwili rozsądną cenę bo ponizej 2000 ;)

Mialem s7 edge i bardzo dobrze ją wspominam. Nic mi się samo nie włączało, zaokrąglony wyświetlacz był dla mnie super... teraz od dłuższego czasu mam nota 9 i jak narazie nie mam na co wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywny ranking telefonu dla żony wygrał Iphone 11.

Dziś pierwszy dzień użytkowania. :)

Jeszcze raz dziękuje wszystkim zaangażowanym w pomoc w wyborze, pozdrawiam. :hi:

 

 

Muszę go teraz jakoś zabezpieczyć, jeśli macie propozycje na etui, szklane, żelowe czy inne foliowe osłony na ekran to czekam na sugestie. 

CC640123-A13D-4240-8ABB-15E38B1C1F9C.jpeg

2228DB3F-FDF6-491A-ACF8-74E79190A786.jpeg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

tesc stwierdzil, ze chce miec telefon z internetem i chce ogladac youtuba.

poleci mi ktos telefon pod tym katem ?

wymagania raczej wiekszy niz mniejszy, bez zbednych bajerow, z dobra bateria i raczej cos tanszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ayo kupiłem tydzień temu mojej mamie jej pierwszego smartfona (Alleluja, Alcatel z klapką wreszcie oddany do archiwum!) - wybrałem Sony Xperię 10 II. 6 cali w podłużnym formacie 21:9 (wszystko można też oglądać w klasycznym 16:9), fajny i jasny aparat, bateria przy nauce i zabawie na trzecią dobę do ładowania. Cena w granicach 1800 złotych.

 

U mnie zawsze będzie Sony na topie - obecną Xperię Xa2 mam już dwa lata, wcześniej również trzy modele Xperii. ;) 

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ayo napisał:

czesc,

tesc stwierdzil, ze chce miec telefon z internetem i chce ogladac youtuba.

poleci mi ktos telefon pod tym katem ?

wymagania raczej wiekszy niz mniejszy, bez zbednych bajerow, z dobra bateria i raczej cos tanszego.

Moto G8 Power.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...